Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Skandaloze: I kėrkohet dėshmorit tė vitit 2001 tė
Armati
Postuar nė: 05.06.2011, 04:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 634
Antari Nr: 9745
Bashkangjitur: 23.09.2007Tė vetėdijshėm se kanė humbur pėrkrahjen e popullatės shqiptare, BDI dhe lideri i saj A.A. nga dita nė ditė po futet nga skandali nė skandal.
Skandali i fundit ka tė bėjė me letrat e famshme qė kjo parti po i dėrgon nėpėr shtėpitė e popullatės shqiptare nė Kumanovė e rrethinė duke ua kėrkuar votėn, madje duke keqpėrdorė tė dhėnat se kush ku voton, por edhe ditėn e shtunė kur zyrtarisht ėshtė heshtje parazgjedhore. Nė kėtė rrugėtim tė kėtij subjekti ka ndodh edhe edhe skandali.
BDI dhe Ali Ahmeti, si duket nuk janė tė kėnaqur vetėm me jetėn e dėshmorit, por ja qė i kėrkojnė edhe votėn.

http://www.shqipmedia.com/portal/2011/06/s...votoje-per-bdi/
PM
Top
Second
Postuar nė: 05.06.2011, 09:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 302
Antari Nr: 26511
Bashkangjitur: 19.05.2011POpo te kishte dit se kush ka vdek e kush eshte gjalle ali ahmetovici, do e regullonte statusin e tyre dhe te familiareve te tyre, po ai as qe shfaqi 1 % interesim per ushtaret,invalidet,deshmoret, te demtuarit e luftes,

Po ne te kunderten i vrau , i burgosi, e sot eshte ajo dite kur te gjith do i thuajne mjaft me na vrave e na burgose, numri 8 eshte ardhmerija jone ....

posht udb_ja
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 05.06.2011, 09:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (Armati @ 05.06.2011, 05:23)
Tė vetėdijshėm se kanė humbur pėrkrahjen e popullatės shqiptare, BDI dhe lideri i saj A.A. nga dita nė ditė po futet nga skandali nė skandal.
Skandali i fundit ka tė bėjė me letrat e famshme qė kjo parti po i dėrgon nėpėr shtėpitė e popullatės shqiptare nė Kumanovė e rrethinė duke ua kėrkuar votėn, madje duke keqpėrdorė tė dhėnat se kush ku voton, por edhe ditėn e shtunė kur zyrtarisht ėshtė heshtje parazgjedhore. Nė kėtė rrugėtim tė kėtij subjekti ka ndodh edhe edhe skandali.
BDI dhe Ali Ahmeti, si duket nuk janė tė kėnaqur vetėm me jetėn e dėshmorit, por ja qė i kėrkojnė edhe votėn.

http://www.shqipmedia.com/portal/2011/06/s...votoje-per-bdi/

Pse ja fajtesh kot un n`kumanov jetoj dhe ket fenimen s`po e shoh askund esht fakt qe aktivistat e seciles parti kerkojn vota ne menyrat e veta por keshtu siq thoni ju se dikush me dhun po detyron dike te voton nuk esht e vertet sa per ftesa qe ju qojne nuk esht gje tragjike fundi i fundit ky esht model i juaji qe dikur keni perdore... dhe na lodhet me keto deshmoret qe zbriten nga mali dhe ju prishen demokracin .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Cocos
Postuar nė: 05.06.2011, 09:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 650
Antari Nr: 17513
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (Trishtimi @ 05.06.2011, 10:20)
Pse ja fajtesh kot un n`kumanov jetoj dhe ket fenimen s`po e shoh askund esht fakt qe aktivistat e seciles parti kerkojn vota ne menyrat e veta por keshtu siq thoni ju se dikush me dhun po detyron dike te voton nuk esht e vertet sa per ftesa qe ju qojne nuk esht gje tragjike fundi i fundit ky esht model i juaji qe dikur keni perdore... dhe na lodhet me keto deshmoret qe zbriten nga mali dhe ju prishen demokracin .

vet ali amwti e pranoi se po ndodh kjo e ti e kundershton


----------------------------------------
Get rich or die trying !
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 05.06.2011, 11:28
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Pak kane dhene deshmoret per kete parti (jeten), tash duhet dhe te votojne?!?


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 05.06.2011, 11:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (Cusack @ 05.06.2011, 12:28)
Pak kane dhene deshmoret per kete parti (jeten), tash duhet dhe te votojne?!?

Askush s`ka dhen jeten per parti mos i perzini sendet Miko jeten kan dhen per nje kacore liri .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Cusack
Postuar nė: 05.06.2011, 11:40
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Trishtimi @ 05.06.2011, 15:01)
Askush s`ka dhen jeten per parti mos i perzini sendet Miko jeten kan dhen per nje kacore liri .

Ai ishte ideali, i cili u perdhunua nga ata qe lirine e shnderruan ne parti


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 05.06.2011, 13:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010 Citim (Trishtimi @ 05.06.2011, 12:31)
Askush s`ka dhen jeten per parti mos i perzini sendet Miko jeten kan dhen per nje kacore liri .

Po e dime neve se askush sesht vra per parti
po tregoja liderit tend , Ali Ahmetit i cili kur jan zgjedhjet del dhe thiret ne emer te deshmorve dhe invalidve tluftes , pas zgjedhjeve thiret ne emer te Vmro-se

kto jan ma bith****t e historise ,shpresoj sot ti japim fund kti maskarralleku.


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 05.06.2011, 14:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Ne shpi te un partite kane thirr ne telefon....Na votoni neve....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Virtual
Postuar nė: 05.06.2011, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 543
Antari Nr: 25635
Bashkangjitur: 19.11.2010Ani: I nderuari Faik!!!!

Po kto e kan hup rrugen ne oborr mor Zoti na ruajt nga kto!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio