Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Konkurse bursash pėr studime postdiplomike
webm
  Postuar nė: 17.03.2006, 18:59
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Nė UEJL, mė datė 23 Mars 2006, me fillim nė ora 14:00, nė leximoren e bibliotekės sė UEJL , nga Sekreatriati pėr cėshtje evropiane pranė Qeverisė sė RM , do tė mbahet prezantim para studentėve dhe tė interesuarve tė tjerė nga stafi akademik e adminitsrativ , lidhur me bursat studimore qė ky Sekretariat do i ndajė pėr vitin akademik 2006/2007.

Prezantimi mbi kėta lloj konkurse bursash pėr studime postdiplomike, bėhet nė kaudėr tė ‘’Ditėve tė informimit’’, aktivitet ky i zhvilluar nga ky Sekretariat nėpėr universitetet e Maqedonisė.

Jeni tė mirėseardhur,
PR –Office


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio