Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Tung, pershendetje
drita_fr
Postuar nė: 29.10.2006, 15:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje te gjithve
drita nga parisi shpresoj se do te kalojm xix kkaloni super smil3dbd4e398ff7b.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
ajlaa
Postuar nė: 29.10.2006, 15:56
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 2927
Bashkangjitur: 25.09.2006PERSHENDETJE drita_fr
mir se erdhe dhe besoj se do kalojm mir bashk
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 29.10.2006, 18:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na prezantohesh Drita nga Parisi!

Te urojme te kalosh mire ne mesin tone!

Caste te embla me ne!
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 30.10.2006, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Pershendetje shoqe mir se paske ardhur kalofsh mire por mos e harroni ejani me shpesh.
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio