Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pėrēarje nė Kombėtare - Cana dhe Skela nė konflikt
skystar
Postuar nė: 04.09.2011, 12:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008Kombėtarja shqiptare ėshtė ndarė nė dysh. Shiriti i kapitenit ishte problemi kryesor nė zhveshtoren e kombėtares shqiptare, pasi Altin Lala duhej tė qėndronte nė stol ndaj Francės dhe kjo ka bėrė qė tė hapej dilema mbi zėvėndėskapitenin.

LEXO LAJMIN E PLOTE


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
kombi
Postuar nė: 04.09.2011, 18:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (skystar @ 04.09.2011, 13:07)
Kombėtarja shqiptare ėshtė ndarė nė dysh. Shiriti i kapitenit ishte problemi kryesor nė zhveshtoren e kombėtares shqiptare, pasi Altin Lala duhej tė qėndronte nė stol ndaj Francės dhe kjo ka bėrė qė tė hapej dilema mbi zėvėndėskapitenin.

LEXO LAJMIN E PLOTE

Shqipetaret do te ishin te kenaqur vetem nese hypnin ne nje autobus ku te gjithe karriket do te mbanin numrin 1 smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Shpresoj te tejkalohet kjo, besoj qe Cana e do kombetaren me shume se te qenit kapiten ne nje ndeshje sepse ai gjithesesi eshte kryesori i skuadres


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
kombi
Postuar nė: 06.09.2011, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Kombetarja jone sonte duhet te fiton patjeter, cka mendoni ju?


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio