Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihmė pėr nė USHT?
spartacus
  Postuar nė: 06.11.2006, 17:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006pershendetje per te gjithe
nese ka mundesi dikush me me tregu se cilet profesore jane bartesit e lendeve ne vitin e 4 te fakultetit juridik ne USHT.
flm
me respekt nga Spartacus
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 07.11.2006, 11:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006a ka ndryshime ne strukturen e mesimdhenesve dhe asistentve te tyre
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 07.11.2006, 14:53
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006ehhh o spatacus!

e di qe eshte pak si veshtire ti kesh te sakta se as ato vete se dine kush do jete e kush sdo jete! megjithate ne privat mund te te jap detaje!
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 14.11.2006, 22:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006E drejta Tregtare--- Adnan Jashari
E drejta Nderkombetare Private-- Osman Kadriu
E drejta e procedures Civile--- Faik Brestovci
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 14.11.2006, 23:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Kush mundet me mi tregu lendet dhe ligjeruesit ne drejtimin e Inxhinjerise Ekologjike.

Falemenderit
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio