Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Deklarat pėr Media, UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ
USSH-UP
Postuar nė: 19.03.2006, 16:08
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005KUMUNIKAT PĖR MEDIA

UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ
Prishtinė,Tiranė, Tetovė

Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH mė pikllim te thellė e ka ndegjuar lajmin pėr ndarjen nga jeta tė profesorit tė njeriu qė japi gjithqka pėr Universitetet Shqiptare Prof.Dr. Rahmil Nuhiut, ishte nje profesot i drejt nje, ishte nje Kshilltar i pazavendsuaar ishte nje udheheqes i mir i Universitetit, kishte nje bakazh te ndritur pėr Studentet dhe Popullin Shqiptarė nė Pergjithsi, ishte nje Profesor qė jepi nje kontribut te madh ne Universitetin e Tetoves , Universitetin e Prishtines dhe ne Akademin Diplomatike Shqiptarė nė Tiranė, andaj USSH-ja ju shpre ngushllime Familjes Nuhiu dhe gjith popullit Shqiptarė, me porosin qė Shqiptarer tė jen tė bashkuar ashtu siq porositi profesori jonė Rahmil Nuhiu.

I lehtė i qoft dheu i Shqiperis..
LAVDI


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
USSH-UP
Postuar nė: 19.03.2006, 16:10
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005KUMUNIKAT PĖR MEDIA

UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ
Prishtinė,Tiranė, Tetovė

Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH mė pikllim te thellė e ka ndegjuar lajmin pėr ndarjen nga jeta tė profesorit tė njeriu qė japi gjithqka pėr Universitetet Shqiptare Prof.Dr. Rahmil Nuhiut, ishte nje profesot i drejt nje, ishte nje Kshilltar i pazavendsuaar ishte nje udheheqes i mir i Universitetit, kishte nje bakazh te ndritur pėr Studentet dhe Popullin Shqiptarė nė Pergjithsi, ishte nje Profesor qė jepi nje kontribut te madh ne Universitetin e Tetoves , Universitetin e Prishtines dhe ne Akademin Diplomatike Shqiptarė nė Tiranė, andaj USSH-ja ju shpre ngushllime Familjes Nuhiu dhe gjith popullit Shqiptarė, me porosin qė Shqiptarer tė jen tė bashkuar ashtu siq porositi profesori jonė Rahmil Nuhiu.

I lehtė i qoft dheu i Shqiperis..
LAVDI


----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
USSH-UP
Postuar nė: 19.03.2006, 16:33
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005

KUMUNIKAT PĖR MEDIA

(Telegram Ngushllimi)UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ

Prishtinė,Tiranė, Tetovė
Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH mė pikllim te thellė e ka ndegjuar lajmin pėr ndarjen nga jeta tė profesorit tė njeriu qė japi gjithqka pėr Universitetet Shqiptare Prof.Dr. Rahmil Nuhiut, ishte nje profesot i drejt , ishte nje Kshilltar i pazavendsuaar ishte nje udheheqes i mir i Universitetit, kishte nje bakazh te ndritur pėr Studentet dhe popullin Shqiptarė nė pergjithsi, ishte nje profesor qė jepi nje kontribut te madh ne Universitetin e Tetoves , Universitetin e Prishtines dhe ne Akademin Diplomatike Shqiptarė nė Tiranė, andaj USSH-ja, ju shpre ngushllime Familjes Nuhiu dhe gjith popullit Shqiptarė, me porosin qė Shqiptarer tė jen tė bashkuar ashtu siq porositi profesori jonė Rahmil Nuhiu.I lehtė i qoft dheu i Shqiperis..

LAVDIUnioni i Studentėve Shqiptarė

19/03/2006

Tiranė,Prishtinė Tetovė


----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio