Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nė Ēair, burri vret gruan
ZAKONI
Postuar nė: 11.07.2011, 12:44
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 38
Antari Nr: 26577
Bashkangjitur: 01.06.2011Pas njė zėnke, M.S. ka nxjerrė rovelon duke e qėlluar me njė plumb nė kokė bashkėshorten e cila mė vonė nė Spitalin e Shkupit ka ndėrruar jetė nga plagėt e marra

Shkup, 11 korrik - Nė orėt e para tė mėngjesit tė sotėm, nė Rrugėn Qemal Sejfulla nė Ēair tė Shkupit, 42 N.S. ėshtė vrarė nga bashkėshorti i saj, pas njė zėnke familjare. M.S. pas zėnkės ka nxjerrė revolen dhe me njė plumb nė kokė ka qėlluar bashkėshorten.

E plagosura ėshtė dėrguar nė spital, por ndihma e mjekėve ka qenė e kotė, ajo ka ndėrruar jetė. Nė orėn 6 e 30 tė mėngjesit, mjekėt e kanė lajmėruar rastin nė Ministrinė e Punėve tė Brendshme. Policia e ka zbuluar dhe arrestuar bashkėshortin-vrasės.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio