Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nuk preferohet nen 18 vjeq
A33
Postuar nė: 16.10.2011, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26823
Bashkangjitur: 14.08.2011
http://www.youtube.com/watch?v=XacgVAQjc0g...player_embedded
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 16.10.2011, 18:41
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010nuk hapet kjo video!


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
A33
Postuar nė: 16.10.2011, 18:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26823
Bashkangjitur: 14.08.2011mir e ke ...... ta fshehim realitetin
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 16.10.2011, 18:47
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (A33 @ 16.10.2011, 19:44)
mir e ke ...... ta fshehim realitetin

Sinqerisht te them se nuk hape smil3dbd4d8676346.gif nuk mund ta shikoj ca ka kjo video.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
tetovaa
Postuar nė: 16.10.2011, 18:48
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 26950
Bashkangjitur: 14.10.2011qka ka kjo video ?? du me dit... :D
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 16.10.2011, 19:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Zedka @ 16.10.2011, 19:41)
nuk hapet kjo video!

Bone linun copy dhe hape ne yotube smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 16.10.2011, 19:01


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 16.10.2011, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008O Zot po te vdekur jemi.
Vertet kta jon kriminel.
Me vjen befasi prej disa shqiptarve qe i mbrojn dhe krenohen me kto kafsh,ndersa para 13 vite kshtu ka bo edhe shkau ne shqiptaret.
Ne thojshim ku eshte drejtsia,ja si vran shkau pleq,femi,gra,ndersa tash jemi qliru pak,edhe i mbrojm kriminelet.
A kan kta bisha zemer,dhe akan kta bisha tona qe i perkrahin dhe i duartrokasin dhe i mbrojn kriminelet.
O Zot pasi jemi te vdekur ne,TI je i gjall shkatrroj kta kriminel dhe perkrahsit e e tyre smil3dbd4d99c6eaa.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 16.10.2011, 19:14


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
ardiani25
Postuar nė: 16.10.2011, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1562
Antari Nr: 18935
Bashkangjitur: 07.12.2008vertet renqethse .

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ardiani25 nė 16.10.2011, 19:19
PM
Top
Princo
Postuar nė: 16.10.2011, 19:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Shikoni tash "patriotet e forumit" kur do te dalin dhe do te arsyetojn keto krime!! qe ne qoft se do tju kisha than Kafsh te egra kam frig se mos i ofendoj Kafshet ...

ncncnc cfar pa shpirtsie..... O ZOT..


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
ALbeXtra
Postuar nė: 16.10.2011, 20:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 336
Antari Nr: 22058
Bashkangjitur: 08.04.2009Vallai kisha pas deshir me tju q// nanen niher ktine cifutve amo veq niher me ti ti ba hij


----------------------------------------
Islam it's not only a religion. but a complete way of life.
PMUsers Website
Top
shqipstar
Postuar nė: 16.10.2011, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 240
Antari Nr: 13436
Bashkangjitur: 05.02.2008Duhet me ja bo nje permendore edhe Hitlerit aty te aj koleksioni shkupi 2014
PMEmail Poster
Top
Trishtimi
Postuar nė: 16.10.2011, 21:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Kjo nuk esht as 1% e krimit qe esht ka ju behet Muslimanve keto jan krejt pak raste qe i ka kap syri i kameres ...


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
hamurabi
Postuar nė: 16.10.2011, 21:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Mvjen keq se jeni disa ktu nforum qe qellim tvetem e keni te provokoni, nuk ka njeri me mendje te shendosh qe arsyeton cmendurin, nga kushdoqoft dhe kudoqoft, askush asnjeher ska then se amerikan jan tmir e ku edij cka, e vecanerisht ushtaret qe shumica jan fmij nga shpit e jetimeve e njeres qe jan te trajnuar per vrasje e pun te kqija, mos harroni se ne luften e kosoves qe shkau na beri llom kishte edhe vrasje te bera nga shqiptaret, dhe cka duhet te themi tash se perveq shkaut edhe shqiptaret i kishim armik apo?

Pastaj krejt kto po na ndodhin se ne nuk jemi ne rrugen e Allahut, e sidomos shtetet e lindjes dmth si shtete jo si qytetar, ata jan mbushur me haram dhe si pasoj vjen denimi
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio