Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Intervistė: Pyetje pėr Ali Ahmetin?
hamurabi
Postuar nė: 26.07.2011, 13:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Packs, kur e ke intervisten?

Kam nje pyetje nese ende se ke ba intervisten, pyetja esht

Pse z. Ahmeti se pranoi oferten e lsdm-s per formim te qeveris(ofert e cila i plotson gati te gjitha kerkesat politike te shqiptareve)
PM
Top
packs
Postuar nė: 26.07.2011, 13:13
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (hamurabi @ 26.07.2011, 14:10)
Packs, kur e ke intervisten?

Kam nje pyetje nese ende se ke ba intervisten, pyetja esht

Pse z. Ahmeti se pranoi oferten e lsdm-s per formim te qeveris(ofert e cila i plotson gati te gjitha kerkesat politike te shqiptareve)

Me 17 gusht kam interviste me Ali Ahmetin.


P.S. Flm te gjitheve shumeeeeeeeeee per pyetjet, nja dy tri dite perpara se ta baj intervisten, do te konsultohem me te gjithe ju per pyetjet.

Flm smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 26.07.2011, 13:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (packs @ 26.07.2011, 14:13)
Me 17 gusht kam interviste me Ali Ahmetin.


P.S. Flm te gjitheve shumeeeeeeeeee per pyetjet, nja dy tri dite perpara se ta baj intervisten, do te konsultohem me te gjithe ju per pyetjet.

Flm smil3dbd4e4c2e742.gif

e pash se esht me 17 gusht po disa kerkonin qe ta postojsh intervisten e mendova mos ka qen gabim muaji ose... ok ja edhe per ty nje, qe tkesh forc ti degjosh pergjigjet bajate e ahmetit ;) smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 26.07.2011, 21:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Pse Kumanoves nuk ju dha asnje ministri edhe pse i ka fitu 3 deputet prej kesaj zone!!!


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
zbulues
Postuar nė: 04.12.2011, 00:02
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 27046
Bashkangjitur: 02.12.2011mund ta pyesni se sa shqiptar ka vrare deri me sot , dhe sa ka ne plan...
PMUsers WebsiteMSN
Top
triumfi1
Postuar nė: 04.12.2011, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011 Citim (zbulues @ 03.12.2011, 18:02)
mund ta pyesni se sa shqiptar ka vrare deri me sot , dhe sa ka ne plan...

ai ka vra shkije kurse shqiptaret i vrasin do shoke qe kan spasica e do qe deklarohen haptas ,publikisht per kasaphane brendashqiptare
PM
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 02.02.2012, 19:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012DESHA TE PYES ALI AHMET KUSH QENDRON PAS KARNAVALI NE V EVQAN TE STRUGES
PM
Top
Besir84
Postuar nė: 12.07.2012, 09:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 3397
Bashkangjitur: 17.10.2006Kam edhe une nje pyetje pack qe ti parashtosh alise;

Pse cdoher kritikon PDSH-ne per thenjet se Tetova e Gostivari jane qendra e Shqiptareve te maqedonise, ndersa tash ai vet e shiti Shkupin VMRO-se vetem e vetem qe te fiton Tetoven dhe Gostivarin ne zgjedhjet e ardhshme , duke bere koalicion parazgjedhor me shkaun , dhe duke dale me lista te perbashketa per keshillet komunale ne shume komuna ku ka shqiptar???/


me sinqeritet nese asht e vertet qe ju do e intervistoni do kisha deshire te di pergjigjen e kesaj pyetje nga ky far ali ahmeti, njeriun me te pandergjegjshem qe ka pa ruzulli tokesor
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 12.07.2012, 09:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Besir84 mos fol vla moo simejt lije per ne mot qe per kot fjal peje njo smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
lover_xxx
Postuar nė: 12.07.2012, 16:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 226
Antari Nr: 21560
Bashkangjitur: 10.03.2009Edhe sa kohe do ty duhet ne qeveri per ti sjell te drejtat e barabarta apo edhe sa here do duhet tja ap voten populli per te qen nder skllaveri te maqedonizmit...... smil4a8aceb829c5f.gif
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.07.2012, 20:21
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Goood, citash e pash kete teme ne balline. Jau kam borxh nese nuk harroj neser me jau postu intervisten. Kjo u kane tash 1 vit, une i kam ba edhe dy a tri me AliJEN. smil3dbd4e5e7563a.gifNeser, nese pritoj videon, tekstin e keni. smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
MIX
Postuar nė: 12.07.2012, 21:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (packs @ 12.07.2012, 21:21)
Goood, citash e pash kete teme ne balline. Jau kam borxh nese nuk harroj neser me jau postu intervisten. Kjo u kane tash 1 vit, une i kam ba edhe dy a tri me AliJEN. smil3dbd4e5e7563a.gifNeser, nese pritoj videon, tekstin e keni. smil4a8acf686328f.gif

Po sje edhe aq vone Packsss ashtu si e keni stilin ju dhe te preferuarit e juaj ne politike dini edhe nga 10 vite e me shume mi vonu premtimet kurse ti je ma e majra me 1 vjet smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio