Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dore e pjekur ..
Zedka
Postuar nė: 12.07.2011, 21:41
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Fotografi e jashtmeFotografi e jashtmeFotografi e jashtme


ja edhe me qep smil3dbd4d8676346.gif


Fotografi e jashtmeJu beft mir ....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ZeroCooL nė 12.07.2011, 23:09


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 12.07.2011, 22:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Nivelin e apstraktit e kie te pashkallezueshem.
PMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 12.07.2011, 22:20
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Alfa_Romeo @ 12.07.2011, 23:01)
Nivelin e apstraktit e kie te pashkallezueshem.

E shijuat juve ?


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 12.07.2011, 22:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Jo, edhe pse dje dhe sot i kam pa filmat :Manhunter dhe Rise of the Hanibal.
PMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 12.07.2011, 22:44
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Alfa_Romeo @ 12.07.2011, 23:28)
Jo, edhe pse dje dhe sot i kam pa filmat :Manhunter dhe Rise of the Hanibal.

ok vazhdo ti shikosh edhe neser.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 12.07.2011, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Vetem nese ne meny do te jete : Kemebe e zier ,,,, dhe hudra
PMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 12.07.2011, 22:50
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Alfa_Romeo @ 12.07.2011, 23:47)
Vetem nese ne meny do te jete : Kemebe e zier ,,,, dhe hudra

ska kemb ket radh vete dora eshte, nuk te mjafton !pastaj nese han qepen mer dhe nje limon nuk do mbaj era pastaj kujdes gishtine unazes mos e ha smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 12.07.2011, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Dora, qepa,limon, unaze:krejt keto e kan ngjyren e verdhe , Zedka ti e don AR-in shume , pse ?
PMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 12.07.2011, 23:02
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Alfa_Romeo @ 12.07.2011, 23:58)
Dora, qepa,limon, unaze:krejt keto e kan ngjyren e verdhe , Zedka ti e don AR-in shume , pse ?

kush te tha !!!Ari jam vet mor cuni hahaha (icik shaka)jo aspak nuk me pelqen ari (flori)me shum pelqej diq bizhunteri me te lezetshem me duken dhe praktike kuptoht.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 12.07.2011, 23:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Po tani te kuptoj plotesisht .
PMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 12.07.2011, 23:10
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Alfa_Romeo @ 13.07.2011, 00:06)
Po tani te kuptoj plotesisht .

e po shyqyr me ne funde smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio