Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> K O N K U R S per mesimdhenes ne USHT
r.mislimi
Postuar nė: 06.11.2006, 17:26
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Ne baze te Nenit 139 te Ligjit te arsimit siperor (Gazeta Zyrtare e R. Maqedonise nr. 64/2000 dhe 49/2003) dhe Neni 106 te Statutit te Universitetit Shteteror te Tetoves, Keshilli i Rektoratit te USHT-se shpall:K O N K U R S

per zgjedhjen e mesimdhenesit ne thirrjen mesimore-shkencore ne Universitetin Shteteror te Tetoves

I. Shpallet Konkurs per zgjedhjen e mesimdhenesit ne thirrjen mesimore - shkencore ne Universitetin Shteteror te Tetoves.

I. FAKULTETI I SHKENCAVE MATAMATIKE-NATYRORE

1. Programi studimor – Farmaci

- Nje mesimdhenes per lendet – Anatomia e njeriut
Histologji me embriologji te njeriut

II. Kandidatet duhet t’i plotesojne kushtet e parapara me Ligjin e Arsimit Siperor, (nenet 133), te zgjedhjes se mesimdhenesve.

III. Kandidatet bashke me fleteparaqitjen duhet t’i dorezojne dokumentet ne origjinal ose te noterizuara:

Per thirrjen mesimore – shkencore, Vendimin e Keshillit Mesimor – Shkencor te institucionit Arsimit te Larte i cili e ka zgjedhur
Diploma e nostrifikuar per kryerjen e arsimit siperor dhe arritjen e shkalles shkencore Magjister i shkencave dhe shkalles shkencore Doktor i shkencave;
Biografi te shkurter
Vertetim per njohjen e nje gjuhe te huaj
Certifikaten e lindjes
Lista e punimeve shkencore dhe profesionale te botuara, publikuara dhe kopjet e punimeve
Certifikate nenshtetesie


IV. Fleteparaqitjen bashke me dokumentet e nevojshme kandidatet duhet ta dorezojne ne afat prej 8 ditesh, nga dita e shpalljes se Konkursit, ne Rektoratin e Universitetit Shteteror te Tetoves ne adresen Rr - Ilindenit - Rektorati i Universitetit, Tetove.Tetove, me 31.10.2006 Universiteti Shtetėror


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 08.11.2006, 10:49
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006po pati shpallje per Asistente, na njofto o Studenti! ;)
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 08.11.2006, 11:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Tung o studenti,
besoj se jeni me shume ne rrjedha dhe kisha pas deshire me te lut nese mundesh me me gjet e dhene planin mesimore ne degen e Inxhinjerise Ekologjike; Eshte me rendesi per mua te falemenderit.

Pershendetje
Uskana
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 10.11.2006, 21:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
TUNG,
LUS ATO ANETARE TE SHOQATAVE STUDENTORE ME ME NDIHMU NE LIDHJE ME GJETJEN E PLANIT MESIMORE NE INXHINJERI EKOLOGJIKE.

FALEMENDERIT
PM
Top
fotoni
Postuar nė: 22.11.2006, 14:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Ju lutem kush mund te me jap informata ne lidhje me zgjedhjet studentore qe do te mbahen ne USHT.

stadium_te@hotmail.com

Flm per te gjithe
PMMSN
Top
didi
Postuar nė: 22.11.2006, 23:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004Konkurset shpallen mbasi qe zen vendet e punes, sa per sy e faqe :)


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio