Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (14) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Poezi dhe foto dashurie
drita_fr
  Postuar nė: 05.11.2006, 15:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006------------------------------------------

---------------------------------------
Nuk Paska Qen E Shkruar,
Qe Te Me Ngroh Pran Hija Jote,
Gjithmon Me Ke Munguar,
Por Me Shum Me Mungon Sonte,
E Di Qe Ke Ndrryshuar,
Nuk Je Ai Qe Dikur E Deshta,
E Di Qe Kam Gabuar,
Te Gjitha I Mori Tjetra,
Tash Te Humba Ty!
----------------------------------------
Tani A Je I Lumtur Si Ishe Me Mua?
E Di, Eshte Teper Von Ta Them
Por Ende Te Duaaaaa!
----------------------------------------
Kurr Sdo Tja Fali Vetes
Qe Se Pranova Te Verteten,
Eshte Dashur Qe Ta Thoja,
Te Dua Ma Shum Se Veten
Nese Me Ty Takohem
Me Shiko Ne Sy
Ta Di Se Ma Ke Falur,
Ashtu Si Ta Fala Un Ty!!
----------------------------------------
Me Kan Then E Me Kan Then,
Ne Ty Mos Me U Dashuru,
Me Kan Then Se Ke Mem Lan,
Ke Me Shku E Mem Harru,
Me Kan Lodh Me Fjalet E Shkrehta,
Thojn Se Ti Nuk Je Besnik,
Por Nese Ndodh Qe Fjalet Jan T'verteta,
Ti Prej Meje Ik
--------------------------------------------
Hej Aventurat Tua,
i Harron Nese Rrin Me Mua,
Ti Dukesh Simpatik
Nese Sje Besnik
ik Pre Meje ik
--------------------------------------
------------------------------------------
Ka Nje Koh Qe Ke Ndrryshuar
Qka Ka Ndodhur Me Ty Nuk E Di,
Sje Ai Qe Kam Dashuruar,
Tani Sillesh Si Tjeter Njeri,
Her Humbesh, E Her Lajmrohesh,
Si Me Par Un Me Nuk Te Takoj,
Nese Do Qe Te Largohesh,
Veq Vazhdo Se Edhe Pa Ty Jetoj!!!
------------------------------------------
Jam Ajo Qe Jam
DOt Vazhdoj Stilin Tim Un NUk E Ndrroj
Dije Mire Smundem Te Pranoj
Shoqerin Un Per Ty Ta Largoj
Ik Ti Pergjitmon“Me Ler Te Lir T'jetoj
Mos Kujto Se Rinin E Jap Per Ty
Kesaj Me Si Thuhet Dashuri
Ndarja Jon Ma E Mir Eshte Per Te Dy
Por Kurr Mos U Ktheh Perseri
-------------------------------------------
Gjersa Dielli Te Ben Drit
Edhe Deti Te Gjemon
Dhe Te Vdes Ti Mbylli Syt
Kurr Kjo Zemer Ste Harron
------------------------------------------
Ti Bre Djal Qka Po Mendon
Me Kto Fjal Mu S'me Mashtrron
S'eshte E Leht Ti Mem Bind Mu
Nese Tjerat T'kan Lazdru
-------------------------------------------
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006foto

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 15:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006te dua

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 20:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4d6422f04.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 20:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4e5e7563a.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 20:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4e4c2e742.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 20:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4d75edb5e.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 20:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4d75edb5e.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.11.2006, 20:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4e7853679.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 05.11.2006, 21:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Nese quhet loje shiu qe ne vjeshte bie,
dhe shushurima e gjetheve duke rene poshte
mbase loje s'do te jete,
klithma e nje zemre, o D,,,,,,
PM
Top
Uki
Postuar nė: 06.11.2006, 14:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 233
Antari Nr: 2386
Bashkangjitur: 26.08.2006smil3dbd4e398ff7b.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 06.11.2006, 22:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4d75edb5e.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
shqipja fr
  Postuar nė: 06.11.2006, 22:44
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3859
Bashkangjitur: 06.11.2006Dashuria nuk eshte loje
qe te tallesh e te luash
Dhe pastaj kur do ti
si cigare ate ta shuash

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PMMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 06.11.2006, 22:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006smil3dbd4e4c2e742.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 06.11.2006, 23:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006----------------------------------------------------------------------

Jam ne shpirtin tend i lumtur i qeshur! jam ne trupin tend i humbur i zhveshur! jam zjarr i padukshem nga hiri i mshefur! ne aromen tende i papirė i dehur! jam si jorgan enderrash qe ty te mbulon jam dora qe drillet kur ty ledhaton! jam nata pa gjum - mbushur ledhatime jam puthja qe digjet tek ti fryma ime!! Jam fjala e dhėnė besa amaneti !! jam pa zemrėn time-se tek ti me mbeti
---------------------------------------------------------------------
Ti je mjalt ti je shebet
Ti i jep jetes time lezet
Ti je gjak ne shpirtin tim
Pa ty jeta ska kuptim

Hey shpirt o moj zemer
Per mu je ma e bukura djal
Ti je si hana kur ndricon
Qe nates bukurin ja shton

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top

Topic Options Faqe: (14) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio