Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si i komentoni vendimet e fundit nga Rektorati
transparenti21
Postuar nė: 31.10.2006, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006Unioni i studenteve te USHT-se beri kto kerkesa dhe shumica u realizuan ne fafor te studenteve...
Nuk duhet ti harohet ktij unioni per kete qe ka bere...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio