Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Djemtė apo vajzat!
Naja
Postuar nė: 31.10.2006, 19:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 2542
Bashkangjitur: 01.09.2006Djemt apo vajzat ne shoqerine tone?

Si i kemi ne raportet mes veti? shume vajza mendojne se Zoti i ka denuar shpesh thuan shume prej tyre "ah te nemuar jemi ne".

Une nuk mendoj ashtu.

Mendoj se jemi te lumtura qe jemi ne kete hapsire te rruzullit tokesor.
Madje neve nuk na duhen te drejta nga djemt tane,neve ato i kemi nga krijuesi jon, nuk na duhen te na jap askush te drejta vet i MARRIM ato.

Cka mendoni ju te dashur antare pres pergjigjet e cdo nejrit nga ju

SECILI KA TE DREJTE TE REPLIKOJ POR PA OFENDIME PER TE DY GJINIT
PM
Top
ajla
Postuar nė: 31.10.2006, 20:18
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 648
Bashkangjitur: 03.04.2006selam NAJA

sa i perket pyetjes djemt apo vajzat ????
une i kisha mar valla vajzat

sic e ceke ty vet na skemi bre cfar drejta te lypim na te drejtat i kena qe me ardhjen pejgamberit a.s
po na vajzat vet duhet me qen ma aktive duhet me dit se cfar drejta duhet me pas jo me shku me lyp dishak qe esht absurde edhe tani na skena te drejta se jo valla nje shiptar musliman se qun te drejt e vajzes me shkuu ne disko
nuk du me then se djemve ju lejohet kjo apsulutikisht kjo e sht epadrejt esht e lejume siper djem edhe per vajzat
une prap po them te mos i keqperdorim cato te drejtaat qe i kena qe nga moti se bjer nje valla edhe e ham kejt vajzat
se kut te baj dikush dishak menjeher thun vajza e catian edhe kejt vajzat hyn ncat tenxhere!!!

kjo ishte mendimi jem

pa keq kuptime selam
PM
Top
fato1
Postuar nė: 29.03.2007, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007

Tek zoti jemi te barabat ..tek ai dallohemi nga besimi qe kemi jo nga gjinia.....

kaloni bukur

PM
Top
dj_style
Postuar nė: 29.03.2007, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Edhe une do te kisha thene se te nemura jane ata vajza qe e bejne nje zgjidhej te gabuar te jetes se tyre. Prandaj duhet te futen me teper ne fushen e arsimit neper institucione te ndryshme. E jo po sa te mbarojne shkollen e mesme apo pa e mbaruar shkollen e mesme te gjejne nje djal dhe te martohej me te , me ate mendje se i ka ardhur koha ki eshte gabim shume i madh per femrat qe veprojne keshtu.

Kaq kisha une vec desha me ju pershendet
PM
Top
ßina
Postuar nė: 05.11.2010, 11:22
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Nuk ka njerz te nemur pa marr parasysh gjinis, varet nga vete njeriu se sa ka deshire ta beje vetveten viktime e "te nemurit".
Kur njeriu nuk ka qellime dhe plane ne jete, dhe vullnet per ti realizu ato, me te vertete ati nuk i mbetet asgje tjeter pos te thote une jam njeriu me i pafat dhe me i nemur ne bote, asnje pune nuk me shkon si duhet, sepse kete ia ka fiksu vetvetes ne koke.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 05.11.2010, 11:27


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Harith
Postuar nė: 05.11.2010, 11:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Me kqyr njeri gjith ka dicka me u anku ama duhet me mendu ma thell e me kon i knaqur me ato qe i ka per ma shum gjitha i ka thon ßina smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Essa
Postuar nė: 05.11.2010, 13:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Secili gjykon e jeton sipas asaj qe ka perjetu/m'su!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Smile_
Postuar nė: 05.11.2010, 13:48
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 28
Antari Nr: 25509
Bashkangjitur: 26.10.2010 Citim (ßina @ 05.11.2010, 12:22)
Nuk ka njerz te nemur pa marr parasysh gjinis, varet nga vete njeriu se sa ka deshire ta beje vetveten viktime e "te nemurit".
Kur njeriu nuk ka qellime dhe plane ne jete, dhe vullnet per ti realizu ato, me te vertete ati nuk i mbetet asgje tjeter pos te thote une jam njeriu me i pafat dhe me i nemur ne bote, asnje pune nuk me shkon si duhet, sepse kete ia ka fiksu vetvetes ne koke.


Bina..Pikerisht keshtu eshte :)

P.s: Ateher kur mugon Vetbesimi themi ate fraz ''ah,te nemura jemi'' ;)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio