Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Emri i sheikut qė lexohet nga hapėsira
Hornets
Postuar nė: 22.07.2011, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Tė gjithė kanė shkruar tė paktėn njė herė emrin e tyre nė rėrė pėr ta parė mė pas tė fshihet nga dallgėt e detit.

Tashmė ka nga ata qė emrin e shkruajnė me gėrma gjigande nė mėnyrė qė mos tė fshihen mė. Sheiku Hamad Bin Hamdan Al Ahyan, 63 vjeē, ka shkruar emrin e tij nė njė ishull qė e ka pronė tė vetėn me gėrma qė tė mėdha sa mund tė shihet edhe nga hapėsira. Mjafton tė kontrollosh nė Google Map apo Google Earth ishullin Al Futaysi, nė Emiratet e Bashkuara Arabe dhe mund tė shikosh veprėn kolosale.

Emri “Hamad” ėshtė 1 kilometėr i lartė dhe 3 kilometra i gjatė. Gėrmat janė kanale kolektorėsh tė ujit tė detit dhe nė kėtė mėnyrė nuk mund tė zhduken kurrė.

Kjo vepėr, punimet e sė cilės kanė filluar nė vitin 2007, i ka kushtuar sheikut 22 milionė dollarė.
Fotografi e jashtme

p.s. 22 milion dollare per pldh, me keto para mund te ndihmoheshin shume femije qe vdesin nga uria pa mare parasysh nga jane.


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 22.07.2011, 18:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Idiot,qelbesir,injorant,etj etj
Per kete jemi ktu ku jemi


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
The_Saint
Postuar nė: 22.07.2011, 18:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 606
Antari Nr: 25877
Bashkangjitur: 02.01.2011Kure do te fillojne punimet qe t'i shohim edhe numrin e telefonit nga hapesira?


----------------------------------------

Njohuria tė bėn tė lirė.
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 22.07.2011, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Nese deshiron te te mbetet emri perjetesisht atehere shenoje ne mendjen e njerezve, ne ndonje fushe shkencore dhe nuk do harrohesh kurr, por keshtu vetem tregon injorance dhe asgje me shume.


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 22.07.2011, 19:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Dy gjera jane t'pakufishme...
(pjesen tjeter e dini)

smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
kombi
Postuar nė: 22.07.2011, 19:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008E po shehike moooo, cka prisni tjeter prej tije dhe lojit te tije!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
The_Saint
Postuar nė: 22.07.2011, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 606
Antari Nr: 25877
Bashkangjitur: 02.01.2011Mire qe ka perdorur vetem nje shkurtese,se po te vazhdonte ta shkruante emrin e plote,do te perfundonte diku ne Azine juglindore smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------

Njohuria tė bėn tė lirė.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 22.07.2011, 19:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (The_Saint @ 22.07.2011, 20:17)
Mire qe ka perdorur vetem nje shkurtese,se po te vazhdonte ta shkruante emrin e plote,do te perfundonte diku ne Azine juglindore smil3dbd4e5e7563a.gif

Me i gjate se Muri Kinez smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
kombi
Postuar nė: 22.07.2011, 19:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (The_Saint @ 22.07.2011, 20:17)
Mire qe ka perdorur vetem nje shkurtese,se po te vazhdonte ta shkruante emrin e plote,do te perfundonte diku ne Azine juglindore smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo mo jo, nuk eshte aq budall sheiku sa e ben ti smil3dbd4d8676346.gif ...por eshte me shume se aq smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio