Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 2 [3] 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Definicion!
Jeta.V.
Postuar nė: 11.06.2011, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 23494
Bashkangjitur: 22.10.2009 Citim (Harith @ 11.06.2011, 17:51)
Jaa me numra qasi si tuat spo disha unee smil3dbd4daabd491.gif

Ani veq dije tu kam idhnu pra, mos um fol smil3dbd4d75edb5e.gif smil4a8ad6c75954c.gif
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 11.06.2011, 17:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008Harith, mire po tshkon muhabeti....?? smile5le854sd87f.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 11.06.2011, 17:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Kacurelja @ 11.06.2011, 18:04)
Harith, mire po tshkon muhabeti....?? smile5le854sd87f.gif

Pooo qee mu idhnuu ajoo spom fol edhe met fole nuk njehet tradheti smil3dbd4daabd491.gif
Mos mu bo nervoze smil4a8acf4d179b2.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Jeta.V.
Postuar nė: 11.06.2011, 17:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 23494
Bashkangjitur: 22.10.2009smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4d8676346.gif smil4a8ad6df85dde.gif

Une skam faj smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
Harith
Postuar nė: 11.06.2011, 17:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Jeta.V. @ 11.06.2011, 18:07)
smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4d8676346.gif smil4a8ad6df85dde.gif

Une skam faj smil3dbd4d99c6eaa.gif

Jo matematika i ka fajet smile5le854sd87f.gif
bo dicka me na pajtu mu e grune


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Jeta.V.
Postuar nė: 11.06.2011, 17:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 23494
Bashkangjitur: 22.10.2009 Citim (Harith @ 11.06.2011, 18:10)
Jo matematika i ka fajet smile5le854sd87f.gif
bo dicka me na pajtu mu e grune

A mu duk a the me grun?!

Mes burrit e grus sbon mu perzi! smil3dbd4daabd491.gif
vet prishni sene vet ndreqni, ose kur e njef grun tane kujdes tjerave here smil3dbd4dcd7b9f4.gif
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 11.06.2011, 17:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008 Citim (Harith @ 11.06.2011, 18:05)
Pooo qee mu idhnuu ajoo spom fol edhe met fole nuk njehet tradheti smil3dbd4daabd491.gif
Mos mu bo nervoze smil4a8acf4d179b2.gif

jo tradhti jo, vech po mshtin me u bo xhelozee.... smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 11.06.2011, 18:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Jeta.V. @ 11.06.2011, 18:28)
A mu duk a the me grun?!

Mes burrit e grus sbon mu perzi! smil3dbd4daabd491.gif
vet prishni sene vet ndreqni, ose kur e njef grun tane kujdes tjerave here smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Po a em fole e para more vet smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Oj kacurele mos mu merzit bree se shpirti pom dhem tanii smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 11.06.2011, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008 Citim (Harith @ 11.06.2011, 19:08)

Oj kacurele mos mu merzit bree se shpirti pom dhem tanii smil4a8aceb829c5f.gif

hajt se e shef ti... smil3dbd4d99c6eaa.gif:-* smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 12.06.2011, 20:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (emmy @ 11.06.2011, 14:18)
Burrat jane si matematika.Mos u habitni nese i shihni me dy te panjohura!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif frajera ina ne mi ... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
festina
Postuar nė: 16.06.2011, 18:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Ermedin @ 06.06.2011, 20:05)
Tema ėshtė pėr definicione me fjalėt tona, si fjalor humoristik tė pėrngjajė! E paskeni mbush kot! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Filxhani - njė vaskė e vogėl qė e mbushim me ujė tė nxehtė, ndonjėherė plot shkumė! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4dcd7b9f4.gif
Unė s'bejė shaka me qeshtje madhore smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
krejtkec
Postuar nė: 18.06.2011, 00:14
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 26663
Bashkangjitur: 13.06.2011lulja doli ne 3 te nates.cka eshte lulja nket rast?Rrespi haha mfalni nshprehje....
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 18.06.2011, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (festina @ 16.06.2011, 19:31)
smil3dbd4dcd7b9f4.gif
Unė s'bejė shaka me qeshtje madhore smil3dbd4daabd491.gif

Č? Me ēfarė ēėshtjesh bon shaka taj, hč? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Off, shtaj u mėrzita shąum. smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
festina
Postuar nė: 26.06.2011, 13:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Ermedin @ 18.06.2011, 01:39)
Č? Me ēfarė ēėshtjesh bon shaka taj, hč? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Off, shtaj u mėrzita shąum. smil3dbd4d99c6eaa.gif

smil3dbd4e29bbcc7.gif

Mėrzia ėshtė sėmundje qė paraqitet nė rastet e veqanta e pėrballja me tė varet nga pėrsoni tė cilin/cilen e kap, shoqėrohet me temperatur tė lartė, riga shiu, ofshama tė njėpasnjėshme, dhe disa tipare tjera mė mė pak rėndėsi smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 26.06.2011, 14:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (festina @ 26.06.2011, 14:54)
smil3dbd4e29bbcc7.gif

Mėrzia ėshtė sėmundje qė paraqitet nė rastet e veqanta e pėrballja me tė varet nga pėrsoni tė cilin/cilen e kap, shoqėrohet me temperatur tė lartė, riga shiu, ofshama tė njėpasnjėshme, dhe disa tipare tjera mė mė pak rėndėsi smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Sa e pashpirt! Si s'tė vjen gjunah pak! smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 26.06.2011, 14:58
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio