Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bisedojnė burri dhe gruaja ...
GAZETARI23
Postuar nė: 07.06.2011, 19:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Gruaja pyet :

Nėse flej me 3 burra, atėherė mua do tė mė thėrrasin rrėspi. Nėse burri flen me 8 gra, atėherė tė gjithė i thuan se ai ėshtė burr i vėrtetė. Si ashtu?

Burri pėrgjigjet :

Shumė thjesht. Nje thėnie thotė: " Nėse njė bravė mund ta hapin 3 ēelėsa tė ndryshme, atėherė pėr atė bravė themi se ėshtė e keqe, por nėse 1 ēelės mund tė hapė 8 brava tė ndryshme, atėherė themi sė ėshtė ēelės universal ...


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 07.06.2011, 19:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (GAZETARI23 @ 07.06.2011, 20:50)
Gruaja pyet :

Nėse flej me 3 burra, atėherė mua do tė mė thėrrasin rrėspi. Nėse burri flen me 8 gra, atėherė tė gjithė i thuan se ai ėshtė burr i vėrtetė. Si ashtu?

Burri pėrgjigjet :

Shumė thjesht. Nje thėnie thotė: " Nėse njė bravė mund ta hapin 3 ēelėsa tė ndryshme, atėherė pėr atė bravė themi se ėshtė e keqe, por nėse 1 ēelės mund tė hapė 8 brava tė ndryshme, atėherė themi sė ėshtė ēelės universal ...

Si thenje, qenka fenomenale. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Kacurelja
Postuar nė: 07.06.2011, 20:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008gjithmone ne favor te djemvee... nuk pajtohem unee smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 07.06.2011, 21:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Mirėpo ky formati ēelės-bravė ėshtė jo origjinal dhe jashtė standardeve. Falso. smil3dbd4d6422f04.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 07.06.2011, 21:11
PM
Top
BILDER_boy
Postuar nė: 07.06.2011, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 148
Antari Nr: 12721
Bashkangjitur: 11.01.2008une mendoj se celsa univerzal ka dhe do te ket cdohere hehehe smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 07.06.2011, 21:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio