Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Ja perse "NUK DESHIROJN EDUKIMIN FETARE", Te "civilizuarit" drejtoret,dhe politika
1-shi
Postuar nė: 21.10.2011, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (trandafile @ 21.10.2011, 22:58)
Si mund te japesh mendim kur nuk dinte te shkruash, dhe as te furmulosh mendim me nje vi logjike, te kuptueshme.
smil4a8acf7ea6a39.gif

PER TY NDOSHTA DHE PER SHUM TE TJERE POR KA EDHE NGA ATA QE ME KUPTOJNE MIRE MIRE BILE SHUMEEEE MIREEEEEE A TY QE I PERMBAN ATO PAMJE NDOSHTA NGA VERBERIA QE KE PER MOMENTIN SMUNDESH TE ME KUPTOSH E LUS ZOTIN TE TE UDHEZOJE DHE TE TE NDIHMOJE SE NDRYSHE KEQ PUNA ZONJE APO ZONJUSHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SORRY


smil4a8acd602a050.gif


''E GJITHE KJO VLEN PER ATA QE DINE TE LOGJIKOJNE DHE MENDOJNE''
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 21.10.2011, 22:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Strider @ 21.10.2011, 23:01)
E si funskionon Kosova?

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Edhe une e shof ne lajme cdo dite.. smil3dbd4e5e7563a.gif

Me mire se IRJM, PO smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
1-shi
Postuar nė: 21.10.2011, 22:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (trandafile @ 21.10.2011, 23:05)

http://www.youtube.com/watch?v=w0TTckzh4F8&feature=related


Kullosni pak syte e mos na lodheni, me muhalife smil3dbd4daabd491.gif

Nese ty ke nevoje ti kullosish syte apo dicka tjeter mu seshte ka me intereson mirepo tlutem mos u shpreh ashtu se e kuptoj si ofendim.
esht debat e jo ofendim apo nencmim se e dim kush sa e ka hapinnnnnn ...
andaj suksese dhe kujdes ose kujdes dhe suksese
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 21.10.2011, 22:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (Strider @ 21.10.2011, 23:01)
E si funskionon Kosova?

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Edhe une e shof ne lajme cdo dite.. smil3dbd4e5e7563a.gif

hahahaha strider sa pyetje palidhje si funkcionon kosova, po sduhet kete fjal ta permendish bre, cfar funkcionimi pash krejt

PM
Top
Kamikaze
Postuar nė: 21.10.2011, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 26275
Bashkangjitur: 15.03.2011
http://www.youtube.com/watch?v=do9KXid5vT0


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Kamikaze nė 21.10.2011, 22:14


----------------------------------------
NoSpam!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 21.10.2011, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (ArIaNiTii @ 21.10.2011, 23:12)
hahahaha strider sa pyetje palidhje si funkcionon kosova, po sduhet kete fjal ta permendish bre, cfar funkcionimi pash krejt

Mos hyn prej ne te djathte bre smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 21.10.2011, 22:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (Strider @ 21.10.2011, 23:14)
Mos hyn prej ne te djathte bre smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

ndaq nete dhjathte ndaq ne te majte, nuk funkcionon qysh dush hy po prap atje nuk funkcionon asgje avganistani i evropes
PM
Top
Strider
Postuar nė: 21.10.2011, 22:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (ArIaNiTii @ 21.10.2011, 23:17)
ndaq nete dhjathte ndaq ne te majte, nuk funkcionon qysh dush hy po prap atje nuk funkcionon asgje avganistani i evropes

Un ket gje e di,tregoj tranadanfailes ti smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 21.10.2011, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (Strider @ 21.10.2011, 23:18)
Un ket gje e di,tregoj tranadanfailes ti smil3dbd4e5e7563a.gif

asaj as qe ja rasi 1% une
PM
Top
ßina
Postuar nė: 21.10.2011, 22:24
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif

Boni hajgare boni, problemi eshte mjaft serioz. smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
1-shi
Postuar nė: 21.10.2011, 22:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (ßina @ 21.10.2011, 23:24)
smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif

Boni hajgare boni, problemi eshte mjaft serioz. smil3dbd4d75edb5e.gif

SHKAKU I MOS DIJES ESHT DIJA!!!!


P.S. E GJITHE KJO VLEN PER ATA QE DINE te logjikojne dhe te mendojne smil4a8aceb829c5f.gif
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 21.10.2011, 22:31
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Princo @ 22.10.2011, 00:39)
Kjo qe do shihni tani eshte nje incizim amator ne nje shkoll te mesme ne Kosoven ton,keto jan motrat tona pa asnje faj,jetojn ne nje koh qe nuk njohin kufijt,fajin e kan politikanet qe nuk lejuan te futet mesimi islam neper keto shkolla,edhe pasojat do jen te atyre....

***
Edhe pas shikimit qe ne te vertet eshte nji Turp i madh .. Fatkeqsisht .. edi qe perseri disa  do te gjen  arsyetime  te kota si cdo her...

Princo
Nje ore prej 45 minutash Edukim Fetar nuk do i beje kuckat te ndershme. E para e punes, ketyre ju mungon EDUKIMI FAMILJAR pastaj edukimi shoqeror, fetar, etj...

Ka plote shtete ku Edukimi Fetar eshte pjese e mesimit neper shkolla, dhe perseri ka keso kuckash...


P.S. Kallzoni ku eshte kjo shkolla qe djemte mos shkojne kendej pari se keto "lozonjaret" ne video na dolen gjitha lezbike! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Cusack nė 21.10.2011, 23:20


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
1-shi
Postuar nė: 21.10.2011, 22:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (Cusack @ 21.10.2011, 23:31)
Princo
Nje ore prej 45 minutash Edukim Fetar nuk do i beje kuckat te ndershme. E para e punes, ketyre ju mungon EDUKIMI FAMILJAR pastaj edukimi shoqeror, fetar, etj...

Ka plote shtete ku Edukimi Fetar eshte pjese e mesimit neper shkolla, dhe perseri ka keso kuckash...

me fal qe nderhy po duhet thene:


KUCKEN E KA BERE KUCKANGA KU DUHET TE FILLOJ EDUKIMI SE MESA E KUPTOJ KEMI PROBLEM ME TE MADH ME KUCKAT E PARA E JO KETA TE REJAT ANDAJ DUHET THENE:


ZOTI NA NDIHMOFT, MIREPO AS ZOTI NUK KA NDIHMON NESE NA SE PARI SI NDIHMOJME VETES TONE.............................................

smil4a8aceb829c5f.gif
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 21.10.2011, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (1-shi @ 21.10.2011, 23:05)
PER TY NDOSHTA DHE PER SHUM TE TJERE POR KA EDHE NGA ATA QE ME KUPTOJNE MIRE MIRE BILE SHUMEEEE MIREEEEEE A TY QE I PERMBAN ATO PAMJE NDOSHTA NGA VERBERIA QE KE PER MOMENTIN SMUNDESH TE ME KUPTOSH E LUS ZOTIN TE TE UDHEZOJE DHE TE TE NDIHMOJE SE NDRYSHE KEQ PUNA ZONJE APO ZONJUSHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SORRY


smil4a8acd602a050.gif


''E GJITHE KJO VLEN PER ATA QE DINE TE LOGJIKOJNE DHE MENDOJNE''

ZONJE ASESI ZONJUSHE vetm zonje edhe ate ika dale afati
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 21.10.2011, 23:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Cusack @ 21.10.2011, 23:31)
Princo
Nje ore prej 45 minutash Edukim Fetar nuk do i beje kuckat te ndershme. E para e punes, ketyre ju mungon EDUKIMI FAMILJAR pastaj edukimi shoqeror, fetar, etj...

Ka plote shtete ku Edukimi Fetar eshte pjese e mesimit neper shkolla, dhe perseri ka keso kuckash...


P.S. Kallzoni ku eshte kjo shkolla qe djemte mos shkojne kendej pari se keto "lozonjaret" ne video na dolen gjitha lezbike! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Veper penale eshte edhe krimet virtuale, sic jane shpifja, e deri te krimet ekonomike, ju garantoj qe ky forum ''studentash'' seriozisht ka per te pasur problemi..!

Kush je ti qe femijet e Kosoves i etiketon si''kucka'', KUSH?!
Ku ke ndegju ti qe femija nen 18 eshte ''kuck'', a ke nje fije se paku pak vetedije per kete qe deklarohesh, e dine ti se kush jane keto vajza(qe te gjitha nen 18 vjec).. Turp..turp..turp... aq me shume TURP KUR JE ADMINISTRATOR.

Ju te Maqedonise mos i fusni hundet me flliqe, femijet e Kosoves, shikoni per rreth juve, do gjeni sa te doni lavire meshkuj e femra, aq shume sa maqedonet luajn me juve si te duan''maca e miu'', e Ju merreni guximin ti etiketoni vajzat e Kosoves, lereni te qete, MOS NDERHYNI NE PUNE TE BRENDESHME TONAT, MOS U PERPIQENI TE NA FLLIQENI TE GJITHE JUVE QE VETE JENI TE FLLIQUR ( Nderime, dhe respekt per te gjithe ata qe dine te respektojne Kosoven, keto vajza jane te Kosoves, dhe Kosova nuk lejon ti quan dikush ''kucka'' kur ende jane femije te brishta, dhe te pa fajeshme ..!)

Vetem per nje gje me vjen keqe per keta FEMIJE KOSOVE, QE NJEREZT E FLLIQUR SI JU, I SHIKOJNE DHE PERPIQEN TI ETIKETOJNE SI"KUCKA'' POR KUCKA JANE VETE JO VETEM KUCKA PO FUNDRRINA... DINE NJEREZIT KETU AKOMA ME SHUME PER JUVE , ANI PSE NUK LODHEN MU MARRE ME JUVE, JENI APLIKUS TE PROSTITUCIONIT, VIZITUES TE KABAREVE, DHE DISA PREJ JUVE EDHE NARKOMAN...

Prandaj, mos hapni gojen e flliqur, dhe mos na beni te biem ne nivelin tuaj, neve mbrojme femijet tone dhe do ti mbrojme me cdo kusht QE ASKUSH TJUA PRISH LUMTURINE, DHE SDO JUA PRISH LUMTURINE KUSH, ASNJEHERE ME, KURRE ME.


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio