Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kėrcit sė qeshuri . . .
Gazetari
  Postuar nė: 29.10.2006, 18:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Pershendetje

Vendosa te hap kete teme, ku te githe anetaret e komunitetit tone do te postojne barcoletat e tyre te preferuara ose te tregojne ndodhi te verteta nga eksperiencat qe ju kane ndodhur gjate jetes se tyre...

Po ja nis une: smil3dbd4d4e4c4f2.gif

- O mami, ca bon ashtu lakuriq siper babit?
- Po kercej qe tja shfry barkun dreqit.
- Mos u lodh kot se vjen teta Leta cdo mengjes, ulet ne gjunje dhe ja fryn prap.
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 29.10.2006, 18:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Dentisti i thoshte pacientės: -Zonjė hapeni gojėn ju lutem! -Faleminderit, - ikthen pacientja. -Pėrse mė falėnderoni? - Sepse shoqi im mė thotė gjithmonė "Mbylle gojėn!"

Njė programues e pyet Gruaja e vet??? Nuk mė funksionon si duhet rrobalarsja!!! Burri i'a kthen te preferoj te ja besh "Refresh"

Nje programues i lutet zotit. Ohhh zot cfare duhet te bej me jeten time? Cfare pret nga une? Cfare ka pas kesaj jete? .....per nje minute qetesi ansje gumezhitje...me pas zoti pergjigjet....si fillim lexo FAQ
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 29.10.2006, 18:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Ne se nuk te vjen keq -- i tha drejtori sekretares se re te sapoardhur , -- dua te ve ne djeni per disa gjera . Kompjutei eshte ne dispozicionin tend per te bere gjithshka qe nuk di te beje nje grua . E ti nga ana jote , ke per detyre te besh ate qe nuk di te beje nje kompjuter !

Tre programues ne nje lokal. Fillon i pari. dje isha ne nje klub dhe nje femer ma beri me sy. Oooooo sa mire, bertiten te tjeret. I dyti, dje isha perballe nje fast food dhe fotva njeren qe te dalim sot. Shkelqyeshem bertiten te tjeret. I treti, kurse une dje ftova nje shoqe ne shtepi.....po pastaj.....pastaj shkuam ne dhomen e gjumit....po pastaj.....pastaj u zhveshem qe te dy....po pastaj....pastaj e ula mbi tastjeren e kompjuterit.....oooooo paske kompjuter ne shtepi, cfare modeli, cfare ngjyre, sa hdd dhe ram ka?
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 30.10.2006, 02:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006Ish kan ni djal i ri edhe e kish vet baben e vet bab po ta mar kerin e po shkoj dikun baba i thot o bir pse i ki kamt aj djali ja kthen te majten per me koqit te djathten per gaz

nje dit djali ja bon babes ami 5-euro baba ja bon qka po te vyjne po me vyn me ble ni ore ja jep dhe kur kthehet ne shpi ja bon babes kqyrma qet sahat baba ja bon skom koh ja bon edhe niher djali babe kqyre sa i mir o baba ja bon pshure n'to djali ja bon pshure sat dush se nuk i hin uji(l)!!!!!!!.

Ish kan ni djal i ri edhe e kish vet baben e vet bab po ta mar kerin e po shkoj dikun baba i thot o bir pse i ki kamt aj djali ja kthen te majten per me koqit te djathten per gaz

PM
Top
halbGOTT
Postuar nė: 31.10.2006, 17:33
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 3734
Bashkangjitur: 30.10.2006Nje vajze shkon ne nje butike me bler nje fustan dhe e pyet nje djale qe eshte duke punuar aty se sa kushton fustani?. -"30 euro zonjushe" i pergjigjet aji. -"a sa kushtojne breket?" e pyet vajza prap. -"10 euro" ia kthen djali. -"a sbene ma lire?" e pyet vajza. -"ok, fustani 40 euro, dhe breket jane gratis" i pergjigjet djali. vajza cuditet: -"MORE DJALE, Ti TASHE FUSTANINE ME HIPE E BREKET MI ZBRITE "
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 31.10.2006, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006Policet
Perse policet mbjane naten kur flene gjume tek koka e krevatit mbajne dy gota me uje, njeren bosh e tjetren plot?
Sepse, nese u del gjumi naten dhe kane etje, pine uje dhe nese nuk kane etje, nuk pine

Po e pyet babai djalin: A i dite krejt pyetjet ne provim?
Pyetjet i disha, po pėrgjigjjet nuk i dita - u pėrgjegj djali!

Kam lindur nė muajin shkurt, dhe seni parė qė e mbaj ne mend ka qen bora madhe. Bash pata dasht me i pyet kėta te shpis, qka eshte kjo... kur me ra ne mend qė nuk di me fol, e lashe krejt!
PM
Top
Replikanti
Postuar nė: 16.01.2007, 01:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 5055
Bashkangjitur: 03.01.2007Si e ndėrrojnė 3 policė njė poqė tė djegur?
njėri hyp nė karrige dhe dy tė tjerėt e sillin!

PM
Top
Replikanti
Postuar nė: 16.01.2007, 01:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 5055
Bashkangjitur: 03.01.2007Kadria dhe Mėsuesja

Mėsuesja e pyt Kadriun: Sa bėjnė 2+2
Kadria: 6
Mėsuesja: Sa
Kadria: 6
Mėsuesja: sa sa po thu ...
Kadria: 6 he vesht ti qifsha
PM
Top
Replikanti
Postuar nė: 16.01.2007, 01:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 5055
Bashkangjitur: 03.01.2007Po flasin djali me babėn nė telefon prej perendimit.
Baba po e pyet djalin, se me ēka do me ardh nė shtėpi?
Djali po ja kthen: me tren po vi!
Jo, mos djali jem, mos me tren se s'ke ku e parkon.
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 14.01.2008, 03:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008Shkollimi

Komandanti i Stacionit Policor i urdheroi policet e stacionit qe te rreshtoheshin sipas shkolles qe kishin te kryer.
U formuan rreshtat: me 4 vjet shkolle, me shkolle fillore, te mesme, te larte, fakultet,... mirpo nje polic i gjore sillej verdall nga rreshti ne rresth.
Dikur Komandanti u zemrua dhe e pyeti:"q'ka eshte puna me ty qe s'un po ze vend askund"?
"Paj une nuk kam shkolle fare" u pergjegj i gjori.
"Ti dil pas meje" i tha Koman


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweetgirl
Postuar nė: 14.01.2008, 03:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.20082 biondinat dhe 1 polic

nje dit duke kaluar nje polic aty pran rruges iu kishte kruar koka dhe ai kishte kapelen policore dhe e kruajti koken por e kruajti permbi kapeles dhe aty pran kalonin dy biondinat dhe i than policit:
qofse te keruhet koka hiqe kapelen dhe kruje .
polici iu pergjigjej:
ku ju kruhet bytha a i hekni ju mercedeskat aaa????


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweetgirl
Postuar nė: 14.01.2008, 03:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008Polici dhe majmuni

Dy shok bisedojne, njeri e pyet tjetrin se ku asht dallimi ne mes policit dhe majmunit, ne ate moment aty afer qellon nje polic i degjon dhe menjiher e kap njerin per krahu dhe i thot he me trego ku asht dallimi djali i friksuar i thot jo jo nuk kan kurrfar dallimi.
e fort kjo hehehe


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweetgirl
Postuar nė: 14.01.2008, 03:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008kepucet e policit

ni polic ne mengjes shkon ne pune dhe lajmerohet para eprorit te tije i cilie kontrollon me vemendje policin kur ja shef kepucat njeren te zeze e tjetren te kuqe edhe i thote policit shko shpejte ne shtepi edhe mbathi te dy kpucet njesoj se i ke mbathe nje te zeze e nje te kuqe e ky polici ja kthen ;
po qka me shku shkret shoku shefe edhe ne shtepi e kame nje te zeze e nje te kuqe
hahahaha


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweetgirl
Postuar nė: 14.01.2008, 03:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008lugati

E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ...
vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku...
kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky
plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweetgirl
Postuar nė: 14.01.2008, 03:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008bjondina trullavic

ishte bjondina duke udhetuar per ne newyork dhe hyp ne aeroplan edhe ulet ne karikat e para dhe ato kan qen te zena dhe i kan thon dil mrapa se keto jan te zana por ajo ka thon jo mir jom ktu dhe u shku edhe piloti e i ka thon por ajo prap ka thon mir jom ktu dhe u shku stjuardezka dhe i ka thon diqka ne vesh dhe ajo u dal ne karikat ma mrapa dhe po e pyesin keta tjeret se qka i the ne vesh bjondines he qka i thash i thash se keto karikat e para nuk shkojn per newyork dhe e liroj vendin hahaha


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio