Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Intervistė: Pyetje pėr Ali Ahmetin?
hey
Postuar nė: 12.07.2011, 18:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007- Pse nuk reagoi ne emerimin e drejtorit te DHP-se ende pa u formuar qeveria? Sipas kushtetutes, ne kushtet e vakumit institucional, qeveria duhet te funksionoje vetem teknikisht, pa patur mundesi te vendose per ceshtje te rendesishme, ndersa dhenia e vendimit drejtor i DHP-se eshte nje ceshtje me rendesi, per shkak te rendesise qe e ka ky institucion.
A ishte kjo nje truk i VMRO-se qe te shfrytezoje kete vakum institucional, per te mos ia leshuar kete drejtori BDI-se?
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 12.07.2011, 18:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.20071. a jeni i kenaqur me qeverin e re?

2. Gjuha Shqipe , edhe kete radh nuk zu vend si gjuhe zytrate,gjithashtu disa pika nuk i knaq shqiptaret ,ēfar mendoni ju ?

3. Regjitrimi i Popullit ne Maqedoni a esht duke hec sipas juve ne regull dhe a mendoni se do te ket zvoglim te numrit te shqiptarve pa diasporen?

ndoshta me tutje do te me kujtohen me shum.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 12.07.2011, 20:40
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Packs
Te lutem shume pyete ne lidhje me rastin e shizofrenise qe i eshte konstatuar ne Zvicer. Informacionin me te gjere e ke dhe ne WikiPedia ku thuhet se vuan nga nje lloj shizofrenie, prandaj te lutem mundohu te kuptosh dicka me shume ne lidhje me kete...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
kot.e.kot
Postuar nė: 12.07.2011, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26052
Bashkangjitur: 06.02.20111. A ka qene sherbyes ne Sherbimin Sekret te Kroacise dhe me cilay sherbime te tjera ka bashkepunuar...?

2. Si eshte e mundur qe nje pjese e madhe e bashkepunetoreve ne kohen e ilegales jane likuiduar ?

3. A ka pas blerje te votave ne zgjedhjet e fundit? Kush i ka be? Cili ka qene buxheti i blerjeve. Dhe prej nga parate per ti blere eto vota.
PM
Top
piratet
Postuar nė: 14.07.2011, 10:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 148
Antari Nr: 6930
Bashkangjitur: 14.04.20071.Pyete ali ahmetin : Z.Ahmeti a nuk kishit njeri tjeter ne partine tuaj te vendosni per minister te drejtesise por e nxorret blerim bexhetin nga kryetar i komunes se Sarajit per ta bere minister te drejtesise ? (nga pozita ne pozite)
2.Z.Ahmeti a nuk kishit njeri tjeter ne partine tuaj te vendosni per minister te mbrojtjes por e vendoset ne kete fotele fatmir besimin qe ska aspka lidhje ne kete dege?
PM
Top
Bistrica
Postuar nė: 14.07.2011, 11:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011Kur e ka vizituar pėr sė fundi herė Dr.Shani-nė...
PM
Top
memento
Postuar nė: 14.07.2011, 11:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 4750
Bashkangjitur: 18.12.2006Kur do humbet nga skena dhe te kthehet ne vrimen nga ka ardhur?, se na turperoi deri ne fund!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga memento nė 14.07.2011, 11:44


----------------------------------------
Mendimet duhet sulmuar me ndihmėn e mendimeve, sepse ėshtė e kotė tė shkohet mė armė mbi ideale.
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 14.07.2011, 11:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011pyete a don me be keshilltar blerim latifin, se eshte djal e gjys
PM
Top
njeri
Postuar nė: 14.07.2011, 12:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007ju z.ahmeti jeni nje njeri me me autoritet dhe me me ndikim ne maqedoni, duke pasur parasysh qe "udhehoqe bijte tu" ne lufte kunder shkjaut, po ashtu edhe ne politik je nje lider qe nuk thyhesh lehte...gjithmone fiton shumicen e shqiptareve...me nje fjal je "udheheqsi i Shqiptareve" per nje dekade...
duam te degjojme nga ju se sa vepra (pune) te medha keni bo, ose me cilen me se shumti mund te krenohemi...


lufta, pushteti te gjitha per: z.gjuhes shqipe,per flamur, te drejta e barabarta me palen tjeter, buxheti etj etj (ligji per UCHK)...pasi nuk u realizuan per nje dekade...ne te cilat perdore te gjitha mjetet e mundshme...keni qen gjithmone i perkrahur...a thua chfar menyre duhet vepruar per ti arite keta!

(pack une mendoj qe do kesh pyetjet e caktuara apo te pregaditura qe do e pyesesh...ska asnje mundesi qe ta pyesesh chka te teket ty jam i sigure)
1 pyetje qe do te lejohet eshte ta pyesesh do jete ne forme te lavdrimit te tij
2) do jete ti jepet mundesia ti pershendet te gjith shqiptaret ku do jan!)


ja edhe nja

1) eshte i 3 mandat qe mer nga populli dhe ende premtoni te njejtat ligje te cilat i ke premtu ne 2002...duam nje koment nga ty ne lidhje me ket!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga njeri nė 14.07.2011, 12:07


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
kombi
Postuar nė: 14.07.2011, 12:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.20081.A mendon qe populli e do perseri ashtu si e ka dasht?
2.A mendon vertet ai qe ky popull eshte popull injorant?
3.A do presi denimin nga populli apo do te largohet vete nga politika?
4.A eshte ne dijeni ai, sa veprime idiote jane bere lart e poshte nga njerez te tije qe ai ju dha pushtet dhe nga te varfer i beri pasanike por ua shtoj injorancen?
5.A e ka ne plan te pastroje partine ashtu si duhet apo do te presi qe popullu ti pastroje bashke(duke i lene en opozite)?


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
hey
Postuar nė: 14.07.2011, 14:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (kombi @ 14.07.2011, 13:19)
1.A mendon qe populli e do perseri ashtu si e ka dasht?
2.A mendon vertet ai qe ky popull eshte popull injorant?
3.A do presi denimin nga populli apo do te largohet vete nga politika?
4.A eshte ne dijeni ai, sa veprime idiote jane bere lart e poshte nga njerez te tije qe ai ju dha pushtet dhe nga te varfer i beri pasanike por ua shtoj injorancen?
5.A e ka ne plan te pastroje partine ashtu si duhet apo do te presi qe popullu ti pastroje bashke(duke i lene en opozite)?

smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif
T'i kisha shkruar une keto, do kishte logjike, ama ti???? Mos be, se e ke bashkeqytetare, s'ben ashtu. smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
hey
Postuar nė: 22.07.2011, 14:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007Packs, s'na tregove si shkoi intervista me Ali Ahmetin. A ka ndonje link ku mund ta gjejme? smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
packs
Postuar nė: 22.07.2011, 14:34
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (hey @ 22.07.2011, 15:30)
Packs, s'na tregove si shkoi intervista me Ali Ahmetin. A ka ndonje link ku mund ta gjejme? smil3dbd4daabd491.gif

Hej mos se jam tu e mbajte shume gajle ngaqe e di se si shprehet ai e keshtu po i kam do droja tjera. Mu ka ba shume ves dicysh kah po shkoj po ushtroj si Brus Lija smil3dbd4e1748cc9.gif


E shfrytezoj rastin me ju falenderu shumeeeeeeeeeeee per pyetjet. Intervisten do ta keni ketu te plasume. smil4a8acf686328f.gif

PACKS, PDK N'ZEMER smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Fidaim
Postuar nė: 22.07.2011, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009Rrnofte Balli Komtar


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top
hey
Postuar nė: 22.07.2011, 14:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (packs @ 22.07.2011, 15:34)
Hej mos se jam tu e mbajte shume gajle ngaqe e di se si shprehet ai e keshtu po i kam do droja tjera. Mu ka ba shume ves dicysh kah po shkoj po ushtroj si Brus Lija smil3dbd4e1748cc9.gif


E shfrytezoj rastin me ju falenderu shumeeeeeeeeeeee per pyetjet. Intervisten do ta keni ketu te plasume. smil4a8acf686328f.gif

PACKS, PDK N'ZEMER smil3dbd4daabd491.gif

E di se cfar drojash ke edhe e di se ke problem te madh ti renditish fjalet e tij se ai flet si coban. smil3dbd4daabd491.gif
T'plasume hahahahahah. Naim Shaci kur thote "thash, po thom, jo qe po thash e po thom, po me siguri osht cashtu qysh po thom", edhe Oki kur ia kthen "Po plasoje mo se m'plase". : smil3dbd4e5e7563a.gif

Rrofte zemra yte (me demek rrofte PYDYKYJA). smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio