Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Naime Azi morri cmimin aktore me kreative ne Diber
elmir
Postuar nė: 05.07.2011, 17:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005Aktorja Naime Azi, morri ēmimin Aktorja me kreative nė Festivalin e Teatrit Shqiptar nė Dibėr. Naime Azi morri ēmimin pėr rolin e Adeles nė shfaqen "I dashuri i panjohur" tė autores Getoarbe Mulliqi, regjia:Send Abduli, ndėrkaq partner nė skenė nė kėtė duo dramė ka patur aktorin Elmir Sejfullai, kolona zanore ka qenė nė interpretim LIVE nga violinisti Shkėlzen Pajaziti.


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
elmir
Postuar nė: 06.07.2011, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005Falemenderit per komentin...


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
mbreti
Postuar nė: 07.07.2011, 00:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Nuk besoj qe do keshe komente, kur behet fjale per vetereklamim.
beni ndonje shfaqje ne Tetove dhe do te kete komente. smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Makiavelli
Postuar nė: 07.07.2011, 00:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 25368
Bashkangjitur: 02.07.2010Ne Diber ka festival vjetor te shfaqjeve ku vin edhe emra te shquara artistesh, dramaturgesh shqiptar nga Shqiperia. Po edhe gjithashtu vine artiste maqedonas te rangut te "Makedonski Prikazni".

Dibra eshte qendra e qyteterimit shqiptar ti papagall. Dibra eshte e njohur per mikepritjen, kulturen, qyteterimin dhe respektin ndaj te gjitheve. Shko e shikoje nje shfaqje dhe e shikon *publikun*.

By the way nuk jam Dibran jam prej Gostivarit por para dy viteve kam pa monolog dhe nje drame.


----------------------------------------
LIVE
YOUR
STYLE
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 07.07.2011, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Makiavelli @ 07.07.2011, 01:14)
Ne Diber ka festival vjetor te shfaqjeve ku vin edhe emra te shquara artistesh, dramaturgesh shqiptar nga Shqiperia. Po edhe gjithashtu vine artiste maqedonas te rangut te "Makedonski Prikazni".

Dibra eshte qendra e qyteterimit shqiptar ti papagall. Dibra eshte e njohur per mikepritjen, kulturen, qyteterimin dhe respektin ndaj te gjitheve. Shko e shikoje nje shfaqje dhe e shikon *publikun*.

By the way nuk jam Dibran jam prej Gostivarit por para dy viteve kam pa monolog dhe nje drame.

Kujt ia drejtove kete replike? smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Makiavelli
Postuar nė: 07.07.2011, 00:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 25368
Bashkangjitur: 02.07.2010Nje mbret papagaj shikoj ketu.

Nese te ka ra rasti te shikosh ndonje shfaqe me aktore te shquar te preferoj shko ne Diber dhe do habitesh edhe nga publiku edhe nga pershtypja qe ka lene publiku te aktoret qe vine nga gjithe rethet shqiptare


----------------------------------------
LIVE
YOUR
STYLE
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 07.07.2011, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Makiavelli @ 07.07.2011, 01:31)
Nje mbret papagaj shikoj ketu.

Nese te ka ra rasti te shikosh ndonje shfaqe me aktore te shquar te preferoj shko ne Diber dhe do habitesh edhe nga publiku edhe nga pershtypja qe ka lene publiku te aktoret qe vine nga gjithe rethet shqiptare

E ku verejte se une thashe dicka te keqe per publikun dibran, apo per Festivalin e drames ne Diber?
Thjeshte komentova pas provokimit te Elmirit, i cili ben vetereklamim, nepermjet cmimit te fituar nga Naimja.

P.S.
Nuk eshte mire te reagosh pa e lexuar mire postimin e dikujt. smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
nightelf
Postuar nė: 07.07.2011, 01:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (Makiavelli @ 07.07.2011, 01:14)
Ne Diber ka festival vjetor te shfaqjeve ku vin edhe emra te shquara artistesh, dramaturgesh shqiptar nga Shqiperia. Po edhe gjithashtu vine artiste maqedonas te rangut te "Makedonski Prikazni".

Dibra eshte qendra e qyteterimit shqiptar ti papagall. Dibra eshte e njohur per mikepritjen, kulturen, qyteterimin dhe respektin ndaj te gjitheve. Shko e shikoje nje shfaqje dhe e shikon *publikun*.

By the way nuk jam Dibran jam prej Gostivarit por para dy viteve kam pa monolog dhe nje drame.

Per kete e ke nje kafe smil3dbd4e4c2e742.gif por jo virtuale smil3dbd4d4e4c4f2.gif so do vi ne maqedoni do ta jap nje meverte smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio