Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Propozimi romantik pėr martesė (Video)
GuriShipes
Postuar nė: 19.05.2011, 20:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010Pėr dallim nga djemtė tė cilėt me propozimet kreative pėr martesė gjatė ndeshjeve, nė restorante ose nė vende tė ngjashme publike mė shumė i frikėsojnė sesa i impresionojnė tė dashurat e tyre, ka edhe tė tillė qė me kreativitetin e tyre pėr ta bėrė njė propozim tė tillė mund tė bėjnė film tė vėrtetė aksion.

Njė befasi tė tillė Matt vendosi t’ia servojė tė dashurės sė tij Ginny. Kur vajza u rehatua nė kinema dhe po priste fillimin e filmit, filloi reklama e njė filmi tė cilin nė fakt e kishte xhiruar i dashuri i saj i cili kishte ndėrmend t’ia lypte dorėn tė atit tė vajzės.

Filmi nė tė cilin Matt bisedon me tė atin e nuses sė tij tė ardhshme, e qė papritmas shndėrrohet nė film aksion, si dhe propozimin e reagimin e vajzės mund t’i shihni nė video.

propozim per martes nga radiobledi.ch
PM
Top
emmy
Postuar nė: 19.05.2011, 23:04
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Hallall i qofte vetem per idene njehere,e pastaj si e ka kryer me sukses smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Vertet impresionuese smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 19.05.2011, 23:15
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Ehhh, kur e kam pas une kete ide.... uhuuuu moti moti.


Perndryshe, ideja ishte e mire ne fillim, ama ky tipi e zgjati shume, futi humor pak... edhe u bo bajat mo!


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
festina
Postuar nė: 20.05.2011, 12:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Aiiii ai spo mė thotė, oj trullqe e po e shef qė pot du, e le mė me kshtu befasira smil3dbd4ddd6835f.gif ose ose si dihet ndoshta ėshtė ka pėrgatit kėshtu diēka smil3dbd4d4e4c4f2.gif dhe nė fund unė i themė JO smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Pjeshka
Postuar nė: 20.05.2011, 12:36
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (festina @ 20.05.2011, 13:32)
Aiiii ai spo mė thotė, oj trullqe e po e shef qė pot du, e le mė me kshtu befasira smil3dbd4ddd6835f.gif ose ose si dihet ndoshta ėshtė ka pėrgatit kėshtu diēka smil3dbd4d4e4c4f2.gif dhe nė fund unė i themė JO smil3dbd4ddd6835f.gif

hehhehe, 'oj trullqe':) ndoshta i vjen turp mi- e pret ta besh ti hapin e pare:)!


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
festina
Postuar nė: 20.05.2011, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Pjeshka @ 20.05.2011, 13:36)
hehhehe, 'oj trullqe':) ndoshta i vjen turp mi- e pret ta besh ti hapin e pare:)!

Pjeshka, o/j trullq/e unė e pėrdori si emėr pėrkdhelės, nėse nuk ma thotė ai ja themė unė , ama mos po bėhet vonė tu prit e nė fund unė i themė dikujt tjetėr e ai dikujt tjetėr, pėr asgjė vetėm e vetėm se kemi prit mos ai, apo mos unė... S'ka hap tė parė, duhet me shku direkt n'dytin kaniherė smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Pjeshka
Postuar nė: 20.05.2011, 12:54
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (festina @ 20.05.2011, 13:50)
Pjeshka, o/j trullq/e unė e pėrdori si emėr pėrkdhelės, nėse nuk ma thotė ai ja themė unė , ama mos po bėhet vonė tu prit e nė fund unė i themė dikujt tjetėr e ai dikujt tjetėr, pėr asgjė vetėm e vetėm se kemi prit mos ai, apo mos unė... S'ka hap tė parė, duhet me shku direkt n'dytin kaniherė smil3dbd4daabd491.gif

Hehhehe, mu duket si fjale interesante se nuk e kam degjuar kurre, prandaj.Ndonjeher hapi i dyte ndoshta del me mire, por duhet ta kesh te qarte a i ke gjitha sinjalet per hapin e pare, qe te shkosh tek i dyti:). Sidoqe, pac fat:)!


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 20.05.2011, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008Shume pune palidhje keto far propozimesh.
Ata jetojne bashk, e flejne bashk, e ndoshta kan edhe femije, e jane dashnor e dashnore dhe pas nje kohe i mteket e me i propozu edhe me u martu, thuati se i propozon nje femre qe kurre se ke pare ne jete!
Qashtu e beri nje klloshar ketu para ca javesh dashnores se tij, me te cilen kishte nje femije, i shkon te puna me shoke dhe fillon te vallezojne edhe duke qajt i kerkon martese! Burri madh si magar qajke para nje femne! smile5le854sd87f.gif


Shiptarski propozohet keshtu:
"OJ FISNIKE HAJDE MARTOHENA, SE ME MARRE TJETER TE VRAS EDHE TI EDHE ATE" smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 20.05.2011, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (Alblord @ 20.05.2011, 13:54)


Shiptarski propozohet keshtu:
"OJ FISNIKE HAJDE MARTOHENA, SE ME MARRE TJETER TE VRAS EDHE TI EDHE ATE" smil3dbd4e5e7563a.gif

eheheh...living no choice.... eehh


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 20.05.2011, 12:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (festina @ 20.05.2011, 13:32)
Aiiii ai spo mė thotė, oj trullqe e po e shef qė pot du, e le mė me kshtu befasira smil3dbd4ddd6835f.gif ose ose si dihet ndoshta ėshtė ka pėrgatit kėshtu diēka smil3dbd4d4e4c4f2.gif dhe nė fund unė i themė JO smil3dbd4ddd6835f.gif

Ndoshta ti je kjo?


http://www.youtube.com/watch?v=nnyKkA05nYw&feature=share


smil3dbd4daabd491.gif

Ketu tek ne eshte e kunderta, deshira me e madhe eshte e femrave te kerkojne doren e mashkullit ,se sa anasjelltas smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 20.05.2011, 13:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Anubisi-E @ 20.05.2011, 00:15)
Ehhh, kur e kam pas une kete ide.... uhuuuu moti moti.Ndoshta kete ide e ke "huazuar" nga drama e famshme EMIGRANTET qe eshte transmetuar, e ri-transmetuar, pastaj serisht u transmetua, me pas u ri-transmetua, qe perseri te transmetohet, nje dit serisht u transmetua, keshtu qe perseri u transmetua dhe ne fund u ri-transmetua, ka zera qe thone se sierisht de te transmetohet smil3dbd4daabd491.gif ne lokalin e shoqates"ODA" ne Pallatin e Kultures -Tetove.

Nje ide e ngjashme eshte prezente ne shfaqen EMIGRANTET, ama nuk besoj se e kane te vjedhur nga ky -romantichari" yne smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 20.05.2011, 13:13
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Oxo,
une as qe e kam pa ate far emigrantet! :)

Por give me a brake, kjo ide eshte me vec e vjeter. E kane bere edhe para atij 100 here. Ketu ne forum e kemi debatuar (dhe une, te ajo teme para 1-2 viti e kam shpalosur iden time bombastike :P :P )

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
festina
Postuar nė: 20.05.2011, 13:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Unė s'jam ajo, e as qė do jem nga kėto, se du unė kshtu, pernime si tha Alblordi, i bėjnė ka dy tre fėmij e tek pastaj bėjnė propozim pėr martes, edhe bėhen kishe po na vjen shumė papritur...PALIDHJE!
Pastaj pėrkuljet para njė njeriu si dua, ose mė mirė me thėnė i URREJ!

Shkurt edhe shqipt duhet: O trullq/e, a po e vren se pom pėlqen!
S'ka aty para miletit mu qu kishe po e baj namin, me ja marrė ftyren vetit, shprehja e dashuris pėr dikėnd nuk bėhet pėr syt e dikujt, bile mendoj se ky propozim ose propozimet e llojit tė till duhet tė bėhen nė qetėsi apsulute hahahhaa mendoj! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 20.05.2011, 13:42
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (Alblord @ 20.05.2011, 13:54)
Shume pune palidhje keto far propozimesh.
Ata jetojne bashk, e flejne bashk, e ndoshta kan edhe femije, e jane dashnor e dashnore dhe pas nje kohe i mteket e me i propozu edhe me u martu, thuati se i propozon nje femre qe kurre se ke pare ne jete!
Qashtu e beri nje klloshar ketu para ca javesh dashnores se tij, me te cilen kishte nje femije, i shkon te puna me shoke dhe fillon te vallezojne edhe duke qajt i kerkon martese! Burri madh si magar qajke para nje femne! smile5le854sd87f.gifDISSLIKE!!!!!!!! smil3dbd4dcd7b9f4.gif


..."thuati se i propozon nje femre qe kurre se ke pare ne jete! "...


Po nese nje femer nuk e ke pa asnjehere, nuk e propozon per grua ashtu!
Ne fakt, nuk e propozon per grua hic. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 20.05.2011, 13:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Anubisi-E @ 20.05.2011, 14:13)
Oxo,
une as qe e kam pa ate far emigrantet! :)

Por give me a brake, kjo ide eshte me vec e vjeter. E kane bere edhe para atij 100 here. Ketu ne forum e kemi debatuar (dhe une, te ajo teme para 1-2 viti e kam shpalosur iden time bombastike :P :P )

smil3dbd4e5e7563a.gif

A-ha, dmthe i pari ti e ke hedh iden ne shesh, mbase ku i dihet keta aktoret tane, kan bere nje -check out- ne forum smil3dbd4daabd491.gif

Per mos te lene te vetmuar me keta ide, po shpalos edhe une nje, ketu ne fush mejdan! smil3dbd4daabd491.gif

E din ata filmat seriale, kur eshte nje protagonist i ngrat se gjith shoqeria per rreth ti po i bojnn sherr, e ky i ngrati s'po mundet te kuptoj, shume i iriton shikuesit e serialit, ne nje serial te rradhes pa-pritmas , del protagonisti edhe i vret gjith shoket qe po i bejnene sher! habiten gjithe shikuesit , si ka mundesi aq thjesht te kuptoj kurthet...
E thjesht:
Diku ne Australi iritohet pa mas nje shikues i flakt i serialit, dhe niset te takoj sy me sy protagonistin e serialit dhe i tregon gjitha ,,, tek e tek e tek, sa qe protagonisti me te mar vesht kurthin qe i behet , i vret gjith smil3dbd4daabd491.gif That's All Folks smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio