Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shehid vs tradhtar
A33
Postuar nė: 04.09.2011, 13:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26823
Bashkangjitur: 14.08.2011Hoxhė Jakup Asipi - Komandant nė Sllupqan
Dr. Shefqet Krasniqi - Luftėtar nė Koshare
Hoxhė Ekrem Avdiu - Komandant nė Drenice
Hoxhė Bekir Halimi - Komandant nė Maqedoni
Hoxhe Enis Rama-
Mulla Musli Verbani pjesmarres ne luften Kosov, Maqedoni.
Molla Jonuz Bllaca ushtar i dy luftave UCK- Kosov dhe UCPMB eshte nga fshati Bllac i Suharekes i ndjeri.
Enes Goga-
Molla Feridin Halifja shkru edhe disa vellime me pozi per tri luftat e fundit.
Hoxhe Fatmir Latifi nga shipoli ka qen UCK ne koshare..
OSMAN MUSLIU eshte hoxha i cili ja dha lamtumiren e fundit komandantit Legjendar ADEM JASHARI dhe familjes se tij dhe kontriboj pa nderprer ne Luften e fuundiit..
E shum e shum hoxhallar te tjer.......
A po na tregoni: Don Shan Zezi, Don Lush Gjergji, e Anton Kqira nė cilen brigadė a luftė kanė shėrbye?
PM
Top
hey
Postuar nė: 04.09.2011, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007Per Don Lush Gjergjin edhe per ket El Padrinon tjeter nuk e di, a Anton Kqirra, ka qene pjese e njesise speciale "Crvene beretke", e specializuar per vrasjen e shqiptareve muslimane, te cilet ne zhargonin e kesaj njesie njiheshin si "qej" (shumes nga "qen").

Ky postim ėshtė ndryshuar nga hey nė 04.09.2011, 14:52
PM
Top
Harith
Postuar nė: 04.09.2011, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (hey @ 04.09.2011, 15:51)
Per Don Lush Gjergjin edhe per ket El Padrinon tjeter nuk e di, a Anton Kqirra, ka qene pjese e njesise speciale "Crvene beretke", e specializuar per vrasjen e shqiptareve muslimane, te cilet ne zhargonin e kesaj njesie njiheshin si "qej" (shumes nga "qen").

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

* Seshte mire me bo percarje ata cilet i kan be veprat i kane be per veti kane me dhene llogari tek Zoti qe kan luftu a e kan tradhtu kete vatan, edhe shehid nuk mundesh ti quash sa e di se ata jane gjalle nese e kuptoj une fjalen shehid mire


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
trandafile
Postuar nė: 04.09.2011, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (A33 @ 04.09.2011, 14:59)
Hoxhė Jakup Asipi - Komandant nė Sllupqan
Dr. Shefqet Krasniqi - Luftėtar nė Koshare
Hoxhė Ekrem Avdiu - Komandant nė Drenice
Hoxhė Bekir Halimi - Komandant nė Maqedoni
Hoxhe  Enis Rama-
Mulla Musli Verbani pjesmarres ne luften Kosov, Maqedoni.
Molla Jonuz Bllaca ushtar i dy luftave UCK- Kosov dhe UCPMB eshte nga fshati Bllac i Suharekes i ndjeri.
Enes Goga-
Molla Feridin Halifja shkru edhe disa vellime me pozi per tri luftat e fundit.
Hoxhe Fatmir Latifi nga shipoli ka qen UCK ne koshare..
OSMAN MUSLIU eshte hoxha i cili ja dha lamtumiren e fundit komandantit Legjendar ADEM JASHARI dhe familjes se tij dhe kontriboj pa nderprer ne Luften e fuundiit..
E shum e shum hoxhallar te tjer.......
A po na tregoni: Don Shan Zezi, Don Lush Gjergji, e Anton Kqira nė cilen brigadė a luftė kanė shėrbye?

Me cdo kusht deshironi perēarje dhe mos tolerance fetare. Megjithate, nuk keni per tja arritur.
Lufta ne Kosove kishte objetiv ēlirimin nga kthetrat e Serbise, dhe nuk ishte lufte as civile dhe as fetare.

Keshtuqe : smil4a8acf7ea6a39.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trandafile nė 04.09.2011, 14:55


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 04.09.2011, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (trandafile @ 04.09.2011, 15:54)
Me cdo kusht deshironi perēarje dhe mos tolerance fetare. Megjithate, nuk keni per tja arritur.
Lufta ne Kosove kishte objetiv ēlirimin nga kthetrat e Serbise, dhe nuk ishte lufte as civile dhe as fetare.

Keshtuqe : smil4a8acf7ea6a39.gif

Shihet ashiqare se kush deshiron te krijoj perēarje.
Muslimanet i lejuan te gjitha ne shenje te tolerances, lejuan katedralen, bustet e terezes ne shume e shume qytete te Kosoves e te gjitha tjerat, por pikerisht muslimaneve si tolerante po iu mohohen te drejtat themelore. Shamia si e drejte themelore por pastaj edhe xhamia aq shume e nevojshme sidomos ne raport me katedralen eshte spaku 1 biljon here me e nevojshme, pa e permendur msim-besimin se ketu po qarteni gjithe.


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 04.09.2011, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Hornets @ 04.09.2011, 16:22)
Shihet ashiqare se kush deshiron te krijoj perēarje.
Muslimanet i lejuan te gjitha ne shenje te tolerances, lejuan katedralen, bustet e terezes ne shume e shume qytete te Kosoves e te gjitha tjerat, por pikerisht muslimaneve si tolerante po iu mohohen te drejtat themelore. Shamia si e drejte themelore por pastaj edhe xhamia aq shume e nevojshme sidomos ne raport me katedralen eshte spaku 1 biljon here me e nevojshme, pa e permendur msim-besimin se ketu po qarteni gjithe.

Jo, ky 2% ekstremist nuk lejoj gje, por askush nuk i pyeti, kjo eshte.


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 04.09.2011, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011T'u ndertojme permendore tani?!

PM
Top
R666
Postuar nė: 04.09.2011, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 478
Antari Nr: 26359
Bashkangjitur: 01.04.2011 Citim (forumi28 @ 04.09.2011, 23:21)
T'u ndertojme permendore tani?!

Jo jo! Mjafton vetem xhamia smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
.¤ *ØØ*¤.øø...ø.¤\
\♥ All-llahu Ekber ♥\
.\ø.¤ *ØØ*¤.øø.ø.¤*
..\
☻/
/▌
/ \
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 04.09.2011, 22:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 17998
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (forumi28 @ 04.09.2011, 23:21)
T'u ndertojme permendore tani?!

Ide e mir smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
forumi28
Postuar nė: 04.09.2011, 22:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011 Citim (R666 @ 04.09.2011, 16:24)
Jo jo! Mjafton vetem xhamia smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Politike apo fetare?

Cilen?
PM
Top
R666
Postuar nė: 04.09.2011, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 478
Antari Nr: 26359
Bashkangjitur: 01.04.2011 Citim (forumi28 @ 04.09.2011, 23:39)
Politike apo fetare?

Cilen?

Sportive smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
.¤ *ØØ*¤.øø...ø.¤\
\♥ All-llahu Ekber ♥\
.\ø.¤ *ØØ*¤.øø.ø.¤*
..\
☻/
/▌
/ \
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 04.09.2011, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011 Citim (R666 @ 04.09.2011, 16:45)
Sportive smil3dbd4e5e7563a.gif

E gezofshim smil3dbd4d6422f04.gif

PM
Top
R666
Postuar nė: 04.09.2011, 23:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 478
Antari Nr: 26359
Bashkangjitur: 01.04.2011 Citim (forumi28 @ 04.09.2011, 23:58)
E gezofshim smil3dbd4d6422f04.gif

Flm smil3dbd4d6422f04.gif
Shpresoj te shihemi ne namazin e sabahut smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
.¤ *ØØ*¤.øø...ø.¤\
\♥ All-llahu Ekber ♥\
.\ø.¤ *ØØ*¤.øø.ø.¤*
..\
☻/
/▌
/ \
PM
Top
Kamikaze
Postuar nė: 04.09.2011, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 26275
Bashkangjitur: 15.03.2011 Citim (A33 @ 04.09.2011, 14:59)
Hoxhė Jakup Asipi - Komandant nė Sllupqan
Dr. Shefqet Krasniqi - Luftėtar nė Koshare
Hoxhė Ekrem Avdiu - Komandant nė Drenice
Hoxhė Bekir Halimi - Komandant nė Maqedoni
Hoxhe Enis Rama-
Mulla Musli Verbani pjesmarres ne luften Kosov, Maqedoni.
Molla Jonuz Bllaca ushtar i dy luftave UCK- Kosov dhe UCPMB eshte nga fshati Bllac i Suharekes i ndjeri.
Enes Goga-
Molla Feridin Halifja shkru edhe disa vellime me pozi per tri luftat e fundit.
Hoxhe Fatmir Latifi nga shipoli ka qen UCK ne koshare..
OSMAN MUSLIU eshte hoxha i cili ja dha lamtumiren e fundit komandantit Legjendar ADEM JASHARI dhe familjes se tij dhe kontriboj pa nderprer ne Luften e fuundiit..
E shum e shum hoxhallar te tjer.......
A po na tregoni: Don Shan Zezi, Don Lush Gjergji, e Anton Kqira nė cilen brigadė a luftė kanė shėrbye?

Hoxha Ekrem Avdiu ka marre pjes edhe ne luften ne Bosnie , kame nje shoke ktu qe e njeh mire hoxhen


----------------------------------------
NoSpam!
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 04.09.2011, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011Keta hoxhet qe jane gjalle nuk jane shehid.Shehid me sa kuptoj eshte kur te mbete ne front.
Shefqet Krasniqi ka gjasa te vdese para kamerave smil3dbd4e5e7563a.gif
Nuk e kisha futur ne listen e shehidave smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio