Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (134) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njė kėngė pėr ty!, pėrshėndetje me kėngė
Cusack
Postuar nė: 14.06.2009, 19:37
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Ne Top Albania Radio ka nje emision qe quhet NJE KENGE PER TY. Aty degjuesit kerkojne nje kenge te cilen DJ qe eshte ne emision e leshon ne eter, nderkohe qe spikerja e lexon mesazhin, emailin, apo cfaredo menyre qe eshte perdorur per te komunikuar.

Ne kete teme ju ftoj qe t'i kushtoni nje kenge nje antari tjeter. Mundesisht ta shenoni emrin e kenges, interpretuesit, dhe po gjetet lidhje nga YouTube, silleni edhe ate qe ta degjojme te gjithe se cfare keni zgjedhur.


Une do sjell nje kenge per te gjithe antaret e forumit:


Pink Floyd - Another Brick In The Wall (live)update: * Pershkak te numrit te madh te replikave postimet e vjetra u fshine.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ZeroCooL nė 14.07.2011, 00:30


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
prespa
Postuar nė: 14.07.2011, 00:04
Quote Post


Above&Beyond
*****

Posti: Antarė
Postime: 2570
Antari Nr: 25519
Bashkangjitur: 29.10.2010Per Strider-in ! smil3dbd4d6422f04.gif


http://www.youtube.com/watch?v=4kPLYS5fjEU


----------------------------------------
Ti mendon se je vetėm njė guaskė, por nė tė vėrtetė, tek ti ėshtė gėrshetuar njė botė e tėrė!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 14.07.2011, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (prespa @ 14.07.2011, 01:04)
Per Strider-in ! smil3dbd4d6422f04.gif


http://www.youtube.com/watch?v=4kPLYS5fjEU


http://www.youtube.com/watch?v=oASZG96v0Rk


Per tye smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
emmy
Postuar nė: 14.07.2011, 00:43
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009wtfffffffffffffff smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif
mosss breeeeeeeeeeee see ... smil3dbd4df1944ee.gif smil3dbd4df1944ee.gif smile5le854sd87f.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
ZeroCooL
Postuar nė: 14.07.2011, 00:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin
Postime: 1456
Antari Nr: 5
Bashkangjitur: 27.11.2004 Citim (emmy @ 14.07.2011, 01:43)
wtfffffffffffffff smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif
mosss breeeeeeeeeeee see ... smil3dbd4df1944ee.gif smil3dbd4df1944ee.gif smile5le854sd87f.gif

What's wrong? smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen
PMUsers Website
Top
Sybella
Postuar nė: 14.07.2011, 01:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Pėr ju qė jeni zgjuar..... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ju pėrshėndes!http://www.youtube.com/watch?v=Se7hOENgywI


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 14.07.2011, 01:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006Kjo kėngė shkon pėr miken time, Sybellėn. (Mund tė supozoj se kush respekton tė vjetrėn dhe atė qė mund tė quhet vlerė e harruar)http://www.youtube.com/watch?v=UrMi0DrtfBU&feature=relmfu


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
njeri
Postuar nė: 14.07.2011, 01:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007a pc jem ka lajte l**h...en nuk ma chet si duhet ket teme...
apo i keni bo delete postimet tjera...me gjith kanget!

une shpesh hy ketu per me i ngu kanget....ani se nuk kam qen une i pershendetet! smil3dbd4dcd7b9f4.gif

psh. sot me pelqejti nje kang e postume nga emmy qe ende jam tu e ngu..

Adele - Set Fire to the Rain

qe edhe une ju pershendes me ket kang te gjithve!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
emmy
Postuar nė: 14.07.2011, 01:37
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (ZeroCooL @ 14.07.2011, 01:53)
What's wrong? smil3dbd4e29bbcc7.gif

nathing smil4a8ace1b80c19.gif
smile5le854sd87f.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 14.07.2011, 01:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Studenti20 @ 14.07.2011, 02:18)
Kjo kėngė shkon pėr miken time, Sybellėn. (Mund tė supozoj se kush respekton tė vjetrėn dhe atė qė mund tė quhet vlerė e harruar)http://www.youtube.com/watch?v=UrMi0DrtfBU&feature=relmfu

Studenti20, faleminderit shumė pėr pėrshėndetjen dhe kėngėn e mrekullkueshme, njė ndėr mė tė dashurat e mija tė Danit.

Agron Berisha nuk ėshtė mė nė mesin e tė gjallėve, por zėri i tij ka lėnė gjurmė nė muzikėn shqiptare. Kėtu njė duet me Ismet Bexhetin, pėrshėndetje pėr ty. smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


http://www.youtube.com/watch?v=4Ih0lZCq5O0
----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 14.07.2011, 01:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006 Citim (Sybella @ 14.07.2011, 02:39)
Studenti20, faleminderit shumė pėr pėrshėndetjen dhe kėngėn e mrekullkueshme, njė ndėr  mė tė dashurat e mija tė Danit.

Agron Berisha nuk ėshtė mė nė mesin e tė gjallėve, por zėri i tij ka lėnė gjurmė nė muzikėn shqiptare. Kėtu njė duet me Ismet Bexhetin, pėrshėndetje pėr ty.  smil3dbd4e4c2e742.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif


http://www.youtube.com/watch?v=4Ih0lZCq5O0

Thanks.

Agroni shpesh ka qenė mysafir te mixha jem, hesapi muzikės. Gjyshja ime, ndjesė pastė goxha muhabet i ka ba Agronit ndjesė pastė, duke pirė ēaj para se ai tė fillojė me ushtrimet me mixhėn tim.


P.S. Ismet Bexheti, e kam tė lagjes, e tash ėshtė nė Prishtinė.

Dunja he virane thojnė te ne smil3dbd4d6422f04.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Studenti20 nė 14.07.2011, 01:46


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
emmy
Postuar nė: 14.07.2011, 01:52
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Nje kenge speciale per dikond...
Kenny Rogers-LADY


http://www.youtube.com/watch?v=3of2F1QXtKo


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 14.07.2011, 08:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010Per veten time :


http://www.youtube.com/watch?v=56GYSYiMrqc


CAPITAL T ft 2po2 Duffye Shum Nalt smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 14.07.2011, 08:40
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008WTF?????????????????
Cka u be me temen, me gjithe ato postime??????? Pse i keni fshi??????
Po lere bash mbrem pershendeta nja 32 antare dhe u mundova fort me e qendis at postime me ngjyra e sende vende.....

smil3dbd4dcd7b9f4.gif smile5le854sd87f.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smile5le854sd87f.gif smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
prespa
Postuar nė: 14.07.2011, 08:42
Quote Post


Above&Beyond
*****

Posti: Antarė
Postime: 2570
Antari Nr: 25519
Bashkangjitur: 29.10.2010 Citim (Anubisi-E @ 14.07.2011, 09:40)
WTF?????????????????
Cka u be me temen, me gjithe ato postime??????? Pse i keni fshi??????
Po lere bash mbrem pershendeta nja 32 antare dhe u mundova fort me e qendis at postime me ngjyra e sende vende.....

smil3dbd4dcd7b9f4.gif smile5le854sd87f.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smile5le854sd87f.gif smile5u87yu45y.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Calm down.. e lexuam pershendetjen tende.. btw my statuses rock! smil3dbd4daabd491.gif

Per ty


http://www.youtube.com/watch?v=lbSOLBMUvIE...feedwll&list=WL


----------------------------------------
Ti mendon se je vetėm njė guaskė, por nė tė vėrtetė, tek ti ėshtė gėrshetuar njė botė e tėrė!
PM
Top

Topic Options Faqe: (134) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio