Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ahmeti mė i pasur se Thaēi
vani-1
Postuar nė: 09.08.2011, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011


Politikanėt shqiptar nė Maqedoni nuk janė tė pasur aq sa pretendohet. Tė paktėn kėshtu janė deklaruar pėr pasurin e tyre, pranė Komisionit pėr parandalimin e korrupsionit.
Bazuar nė tė dhėnat e Komisionit pėr parandalimin e korrupsionit, pasuria e liderit tė BDI-sė pėrbėhet nga disa mijėra metra katrorė tokė dhe shtėpi, ndėrsa me mė pak pasuri tregohet kreu i PDSH-sė, Menduh Thaēi.

Ali Ahmeti nė qytetin e tij nė Kėrēovė posedon tetė mijė metėr katrorė tok;, qė arrin vlerėn e 150 mijė eurove, dy shtėpi nė fshatin e lindjes me nga 250 metra katrorė nė vlerė prej rreth 200 mijė eurove. Ahmeti gjithashtu ka edhe 700 metra katrorė tokė nė Shqipėri. Ndėrsa nė llogarinė e tij bankare ka depozituar 134 mijė denarė (2 mijė e 138 euro), raporton INA.

Mė i varfri ndėr politikanėt shqiptar nė Maqedoni duket se ka mbetur kreu i Partisė Demokratike tė Shqiptarėve, Menduh Thaēi. Tė vetmet pasuri tė tij janė shtėpia nė Tetovė, me kopsht pemėsh dhe njė makinė tip “BMW” nė vlerė prej 50 mijė euro. Ndėrsa, nė llogarinė e tij bankare ka depozituar 60 mijė euro
PM
Top
cesc
Postuar nė: 09.08.2011, 18:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (vani-1 @ 09.08.2011, 19:05)
Mė i varfri ndėr politikanėt shqiptar nė Maqedoni duket se ka mbetur kreu i Partisė Demokratike tė Shqiptarėve, Menduh Thaēi.

Gjynah! smil3dbd4d75edb5e.gif Kushedi a ka per iftar sonte ? smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

 Citim
njė makinė tip “BMW” nė vlerė prej 50 mijė euro.

Kesaj BMW-se non-stop i luhet cmimi ! Pardje ishte 70.000 Euro, vjet 80.000 sot paska ra ne 50.000...s'ka faj edhe bursat jane keq kete jave. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 09.08.2011, 18:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (cesc @ 09.08.2011, 19:31)
Gjynah! smil3dbd4d75edb5e.gif Kushedi a ka per iftar sonte ? smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


Kesaj BMW-se non-stop i luhet cmimi ! Pardje ishte 70.000 Euro, vjet 80.000 sot paska ra ne 50.000...s'ka faj edhe bursat jane keq kete jave. smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
vani-1
Postuar nė: 09.08.2011, 18:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011 Citim (cesc @ 09.08.2011, 19:31)
Gjynah!  smil3dbd4d75edb5e.gif  Kushedi a ka per iftar sonte ?  smil3dbd4dbc14f3f.gif  smil3dbd4dbc14f3f.gif


Kesaj BMW-se non-stop i luhet cmimi ! Pardje ishte 70.000 Euro, vjet 80.000 sot paska ra ne 50.000...s'ka faj edhe bursat jane keq kete jave.  smil3dbd4daabd491.gif

po do me shit njeri njeher 80mij nje her 70mij nje her 50 mij deri sa ta gjeje naj mishteri

Ky postim ėshtė ndryshuar nga vani-1 nė 09.08.2011, 18:46
PM
Top
DonDevil
Postuar nė: 09.08.2011, 20:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2653
Antari Nr: 19432
Bashkangjitur: 12.01.2009Ky Ahmeti, ka harru ti paraqes edhe delet si pron e tij ! smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Silent!
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 09.08.2011, 20:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007Ka Haru Ali Ahmeti pensionin e psihatris ta registoje qka e ka mar nga zvicra.
Normal ma shum se Thaci pare Pi kur ka hi ne qeveri umajt tu bo Korupsion
ene paret e UēKčs kit ika Vjedh.Paret E Kalajes etje etj hehe

Ky postim ėshtė ndryshuar nga TETOVARI_CH_BE nė 09.08.2011, 20:56


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
cesc
Postuar nė: 09.08.2011, 22:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (TETOVARI_CH_BE @ 09.08.2011, 21:55)
Normal ma shum se Thaci pare Pi kur ka hi ne qeveri umajt tu bo Korupsion
ene paret e UēKčs kit ika Vjedh.Paret E Kalajes etje etj hehe

Pse ti vertet mendon se Alija eshte me i pasur se Thaci a ??? smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 09.08.2011, 22:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008 Citim (cesc @ 09.08.2011, 23:01)
Pse ti vertet mendon se Alija eshte me i pasur se Thaci a ??? smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Ndoshta nuk e njeh shume politiken dhe politikanet e Maqedonise.... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 09.08.2011, 23:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Kacurelja @ 09.08.2011, 23:46)
Ndoshta nuk e njeh shume politiken dhe politikanet e Maqedonise.... smil3dbd4d6422f04.gif

...ose ndoshta i pelqen te mendon se e ka liderin e varfer. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 10.08.2011, 00:19
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Gjynah me vika dhe mua per Thacin! smil3dbd4e02c5440.gif

Kush e merr persiper te hapim nje fond per t'a ndihmuar. BMW-ja i harxhon shume benzine, ndersa ky i shkreti s'ka me cfare t'a mbushe...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
cesc
Postuar nė: 10.08.2011, 00:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Cusack @ 10.08.2011, 01:19)
Gjynah me vika dhe mua per Thacin! smil3dbd4e02c5440.gif

Kush e merr persiper te hapim nje fond per t'a ndihmuar. BMW-ja i harxhon shume benzine, ndersa ky i shkreti s'ka me cfare t'a mbushe...

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Kam nje ide tjeter: Meqe BMW-ja i harxhon shume e nuk ka me cka ta mbushe, le t'ma shet ate BMW, me nje cmim prej 22.000 Eurosh...se bursat prap keq ishin sot, neser do jene dhe me zi smil3dbd4ddd6835f.gif edhe per vete le te blen nje ...Daewod Matiz smil3dbd4daabd491.gif

Keshtu nuk duhet te hapim asnje fond. smil3dbd4d6422f04.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga cesc nė 10.08.2011, 00:30


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 10.08.2011, 07:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007Mendoni ju se kto informata jan te verteta Per Pasurin e dy liderve.ASNIHER.

OO Popull i dashur po pse shkruni jo Thaci Jo Alija Juve vu behet qejfi kush ka me shum Ndoshta Kush ka me pak.

Po a Bash ktive dyve va bani gajlen a .Thaci e ka krejt tetoven ndor aj tjetri kercoven hajt mos i lodhni trunin .
Po ma e mira esht te shikojm vetveten .Ishalla populli shqiptar musliman fiton shummmmmm se sa per Politikana ekan jeten e sigurt .


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Kacurelja
Postuar nė: 10.08.2011, 11:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008 Citim (TETOVARI_CH_BE @ 10.08.2011, 08:38)
Mendoni ju se kto informata jan te verteta Per Pasurin e dy liderve.ASNIHER.

OO Popull i dashur po pse shkruni jo Thaci Jo Alija Juve vu behet qejfi kush ka me shum Ndoshta Kush ka me pak.

Po a Bash ktive dyve va bani gajlen a .Thaci e ka krejt tetoven ndor aj tjetri kercoven hajt mos i lodhni trunin .
Po ma e mira esht te shikojm vetveten .Ishalla populli shqiptar musliman fiton shummmmmm se sa per Politikana ekan jeten e sigurt .

me sa e shoh postimin me larte ti je vet ai qe meresh me pasurine e politikaneve, kush me shume e kush me pake...ne vetem replikuam ne ate cka ke thene ti, nuk shtuam asgje me teper smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 10.08.2011, 11:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Cusack @ 10.08.2011, 01:19)
Gjynah me vika dhe mua per Thacin! smil3dbd4e02c5440.gif

Kush e merr persiper te hapim nje fond per t'a ndihmuar. BMW-ja i harxhon shume benzine, ndersa ky i shkreti s'ka me cfare t'a mbushe...

UN ene TIMI per ke ina ketauu smil3dbd4dbc14f3f.gif
ne ja mubushim smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio