Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Valon Bela(nenkryetar i PDSH)i tha kasolle UT, ne emisonin debativ ne RTK
triumfi1
Postuar nė: 09.08.2011, 17:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011vazhdon antishqipatrizmi i PDSH,kesaj here edhe nga te qenurit opozite,edhe ate ne mes Kosove Valon Bela,nenkryetari i PDSH se Menduh Thacit prape e quajti UT si kasolle,pse o i nderuar kur ishit ne pushtet nuk e perfundut objektin qe ishte nisur per UT,por ju as qe e preket,shiquat vec ta vjedhni buxhetin e saj,kurse tani eshte ne perfundim te sipert dhe pritet se shpejti te leshohet ne perdorim.Turp,ende vazhdoni tempullin e dijes Shqiptare ta quani kasolle,haram ju qofshin shkronjat shqipe!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 09.08.2011, 17:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Po Valoni vet osht kasolle hajt ti.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
mbreti
Postuar nė: 10.08.2011, 01:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Per te ketillet, Dreqja dje kishte nje status te mrekullueshem ne Facebook.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
triumfi1
Postuar nė: 10.08.2011, 12:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011e vetmja parti politike qe knaqet duke ofenduar Shqiptarėt,duke perca e duke i armiqesuar Shqiptarėt ndėrmjet veti.
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 10.08.2011, 12:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Edhe une do te isha shume i kenaqur po te ishte UT kasolle. Fatkeqesisht nuk e percakton kasolla ose ndertesa luksoze kualitetin.
Shume Dijetar te medhenj kane dalur nga podrumet e lageshta, garazhet e veturave, kasollat me kashta etc etc.
Nuk eshet poenta kasolla apo ndertesa luksoze.
Ne sado kudo kemi pak me teper fat ne Maqedoni sepse maqedonet dhe holandezet na lejuan qe te bejme univerzitete, se po ti kishim ne duar tona punet tona ne do ti kishim djeg kasollat qysh moti.
PMMSN
Top
njeri
Postuar nė: 10.08.2011, 12:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (triumfi1 @ 09.08.2011, 18:07)
vazhdon antishqipatrizmi i PDSH,kesaj here edhe nga te qenurit opozite,edhe ate ne mes Kosove Valon Bela,nenkryetari i PDSH se Menduh Thacit prape e quajti UT si kasolle,pse o i nderuar kur ishit ne pushtet nuk e perfundut objektin qe ishte nisur per UT,por ju as qe e preket,shiquat vec ta vjedhni buxhetin e saj,kurse tani eshte ne perfundim te sipert dhe pritet se shpejti te leshohet ne perdorim.Turp,ende vazhdoni tempullin e dijes Shqiptare ta quani kasolle,haram ju qofshin shkronjat shqipe!

leje se spaske lidhje ndermjet trurit dhe gojes....! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
pse nuk e perfundoi pse e perfundoi....leje mos u mer me kto pune se na duhet ni mikroskop tet shohem!
( o tipi as 2 vjet nuk i boni Pdsh ne qeveri, Bdi-ja i 3 mandat eshte tu e bo)

[QUOTE]e vetmja parti politike qe knaqet duke ofenduar Shqiptarėt,duke perca e duke i armiqesuar Shqiptarėt ndėrmjet veti.[QUOTE]

a i ofendon a i perchan, cilen e bon ma shum... ke bo naj analiz ma frajk!
Bdi-ja temelet i ka ne Beograd po e kena lon ma nuk mirena...
ajo nuk miret me percharje po me vrasje...taman i ngjan ni bande qe meret me punet me te pista...
na shet per 5 den kejtve (se b**) e vet e shet pa pare!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga njeri nė 10.08.2011, 12:41


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
triumfi1
Postuar nė: 10.08.2011, 15:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011ti njeri i ke rrenjet ne beograd se e perkrah Valon Belen qe e quan Universitetin tone kasolle,kurse tash me eshte ne fund objekti dhe kur do leshohet ne perdorim ta shohim se si do e quan Valon Bela i yt,qe ska aspak turp por dihet se kend e ka mentor dhe sja zeme per tmadhe ,eshte mesu prej Menduh Thacit se edhe ai e ka quajt kasolle shpesh.
PM
Top
njeri
Postuar nė: 10.08.2011, 16:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (triumfi1 @ 10.08.2011, 16:53)
ti njeri i ke rrenjet ne beograd se e perkrah Valon Belen qe e quan Universitetin tone kasolle,kurse tash me eshte ne fund objekti dhe kur do leshohet ne perdorim ta shohim se si do e quan Valon Bela i yt,qe ska aspak turp por dihet se kend e ka mentor dhe sja zeme per tmadhe ,eshte mesu prej Menduh Thacit se edhe ai e ka quajt kasolle shpesh.

nese une i kam renjet ne Beograd....ateher i bie qe ti i ke ne Moskv.

serish je i diskriminum ne max nga gruevski..!
nuk mund te mburesh me nje objekt, dhe te premtosh te njejtat premtime qe ike bo ne 2001 so normale kjo...(e kam then disa her)
ose...
tregoje burimin ku e ke mare ket qe e thua...se Valon Bela e ka then ket
dhe tregoji te gjitha rastet kur M.TH ka then kasolle per USHT!
une e di ket sigurte, erdhi ne pushtet PDSH e mori ne dore USHT (punesoi ata qe deshi vet), vin ne pushtet BDI njejte e mbushi usht me njerez nga zajazi e kumanova!
shit per te dyja....qe e prekin me duart usht!

kurse usht plotson kushtet nder minimalen per tu quajt Univerzitet...nga kualiteti dhe nga kllosharet qe punojn aty!prandaj mos na kall ka veshet kot...raj ataj ku ie!

kejt USHT nuk vlejne sa njėri nga shum egersirat qe ika sjell gruevski ne qender te shkupit!
me chka mburesh o voglush..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
triumfi1
Postuar nė: 10.08.2011, 16:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011diten e diel para nji jave ne emisioni debativ ne RTK e tha ket gje Valon Bela,hyn shihe ne arkvin e RTK,dhe mos u ben gjindihall ta perkrahish ket gje.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga triumfi1 nė 10.08.2011, 16:30
PM
Top
sulmuesi
Postuar nė: 10.08.2011, 16:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010Po cka deshtet te thot valoni apo ndonje person tjeter? te thot e se kushtet jan me te mira se Yale apo Harvard qe te genjejm? Kushtet jan te mjerushem dhe kete e din edhe vet por normal nese hyn ndonje parti opozitar rdk apo pdsh ne qeveri ateher do ta kritikosh edhe ti. kushtet per studentat dhe ligjeruesit jan minimale nese mund ti quajm ashtu ne krahasim me universtitetet tjera ne vend (se per jasht vendit as qe bisedohet).
PM
Top
triumfi1
Postuar nė: 10.08.2011, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011 Citim (sulmuesi @ 10.08.2011, 10:47)
Po cka deshtet te thot valoni apo ndonje person tjeter? te thot e se kushtet jan me te mira se Yale apo Harvard qe te genjejm? Kushtet jan te mjerushem dhe kete e din edhe vet por normal nese hyn ndonje parti opozitar rdk apo pdsh ne qeveri ateher do ta kritikosh edhe ti. kushtet per studentat dhe ligjeruesit jan minimale nese mund ti quajm ashtu ne krahasim me universtitetet tjera ne vend (se per jasht vendit as qe bisedohet).

o zotni po mund te themi se seshte si Harvardi ama jo ti ofendojme institucionet tona,po e shoh se ju je te njemendesie dhe keni perde ne sy dhe per inate partiake flitni lloj lloj fjale se ceshtjet partiake i keni mbi ate kombtare.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga triumfi1 nė 10.08.2011, 17:10
PM
Top
njeri
Postuar nė: 10.08.2011, 17:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007o triumf

shum "bajat" eshte ta ndajsh ni fjal qe nuk tingellon mire ne veshin tend, apo nje bised te keqkuptuar nga ti, dhe te vish te akuzojsh pfff!

njejte si alsatM ate aferen qe e beri me Ilas Halimin....i cili tha se ne nuk jemi kunder nese maqedonasit ndertojne kisha....le te ndertone ata kisha, por qe edhe neve mos na pengojne ne ndertimin e xhamijave!
dmth duhet shikuar kejt kuptimi....jo te keputish vetem fjalin ne te cilen ka vend per keqkuptime... (sich e beri alsatm)
...........
prandaj nese ta ka ngelur hatri shum....takoje Valon Belen dhe tregoj se ka ber gabim
po ama postimi yt i pari tregon kjarte se ku don te dalesh..!

ate qe ndjeke ne rtk na trego si ta gjejme, ta shohem dhe mund te kemi nje postim si duhet...ta shohem ne chfar menyre e ka then!
psh ja une chka mund te them me USHT
USHT eshte 0 ne krahasim me nje univerzitet te Londres!

mund te bejsh dichka ne lidhje me kerkesen time..?


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
sulmuesi
Postuar nė: 10.08.2011, 18:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010 Citim (triumfi1 @ 10.08.2011, 18:09)
o zotni po mund te themi se seshte si Harvardi ama jo ti ofendojme institucionet tona,po e shoh se ju je te njemendesie dhe keni perde ne sy dhe per inate partiake flitni lloj lloj fjale se ceshtjet partiake i keni mbi ate kombtare.

Si duket nuk e ke kuptuar ate cka shkruajta dhe per ate sulmon kot e kot. Ku shkruajta qe ndonje parti e ka mir, thjesht thash qe cdo kush qe do kish then fjal ofenduese per ato godine (them godina pasi ky zotria paska cek fjalen kasoll). A alia, apo thaqi e rufia cili do qe do thente kasoll do kisha then mir e ka se ashtu eshte, nuk dua tja bej qef vetes e me jetu ne mjerim. Si duket ty ti kan vendos nje pal syza para syve partija qe i takon dhe normal ajo filtron cdo gje qe nuk eshte per qejfin e partis.

Edhe njeher e them cdo kush qe do e kish then "kasoll" i kisha then mir e ka se ashtu eshte realiteti.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio