Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Barcoleta, humor
drita_fr
  Postuar nė: 29.10.2006, 15:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006Unė s`po tutna me fluturu me aeroplan, po tutna me u rrxu. smil3dbd4e02c5440.gif

O i dashur sa fort koke vesh, me te pa lopt e mia ishin dhi tu kesh! smil3dbd4e398ff7b.gif


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 29.10.2006, 18:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006ishin kan nja dy akullore
bjen njana ne tok
ku mbet tjetra ..??? nuk dini
tjerta shkrihet tu kush

E dini ca kane te perbashket nje prift dhe nje peme e vitit te ri?
Topat i kane per zbukurim


Nje gomar shetit ne livadh,kush nuk ka dashuri eshte shoku i tij.hehe

Dashuria eshte nje ndjenje qe lind vertikalisht dhe perfundon horizontalisht.

Je aq idiot sa kur luan rolin e budallait dukesh normal.

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 01.11.2006, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006KULLERAT
Shkojne dy kullera per mu regjistru ne fakultet edhe nuk din sen, nje katunar ju ndihmon ne provim edhe pasi dalin prej provimit i thojne kullerat atij katunarit, hajde e pina ka ni Caffe. Ai shkon edhe kur te ulen e pyesin a je (HIP HOP) a (R N B)? Ai thote, Jo Gashi jam une

PROBLEMI
Sa mirė qe nuk jam zog, se m`kish dalė problem. Pse? Se nuk di me fluturu
SUKSESI
Baba i drejtohet birit tė vet nė ditėn e suksesit shkollore: Si kalove biri im, ēdo gjė nė rregull? Paj, babi, kontrata ime me klasėn e tretė u vazhdua edhe pėr njė vit.

LOPET
kishin qene njehere dy lope, njera thote: Muuuuuu, tjetra thote: Ma more fjalen pi goje
AUTOBUSI
Hyn Shqiptari nė autobusin pėrplot zezak dhe e pyet vozitėsin: A mos ėshtė djegur diēka kėtu?

IDEJA
ish kon ni njeri n'spital tu vdeke edhe i thote mjekut: Doktor shkruma kishe kom vdek prej SIDES, Doktori: Pse me ta shkrujt kur ti spo vdek prej SIDES, Pacienti: Per mos me ma prek kerkush gruan!

LINDJA
Sikur tė mund tė lindeshe edhe njė herė, ē'do tė dėshiroje tė bėhesh? Pyet njeri, shokun e vet. Paj,ē'tė them, ndoshta do tė dėshiroja tė lindi kali -ia kthen ky. Jo,jo,nuk bėn dy herė tė lindesh i njėjtė - ia kthen shoku.

QIFTI
Nje ēift i posa dashuruar po qendronin ulur ne stolin prane nje peme. Papritur vajza shikon se ne peme po putheshin dy zogj dhe i thote djalit: Ej shiko shiko, a bejme edhe ne si ata?! Djali pergjigjet: Ohuuuuu kush lodhet me hyp ne peme!!

AFRIKA
Babi, babi ku gjindet Afrika. Paj...nuk e di bre bir, veq sigurisht nuk eshte larg se ne pune te une punon nje zezak e gjithmone vjen me biciklete e nuk vonohet
**************************

PM
Top
velushi
Postuar nė: 02.11.2006, 00:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006asht qen nje qift edhe aj tipi po ja ban asaj tipes a e din pse me thojn tarzan,ajo jo pse?se e kom majmunin perdore.
PM
Top
velushi
Postuar nė: 02.11.2006, 00:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006nona poj thot djalit te vet qysh po punon ti ne te zez ne zvicer aj djali ja kthen jo nan punoj ne restorant krejt drit asht.
PM
Top
velushi
Postuar nė: 02.11.2006, 01:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006dy shok pe ngucin ni qik edhe njoni kuuuuku qfar femre tjetri op valla emir e madhe per dy vet.
PM
Top
velushi
  Postuar nė: 02.11.2006, 01:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006dy fmi vllazni te vegjel rroken ne shtepi edhe poj she gjyshi edhe pojav ban hajdni dalemi me shetit dhe gjyshi poj qorton pas pak mbas nje trafike qe dy pederra tujju puht edhe gjyshi qyre qysh duhet me u desht vllaznia e jo si ju me u rrok.
PM
Top
velushi
Postuar nė: 03.11.2006, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006ka qen njoni edhe po mendon edhe po thot ooo zot ne zemren time pe shoh nje pyll me lule te bukra etj.kalon njoni afer edhe pe ndegjon edhe i thot mos pe she be edhe lopen tem n"qat pyll sem me ka hup.[COLOR=red]
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 03.11.2006, 22:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006Shka ki qe ji ra mazun – pi vet njoni shokin e vet.

Em ka dek gruja – pi thot ky tipi.

Pi shkafit.

Pi gripit.

Pi gripit? Le more mes baj dert se I kalon.

PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 03.11.2006, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006Gjinia e mizave

Gruaja e shikon burrin me nje vrasese mizash ne dore duke kerkuar sa andej ketej i inatosur.

Gruaja: Cfare po ben?
Burri: Po vras mizat, nuk e veren?
Gruaja: Po mire, te pakten ke vrare ndonje?
Burri: Dy femra dhe tre meshkuj.
Gruaja: E si e kuptove gjinine e mizave?
Burri: Sepse tre ishin tek nje kanace birre e hapur, kurse dy te tjerat tek telefoni.
**************************

PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 03.11.2006, 22:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006
Mesuesja duke i pyetur nexenesit e saj se cfare shtaze kane ne shtepi. nxenesit ne rend pergjighen:
Nxenesi 1: Ne kemi nje qen.
Nxenesi 2: Ne kemi nje mace.
Nxenesi 3: Ne kemi peshq ne akuarium.
Genci: Ne kemi pule ne frigorifer.
**************************
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 03.11.2006, 22:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006
Njė polic hyn me veshje civile nė dyqanin e instrumenteve muzikore dhe i thotė shitėsit:
Polici: A ka mundėsi tė me japesh atė harmonikėn atje nė qoshe?
Shitesi: Jo, nuk e shesim pėr policėt!
Polici: Po si e dite qė jam polic kur unė jam nė rroba civile?
Shitesi: Ajo nė qoshe nuk ėshtė harmonikė por radiator!
**************************
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 03.11.2006, 22:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006**************************


Kulleri dhe lopa
Shkon njė kuller nė njė fshat dhe i afrohet njė lope. Kur ajo ja hini shkelm, kulleri s’largohet po veē kėqyr. Pastaj vjen njė fshatar edhe po i thotė:
- Largohu se ta hin apet.
Kulleri i pėrgjigjet: “Po veē s’ka tė drejtė, a?”

**************************
PM
Top
velushi
  Postuar nė: 04.11.2006, 02:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006kan qen dy te verbert dhe fillojn me ngren buk por me nje pjat sebashku edhe njoni poj thot tjerit pse po e mbush lugen plot aj jo be sjom ka e mbushi pse ku pom she jo po pe logaris ne veti
PM
Top
velushi
Postuar nė: 04.11.2006, 02:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006fillon loja bubrrecat-elefandat bam bum posht lart edhe fitojn bubrrecat po dalin elefandat tu qaj ni gazetar pe vet ni elefand intervist pse po qan smil3dbd4e29bbcc7.gif i pergjigjet elefandi po humbum se bubrrecat shtyshin.
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio