Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Eliza Dushku: Dua shtetėsinė shqiptare
vani-1
Postuar nė: 07.08.2011, 11:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011Aktorja e Hollivudit, me origjinė shqiptare Eliza Dushku, vizitoi tė shtunėn Shqipėrinė dhe kėrkoi shtetėsinė shqiptare.
Aktorja e mirėnjohur u prit nė aeroportin Nenė Tereza, nga nėnkryetarja e bashkisė sė Tiranės, Jorida Tabaku, e cila tha se “aktorja ka ardhur pėr tė promovuar vlerat social-kulturore tė Shqipėrisė dhe pėr tė parė disa nga qytetet kryesore pėr rreth 10 ditė.“

Zonja Tabaku tha se "aktorja Eliza Dushku do tė takohet tė dielėn me kryebashkiakun e Tiranės, Lulzim Basha dhe do tė vizitojė disa nga qendrat tregtare tė Tiranės.” Zonja Tabaku theksoi se “aktorja mė pas do tė ketė njė udhėtim turistik nė Durrės, Berat, Korēė, Krujė e Vlorė pėr tė bėrė njė promovim sa mė tė mirė tė Shqipėrisė".

Aktorja e Hollivudit tha se"po bashkėpunojmė me producentė nga "Lonely Planet” apo "Travel Channel", sepse duam tė pėrgatisim diēka qė tė tregojė se sa e mahnitshme ėshtė Shqipėria”, dhe shprehu dėshirėn pėr tė vizituar qytetin e babait tė saj, Korēėn.

Aktorja Eliza Dushku shprehu dėshirėn pėr tė pasur dy-shtetėsinė, shtetėsinė amerikane dhe shqiptare dhe firmosi nė aeroport kėrkesėn pėr tu pajisur me pasaportė shqiptare, dhe pėr tė pasur zyrtarisht shtetėsinė shqiptare

Ky postim ėshtė ndryshuar nga vani-1 nė 07.08.2011, 11:38
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 07.08.2011, 12:51
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010sa me pelqen kjo aktore, shum e lezetshme duket .BRAVO ELIZA♥


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio