Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Politikanet tane., pse nuk luftojne per ideale Kombetare
Loka
  Postuar nė: 07.11.2006, 21:19
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 23
Antari Nr: 3602
Bashkangjitur: 26.10.2006Perse Politikanet tane nuk luftojne per ideale kombetare po per karike,per cka i ka zgjedhur populli?A eshte e drejte ndaj popullit keto qe po i bejne politikanet tane ne shek.21 ,kur te tjeret jane shum perpara dhe kur nuk leshojne pe per para nuk e shesin kombin,por e ruajne e mbrojne si gjejen me te shtrejte ne jete.Perse na nuk jemi ne gjendje ta bejme nje gje te tillle?A eshte e drejte dhe nese po i pyes politikanet se kue kane mare kete te drejte?
PM
Top
saraj
Postuar nė: 08.11.2006, 10:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Per te marre lejen per vozitje te motocikletes te duhen kontrolle mjeksore, kurse per te udhehequr me popull nuk te duhet kurfar provimi (testi) ,cfar tragjedie!. aty eshte problrmi.
PMIntegrity Messenger IM
Top
spiro
Postuar nė: 29.11.2006, 14:37
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 4265
Bashkangjitur: 26.11.2006sepse jane mesuar me vjell vetem per vete
PM
Top
velushi
Postuar nė: 29.11.2006, 17:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006po kurr politikanet tan nukan luftu per ideale veq per karrike gjethmon ka egzistuar kjo. pershendetje.
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 29.11.2006, 21:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Faji nuk eshte i tere i politikaneve, se me se shumti ato veprojne si ju thote Europa. Europa ua terheq veshet kur nuk u shkojne per qejfi, se kush nuk do qe ky shtet te ndahet, kush nuk do qe trojet shqipetare te bashkohen nje here e pergjithmone?

Me respekt
PM
Top
roki112
Postuar nė: 04.12.2006, 16:58
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 4403
Bashkangjitur: 04.12.2006pėrshėndetje,

politikanėt, vetė fjala "politikė" mbanė mbi supe fjalėn "gėnjeshtėr"!
shumėfytyrėsi, i pėrshtatėn ēdo situate. njėherė si kombėtarėt mė tė mdhenj pastaj si anti-dhunė etj..

pėrderisa nuk do t'a merr krejtėsisht njė gjeneratė tjetėr nė dore politikėn tek ne nuk do tė ketė ndryshime tė mėdhaja.

si shembull Arbėr Xhaferi: vetė ka thėnė se ndarja e shtetit tė IRJM-sė ėshtė e domosdoshme.

13:00/27.11.06 - Arber Xhaferi: Nuk dua te marr pergjegjesine e ndarjes se Maqedonise midis shqiptareve dhe maqedoneve!

besoj se kjo qartėson tė gjithat.

ngeleni tė pėrshėndetur.


----------------------------------------
fol tash pasi je larg permas, kur t'vi kam me t'lon ty shej adidas!
PM
Top
bloodyalboz
Postuar nė: 04.12.2006, 17:04
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1943
Bashkangjitur: 01.08.2006Op bash mir sonte kena me i po Politikanet se deshtoj 100 ditshi i Ultimamatumit qa ua Ka dhon OVL-ja
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio