Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> pershendetje, tung
shqipja fr
Postuar nė: 06.11.2006, 22:48
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3859
Bashkangjitur: 06.11.2006tung pershendetje emrine kam shqipe i kam 18 vjet jetoj ne france ishalla dot kalojme mir tung kalofshi mir

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PMMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 06.11.2006, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006tung shqipe mir se na erdhe edhe un te deshiroj te kalosh super me ne ki mu knaq lol
je te souhét la bienvenu shqipe
smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 06.11.2006, 23:09
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pershendetje edhe nga une, te deshiroj caste te kendeshme, dhe shpresoje se do te jeni me te gjalla sa i perket debateve ne forumin studentore, ku mund t'ju ndihmoni antarve t'ju ndihmojn juve dhe keshtu pra jemi me afer njeri tjetrit.

Gjithe te mirat


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
velushi
Postuar nė: 07.11.2006, 01:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006Tung edhe nga un mir se na ke ardhur te presim me knaqesi kalofsh qaste te bukura SHQIPE suksese edhe te metejshme.
PM
Top
Alkatos
Postuar nė: 08.02.2008, 13:26
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 34
Antari Nr: 13006
Bashkangjitur: 21.01.2008Mir se erdhe.keni prsh te mira nga Alkatos...
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 08.02.2008, 18:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Mire se erdhe! Shpresoj qe ke me kalua mire ktu edhe qe ke me qene aktive!
Mirmbetsh sis!


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
FBI
Postuar nė: 09.02.2008, 01:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 721
Antari Nr: 9605
Bashkangjitur: 17.09.2007Mire se erdhe


----------------------------------------
IF YOU NEED HELP JUST SAY FBI
PMMSN
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 09.02.2008, 09:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007

Mire se erdhe ne forum ju uroj edhe une.
PM
Top
don_dardi
Postuar nė: 09.02.2008, 09:27
Quote Post


don_dardi
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 12110
Bashkangjitur: 21.12.2007 Citim (DARDANI_40 @ 09.02.2008, 09:19)
Mire se erdhe ne forum ju uroj edhe une.

i thu mirseerdhe nikoqirit ? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Shif anetari ne fjale kur ka postuar dhe kur eshte regjistruar smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
The deepest principle of human nature is the desire to be appreciated
Fjala eshte si bleta, ka mjalten por ka edhe thumbin.
PMIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
Top
LirimShabani
Postuar nė: 09.02.2008, 11:07
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006shqipe

banu ma e zeshme...kjo drita shum pak po flet....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio