Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> NJOFTIM pėr studentėt !, Tetovė,07.06.2011
amerikano
Postuar nė: 08.06.2011, 09:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 26630
Bashkangjitur: 08.06.2011NJOFTIM

Njoftohen studentėt e Fakultetit Juridik tė USHT-sė se me datė 09.06.2011 (e enjte) nė ora 12°° nė amfiteatrin e rektoratit do tė jepet shfaqja “Njeriu qė pa vdekjen me sy” nga studentėt e “Universitetit Pavarėsia”-Vlorė. Ky aktivitet organizohet si rezultat i bashkėpunimit ndėrmjet Universitetit Shtetėror tė Tetovės dhe Universitetit Pavarėsia-Vlorė.

Tetovė, 07.06.2011 Fakulteti Juridik

Universiteti Shtetėror tė Tetovės
[B]
PM
Top
emmy
Postuar nė: 08.06.2011, 09:55
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009A vlen kjo vetem per studentet e juridikut?Mundet dhe ne te tjeret ta shohim?


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
amerikano
Postuar nė: 08.06.2011, 09:56
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 26630
Bashkangjitur: 08.06.2011Gjithė studentėt.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio