Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (134) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njė kėngė pėr ty!, pėrshėndetje me kėngė
Fidaim
Postuar nė: 14.07.2011, 10:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009
http://www.youtube.com/watch?v=oASZG96v0RkTungj. krejtve...


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top
nassi
Postuar nė: 14.07.2011, 10:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1977
Antari Nr: 22853
Bashkangjitur: 12.07.2009Shqip


http://www.youtube.com/watch?v=qe50lVkikjY

cfare dallimi hahahahahah

Anglisht


http://www.youtube.com/watch?v=BHw-sn0AZ_M


----------------------------------------
Zoti te dha nje fytyre . Ti pse i shton vetes edhe 100 tjera?
PM
Top
Strider
Postuar nė: 14.07.2011, 11:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Trendafile,Sybella,burnesha,prespa,studenti20,fidaim,nightelf,foks,alvin,hronets
harith,kujtesa,emmy.babreks,dasa,arianiti.the light\


http://www.youtube.com/watch?v=p-Z3YrHJ1sU


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
AriAnA.
Postuar nė: 14.07.2011, 11:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 151
Antari Nr: 26168
Bashkangjitur: 27.02.2011per festina, dhe trandafile,

PM
Top
AriAnA.
Postuar nė: 14.07.2011, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 151
Antari Nr: 26168
Bashkangjitur: 27.02.2011per festina dhe trandafile

http://www.youtube.com/watch?v=rjbeKsULiXM&feature=fvst
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 14.07.2011, 11:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (AriAnA. @ 14.07.2011, 12:29)
per festina dhe trandafile

http://www.youtube.com/watch?v=rjbeKsULiXM&feature=fvst

falemnderit AriAnA, kjo per ty:


http://www.youtube.com/watch?v=z3M9kIVeK34&feature=related


Uroj ta pelqesh smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 14.07.2011, 11:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Strider @ 14.07.2011, 12:16)
Trendafile,Sybella,burnesha,prespa,studenti20,fidaim,nightelf,foks,alvin,hronets
harith,kujtesa,emmy.babreks,dasa,arianiti.the light\


http://www.youtube.com/watch?v=p-Z3YrHJ1sU

Falemnderit Strider, kete kenge po e degjoja per momentin, nuk di nese eshte ne perputhje me ato kenge qe degjon, megjithate , uroj ta pelqesh :


http://www.youtube.com/watch?v=C4ZHrrvtTMo


pershendetje! smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trandafile nė 14.07.2011, 11:52


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 14.07.2011, 12:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (Anubisi-E @ 14.07.2011, 09:40)
WTF?????????????????
Cka u be me temen, me gjithe ato postime??????? Pse i keni fshi??????
Po lere bash mbrem pershendeta nja 32 antare dhe u mundova fort me e qendis at postime me ngjyra e sende vende.....

smil3dbd4dcd7b9f4.gif  smile5le854sd87f.gif  smil3dbd4dcd7b9f4.gif  smile5le854sd87f.gif  smile5u87yu45y.gif

Haha, ta kane ndale vallezimin ne gjysme, dhe ate nga frika se mos po t'dhem midisi shume smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Me ata 32 anetaret ke hy n'gjynah, se boll mire e kishe qendise, po Burrneshen e ke quajtur frikacake, Trendafiles ia ke heqe xhembat, tash barti konsekuencat smil3dbd4d4e4c4f2.gif .


Jeta vazhdon! smil3dbd4e4c2e742.gif

Leann Rimes - Life goes on
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 14.07.2011, 12:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011per gjith ju qe jeni online : jako, Studenti20, Berani, AriAnA., Ohri-, LIMMI, Mbinjeriu, kombi, Anubisi-E, Trishtimi,, nizari86, dasaaa, shqipstar, Kamikaze, festina, Avalon, osmen, skystar, Zedka, Hornets, nassi, Strider, FrilliGe, hey

alamet kenge e mire


http://www.youtube.com/watch?v=Ge4vOyHVNNA


Ky postim ėshtė ndryshuar nga ArIaNiTii nė 14.07.2011, 12:20
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 14.07.2011, 12:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (ArIaNiTii @ 14.07.2011, 13:18)
per gjith ju qe jeni online : jako, Studenti20, Berani, AriAnA., Ohri-, LIMMI, Mbinjeriu, kombi, Anubisi-E, Trishtimi,, nizari86, dasaaa, shqipstar, Kamikaze, festina, Avalon, osmen, skystar, Zedka, Hornets, nassi, Strider, FrilliGe, hey

alamet kenge e mire


http://www.youtube.com/watch?v=Ge4vOyHVNNA

edhe per timin ahahha
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 14.07.2011, 12:25
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010 Citim (Avalon @ 14.07.2011, 13:00)
Me ata 32 anetaret ke hy n'gjynah, se boll mire e kishe qendise, po Burrneshen e ke quajtur frikacake, Trendafiles ia ke heqe xhembat, tash barti konsekuencat smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Whaaaaaaaaaaaaaaaat???
M'ka quajtur mua Anubisi-E ashtu a? WoW!

Fillojnė bombardimet atėherė edhe sanksionet 4 javėshe...ja, s'durohet a.
M'vjen keq.

Anubeeeeeeee, kjo pėr ty:

Simple Plan - Me against the WORLD


smil4a8acf7ea6a39.gif smil4a8acf7ea6a39.gif smil4a8acf7ea6a39.gif
Se 4 javė tash s'kam me tė fol...hiiiiiiq! (Ajm mining dhee forum)
Edhe masat preventive, ncuk, s'ka mė!
Unė frikacake? Ani ani, e shohim... smile5le854sd87f.gif
PM
Top
festina
Postuar nė: 14.07.2011, 12:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Anubisi-E @ 14.07.2011, 09:40)
WTF?????????????????
Cka u be me temen, me gjithe ato postime??????? Pse i keni fshi??????
Po lere bash mbrem pershendeta nja 32 antare dhe u mundova fort me e qendis at postime me ngjyra e sende vende.....

smil3dbd4dcd7b9f4.gif smile5le854sd87f.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smile5le854sd87f.gif smile5u87yu45y.gif

Plliz, pėrserite! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Kurreshtare e pėrbetuar! smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e02c5440.gif OMG, e kam dasht shumė njė kėng qė me ka pėrshendet dikush, e s'besoj se e bėnė prap...Eh, dikur! smile5dbook45.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
prespa
Postuar nė: 14.07.2011, 13:38
Quote Post


Above&Beyond
*****

Posti: Antarė
Postime: 2570
Antari Nr: 25519
Bashkangjitur: 29.10.2010 Citim (festina @ 14.07.2011, 13:34)

smil3dbd4e02c5440.gif OMG, e kam dasht shumė njė kėng qė me ka pėrshendet dikush, e s'besoj se e bėnė prap...Eh, dikur! smile5dbook45.gif

Njesoj! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Ti mendon se je vetėm njė guaskė, por nė tė vėrtetė, tek ti ėshtė gėrshetuar njė botė e tėrė!
PM
Top
jetah
Postuar nė: 14.07.2011, 13:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009


http://www.youtube.com/watch?v=zhRraBvDsJo


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
emmy
Postuar nė: 14.07.2011, 15:13
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Anubeee, smil3dbd4e02c5440.gif ,du me pa kongen qe na ke pershendet mbrom,cka kishe shkru per mu smil3dbd4e02c5440.gif hajt jepe dhe njehere se duuu meee paaa se shume e lavdrovee smil3dbd4e1748cc9.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top

Topic Options Faqe: (134) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio