Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pesė Minaret nė Nju Jork!
Ermedin
Postuar nė: 11.07.2011, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010
http://www.youtube.com/watch?v=wGeoYQi-S8k
PM
Top
njeri
Postuar nė: 11.07.2011, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007e kum pa...nese oshte tema per filmin
Five Minarets in New York
e kam ende ne pc...kam haru ta boj shift+delete!

film i mire !


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Ermedin
Postuar nė: 11.07.2011, 00:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (njeri @ 11.07.2011, 01:21)
e kum pa...nese oshte tema per filmin
Five Minarets in New York
e kam ende ne pc...kam haru ta boj shift+delete!

film i mire !

Okej! Po, unė moti s'kisha pa film e sot ia dhashė hakut nja
dy e disa sende tjera. Po, sidoqoftė, nėse din ndonjė tjetėr,
kallxo, mos u tremb se nauk kallxojna ne! smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif (Je hup moti)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 11.07.2011, 00:50
PM
Top
njeri
Postuar nė: 11.07.2011, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Ermedin @ 11.07.2011, 01:49)
Okej! Po, unė moti s'kisha pa film e sot ia dhashė hakut nja
dy e disa sende tjera. Po, sidoqoftė, nėse din ndonjė tjetėr,
kallxo, mos u tremb se nauk kallxojna ne! smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif (Je hup moti)

jo mire qe e ke sjell ket

une nuk e shikova temen drejt postova ....pastaj e pash se e kishe sjell komplet filmin i ngarkum ne youtube...interesante!
mendova se eshte vetem trailer i atij filmi

(u humba per disa muaj...po afersishte prej ne muajin e 6 kam qen aktiv me nje nick tjeter)

e dish sa me vajn majr kur disa prej juve me kajn mbajte mend (dhe ndoshta kajn ndje mungesen time smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif )
mos e boj ma te madhe se de thujn ishim rehat pa taj smil3dbd4e5e7563a.gif
che per taj smil3dbd4e4c2e742.gif

chka te sjell une...vetem mund te vu sugjeroj ndonje film, link nuk di me sjell!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 11.07.2011, 06:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007Ermedin flm per filmin


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 11.07.2011, 08:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Neper filmat turk, shume promovohet ky rituali..cfare i thone..keta mistiket qe rrotullohen..

Perndryshe, filmi qenka i mire...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga AeRtOn nė 11.07.2011, 08:06


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
Bistrica
Postuar nė: 11.07.2011, 09:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011 Citim (Ermedin @ 10.07.2011, 18:15)

http://www.youtube.com/watch?v=wGeoYQi-S8k

Shoku pse i shqetson disa kėtu qė kan alergji prej Turqve,a ske ndonjė Kroate,nėse egziston normal... smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
alvin
Postuar nė: 11.07.2011, 11:26
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Bistrica @ 11.07.2011, 10:58)
Shoku pse i shqetson disa kėtu qė kan alergji prej Turqve,a ske ndonjė Kroate,nėse egziston normal... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky film tregon pėr terrorizmin e rrymave esktremiste nė Turqi dhe pėr agjentėt e shėrbimti sekret turk qė i kapin ato, nė bashkėpunin me CIA.
Pra, pėr mua ėshtė OK smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 11.07.2011, 11:26


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 11.07.2011, 11:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Filmi ishte shume i mire... nxora dy citate, ate te Rumit dhe Said Nursit.. :D :D

Mos u ndaj nga unė, kur tė mė varrosin..
Sepse varri ėshtė vetėm njė velė pėr nė parajsė...
(Rumi)

‎"Njeriu ka tre probleme. Diskriminimi, varfėria dhe injoranca. Diskriminimi mund tė zgjidhet me dashuri dhe dhembshuri, varfėria me ndarje dhe injoranca mund tė zgjidhet vetėm nga arsimi" (Said Nursi)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga AeRtOn nė 11.07.2011, 11:39


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 11.07.2011, 12:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Prej ores 08 deri tash tu e shiku,normal me nderpremje per shkak te punes,por ishte shum i mir,me pelqeu edhe kishte ni domethenje shum te madhe
Flm qe na solle smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Ermedin
Postuar nė: 11.07.2011, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (njeri @ 11.07.2011, 01:59)
jo mire qe e ke sjell ket

une nuk e shikova temen drejt postova ....pastaj e pash se e kishe sjell komplet filmin i ngarkum ne youtube...interesante!
mendova se eshte vetem trailer i atij filmi

(u humba per disa muaj...po afersishte prej ne muajin e 6 kam qen aktiv me nje nick tjeter)

e dish sa me vajn majr kur disa prej juve me kajn mbajte mend (dhe ndoshta kajn ndje mungesen time smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif )
mos e boj ma te madhe se de thujn ishim rehat pa taj smil3dbd4e5e7563a.gif
che per taj smil3dbd4e4c2e742.gif

chka te sjell une...vetem mund te vu sugjeroj ndonje film, link nuk di me sjell!

Mbajna, mbajna mend, nuk harrojna (ani se s'njifemi lajv). smil3dbd4e398ff7b.gif

Pse be kallxon pėr nika se shtaj na turbullon kejtve. :P

Po be, kallxo deni film t'majr, veē mos sajnti-fikshion se na gerdisen. smil3dbd4e1748cc9.gif
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 11.07.2011, 12:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (AeRtOn @ 11.07.2011, 09:06)
Neper filmat turk, shume promovohet ky rituali..cfare i thone..keta mistiket qe rrotullohen..

Perndryshe, filmi qenka i mire...

Ajo ēėshtje don trajtim lajv, se kshau nė forum de najsin nėpėr ferra, pa kush i ēet. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
alvin
Postuar nė: 11.07.2011, 14:35
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Ermedin @ 11.07.2011, 13:56)
Mbajna, mbajna mend, nuk harrojna (ani se s'njifemi lajv). smil3dbd4e398ff7b.gif

Pse be kallxon pėr nika se shtaj na turbullon kejtve. :P

Po be, kallxo deni film t'majr, veē mos sajnti-fikshion se na gerdisen. smil3dbd4e1748cc9.gif

Shumė film i mirė...rekomandim!!!!!

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alboholic
Postuar nė: 11.07.2011, 14:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008 Citim (AeRtOn @ 11.07.2011, 12:39)
Filmi ishte shume i mire... nxora dy citate, ate te Rumit dhe Said Nursit.. :D :D

Mos u ndaj nga unė, kur tė mė varrosin..
Sepse varri ėshtė vetėm njė velė pėr nė parajsė...
(Rumi)

‎"Njeriu ka tre probleme. Diskriminimi, varfėria dhe injoranca. Diskriminimi mund tė zgjidhet me dashuri dhe dhembshuri, varfėria me ndarje dhe injoranca mund tė zgjidhet vetėm nga arsimi" (Said Nursi)

Po ta huazoj njeren prej ktyre thenieve
ta vendoj ne Fcb


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
Ermedin
Postuar nė: 11.07.2011, 18:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (alvin @ 11.07.2011, 15:35)
Shumė film i mirė...rekomandim!!!!!

Fotografi e jashtme

Flm, flm... smil3dbd4e4c2e742.gif Tash ta shikoj, nėse e gjej, se s'besoj qė e gjej une. smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio