Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Ja perse "NUK DESHIROJN EDUKIMIN FETARE", Te "civilizuarit" drejtoret,dhe politika
trandafile
Postuar nė: 21.10.2011, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (1-shi @ 21.10.2011, 23:33)
me fal qe nderhy po duhet thene:


KUCKEN E KA BERE KUCKANGA KU DUHET TE FILLOJ EDUKIMI SE MESA E KUPTOJ KEMI PROBLEM ME TE MADH ME KUCKAT E PARA E JO KETA TE REJAT ANDAJ DUHET THENE:


ZOTI NA NDIHMOFT, MIREPO AS ZOTI NUK KA NDIHMON NESE NA SE PARI SI NDIHMOJME VETES TONE.............................................

smil4a8aceb829c5f.gif

Mos hap gojen, nuk i njiheni keto vajza, NUK JANE TE TILLA, TI DHE TJERET SI TI KREJT CKA MUNDEN ME FOLE ESHTE PER VETEN TUAJ DHE FAMILJET TUAJA, NE FUND TE FUNDIT PER NENEN TENDE FOL KETU (PO TE DUASH), POR JO PER VAJZA QE TI NUK NJEHE, AQ ME PAK PER NENAT E TYRE TE NDERUARA, JO, SE ME TE VERTETE NUK MARRIM PERGJIGJESI, LLOJ,LLOJ MANGUPI KISHE PO FLASE, MERRE GUXIMIN TE FLLIQE PSE ESHTE VETE I FLLIQUR...
Perderisa merre edhe Zotin ne goje, dhe shpife per femije qe as nuk i njehe as nuk i di se kush jane, e si jane, Zoti te vrafet, jo vec ty por te gjithe ata flliqesira si ti qe shpifin per femra qe as emrin nuk ua dine. Mizereje bre pffffff...


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 21.10.2011, 23:50
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (trandafile @ 22.10.2011, 03:05)
Veper penale eshte edhe krimet virtuale, sic jane shpifja, e deri te krimet ekonomike, ju garantoj qe ky forum ''studentash'' seriozisht ka per te pasur problemi..!

Kush je ti qe femijet e Kosoves i etiketon si''kucka'', KUSH?!
Ku ke ndegju ti qe femija nen 18 eshte ''kuck'', a ke nje fije se paku pak vetedije per kete qe deklarohesh, e dine ti se kush jane keto vajza(qe te gjitha nen 18 vjec).. Turp..turp..turp... aq me shume TURP KUR JE ADMINISTRATOR.

Ju te Maqedonise mos i fusni hundet me flliqe, femijet e Kosoves, shikoni per rreth juve, do gjeni sa te doni lavire meshkuj e femra, aq shume sa maqedonet luajn me juve si te duan''maca e miu'', e Ju merreni guximin ti etiketoni vajzat e Kosoves, lereni te qete, MOS NDERHYNI NE PUNE TE BRENDESHME TONAT, MOS U PERPIQENI TE NA FLLIQENI TE GJITHE JUVE QE VETE JENI TE FLLIQUR ( Nderime, dhe respekt per te gjithe ata qe dine te respektojne Kosoven, keto vajza jane te Kosoves, dhe Kosova nuk lejon ti quan dikush ''kucka'' kur ende jane femije te brishta, dhe te pa fajeshme ..!)

Vetem per nje gje me vjen keqe per keta FEMIJE KOSOVE, QE NJEREZT E FLLIQUR SI JU, I SHIKOJNE DHE PERPIQEN TI ETIKETOJNE SI"KUCKA'' POR KUCKA JANE VETE JO VETEM KUCKA PO FUNDRRINA... DINE NJEREZIT KETU AKOMA ME SHUME PER JUVE , ANI PSE NUK LODHEN MU MARRE ME JUVE, JENI APLIKUS TE PROSTITUCIONIT, VIZITUES TE KABAREVE, DHE DISA PREJ JUVE EDHE NARKOMAN...

Prandaj, mos hapni gojen e flliqur, dhe mos na beni te biem ne nivelin tuaj, neve mbrojme femijet tone dhe do ti mbrojme me cdo kusht QE ASKUSH TJUA PRISH LUMTURINE, DHE SDO JUA PRISH LUMTURINE KUSH, ASNJEHERE ME, KURRE ME.

Avash oj trandafile, avash...
Te therras avokatin, apo do te kaloje "nxehja" deri neser ne mengjes? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nese ti dikur ke bere pjese ne grupin e femrave si keto ne kete video, ose nese ndonjera nga ato femrat ne ate video mund te jete femija juaj, atehere do e kuptoja qe e ke marre aq personale dhe po sulesh "me shpate". Vetem ne ate moment do e kuptoja pergjithesimin qe ju i keni bere postimit tim.

Femijet e Kosoves jane neper shkolla, mesojne, edukohen, shkojne ne shtepite e tyre dhe i nderojne prinderit e tyre. Dhe une njoh plote shqiptare te Kosoves, me te cilet punoj sot, kam punuar dje, do punoj neser... dhe e di se s'jane te nivelit tuaj qe po nxirrni flake nga goja per te mbrojtur nje grup KUCKASH qe bejne si lezbike ne nje video te cilen me pas e kane publikuar ne YouTube!

Ne te Maqedonise, ju te Kosoves, ata te Shqiperise... me keso fjalesh nuk flet shqiptari qe ka tru ne koke. Shqiptari i sheh gjithe shqiptaret njesoj, nuk i ndan ne krahina sic i ka ndare shkau e Evropa, por i do dhe i respekton te gjithe njesoj. E kam verejtur mungesen e tolerances qe ti ke ndaj shqiptareve qe jetojne ne Maqedoni, dhe jam shume i bindur qe e ke si shkak i ndonje xhelozie personale ndaj ndonje personi te caktuar, por fundja - eshte ceshtje e jotja personale, as qe e meriton nje vemendje me te gjere.

A sa per KUCKA, ka dhe ne Maqedoni (ndoshta na sjell dikush ndonje tjeter video lezbikesh nga Maqedonia), ka ne Kosove (e pame videon te gjithe), ka dhe ne Shqiperi, ne Mal te Zi, ka gjithandej.

Haj trandafile, flladitu pak se qenke nxeh keq. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
1-shi
Postuar nė: 21.10.2011, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (trandafile @ 22.10.2011, 00:42)
Mos hap gojen, nuk i njiheni keto vajza, NUK JANE TE TILLA, TI DHE TJERET SI TI KREJT CKA MUNDEN ME FOLE ESHTE PER VETEN TUAJ DHE FAMILJET TUAJA, NE FUND TE FUNDIT PER NENEN TENDE FOL KETU (PO TE DUASH), POR JO PER VAJZA QE TI NUK NJEHE, AQ ME PAK PER NENAT E TYRE TE NDERUARA, JO, SE ME TE VERTETE NUK MARRIM PERGJIGJESI, LLOJ,LLOJ MANGUPI KISHE PO FLASE, MERRE GUXIMIN TE FLLIQE PSE ESHTE VETE I FLLIQUR...
Perderisa merre edhe Zotin ne goje, dhe shpife per femije qe as nuk i njehe as nuk i di se kush jane, e si jane, Zoti te vrafet, jo vec ty por te gjithe ata flliqesira si ti qe shpifin per femra qe as emrin nuk ua dine. Mizereje bre pffffff...

Me vjen keq per ty dhe per te gjithe ata qe mendojne keshtu me kete qe tha tash e konfirmove GJUMESINE tende andaj skam cka te te them gje tjeter per vec se Zoti te ndihmoft moj e MJERE se ashtu je suksese............... edhe pse pa deshire ta them po prap se prap moter e imja je meqe je muslimane Zoti te ndihmoftPO DIJE SE FUNDIN E KE TE AFERT OSE SHUM SHUM SHUM TE LARGET.......
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 22.10.2011, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Cusack @ 22.10.2011, 00:50)
Avash oj trandafile, avash...
Te therras avokatin, apo do te kaloje "nxehja" deri neser ne mengjes? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nese ti dikur ke bere pjese ne grupin e femrave si keto ne kete video, ose nese ndonjera nga ato femrat ne ate video mund te jete femija juaj, atehere do e kuptoja qe e ke marre aq personale dhe po sulesh "me shpate". Vetem ne ate moment do e kuptoja pergjithesimin qe ju i keni bere postimit tim.

Femijet e Kosoves jane neper shkolla, mesojne, edukohen, shkojne ne shtepite e tyre dhe i nderojne prinderit e tyre. Dhe une njoh plote shqiptare te Kosoves, me te cilet punoj sot, kam punuar dje, do punoj neser... dhe e di se s'jane te nivelit tuaj qe po nxirrni flake nga goja per te mbrojtur nje grup KUCKASH qe bejne si lezbike ne nje video te cilen me pas e kane publikuar ne YouTube!

Ne te Maqedonise, ju te Kosoves, ata te Shqiperise... me keso fjalesh nuk flet shqiptari qe ka tru ne koke. Shqiptari i sheh gjithe shqiptaret njesoj, nuk i ndan ne krahina sic i ka ndare shkau e Evropa, por i do dhe i respekton te gjithe njesoj. E kam verejtur mungesen e tolerances qe ti ke ndaj shqiptareve qe jetojne ne Maqedoni, dhe jam shume i bindur qe e ke si shkak i ndonje xhelozie personale ndaj ndonje personi te caktuar, por fundja - eshte ceshtje e jotja personale, as qe e meriton nje vemendje me te gjere.

A sa per KUCKA, ka dhe ne Maqedoni (ndoshta na sjell dikush ndonje tjeter video lezbikesh nga Maqedonia), ka ne Kosove (e pame videon te gjithe), ka dhe ne Shqiperi, ne Mal te Zi, ka gjithandej.

Haj trandafile, flladitu pak se qenke nxeh keq. smil3dbd4e398ff7b.gif

O turp o turp, edhe merre guxim te flasish... marre bre

Hajde se paku nje fakt argumentoe nese jane lesbike, edhe nese jane eshte orientim personal ne asnje rast nuk ke te drejt ti quash kucka ne asnje...mizerje bre..
edhe mos fol ketu per ndasi na e argumentuat me se nuk beni ndasi, shume here aq raste sa patet mundesi...aq shume sa nese te gjithe shqiptaret e IRJM I THONE FEMIJEVE TE KOSOVES "KUCKA'' NEVE DISTANCOHEMI NGA JU, LETE E KEMI(POR JO TE GJITHE JANE SI TI, I PA EDUKATE)

Nuk eshte e nevojeshme per advokat ne raste te tilla, dhe jo qe merrem une por do merren vete keto gocat, me shpifjet qe ju beni aq me pak ne forume ''studentash'', MJAFTOJNE QE TA SHOHIN KETE QE KENI POSTUAR, DHE DO TA SHIHENI, SHPIFES.

Nga je i sigurt ti qe kjo video u publikua nga vete vajzat, mund te kete qene video personale e nje grupi shoqesh e qe eshte ra ne dikujt qe nuk duhej dhe e publikoj, nga e di ti?!

Turp, ta etiketosh dike ''kucke'' duhet te kesh fakte, bile edhe faktet nuk kane cka te duhen se nuk guxon te nderhysh ne ceshtje personale te njerezve, po keto femije jane , nxenese, logjiko pak, hajde keto paskan gabuar qe qeshin e vallezojne ne mes vete por jane TEEN, ti sigurisht je i rritur dhe ke pergjegjesi kur i drejtohesh dikujt me ''kucke''.
Ne vend se te kerkosh falje me thua mua te "ftohem'', ore zotri je Administratore i kesaj faqe ke pergjegjesi te dyfishte, une jo nuk i njohe, dhe as nuk kam bere you tube ne moshe tyre dhe as kohe per argetim, per arsye te angazhimeve te shumefishta, dhe as qe kam moshen per te qene ndonjera nga to vajzat e mija, por i mbroje se jane gjak i ime shqiptar dhe jane bashkvendase te mijat, kete mundesi kisha ti mbroja virtualisht, po t'ma besojne rastin i mbroj edhe juridikisht, mjafte me NA I LINI FEMIJET E QETE, MOS SHPIFENI, NE RADHE TE PARE DUHET TE KESH AQ EDUKATE SA TI RRESPEKTOSH FEMIJET NESE PER ASGJE TEJTER PER PA PJEKURIN PSIKO-FIZIKE. Po kaq di ti edhe shoket tuaj. Mekat.


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 22.10.2011, 00:18
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (trandafile @ 22.10.2011, 03:38)
O turp o turp, edhe merre guxim te flasish... marre bre

Hajde se paku nje fakt argumentoe nese jane lesbike, edhe nese jane eshte orientim personal ne asnje rast nuk ke te drejt ti quash kucka ne asnje...mizerje bre..
edhe mos fol ketu per ndasi na e argumentuat me se nuk beni ndasi, shume here aq raste sa patet mundesi...aq shume sa nese te gjithe shqiptaret e IRJM I THONE FEMIJEVE TE KOSOVES "KUCKA'' NEVE DISTANCOHEMI NGA JU, LETE E KEMI(POR JO TE GJITHE JANE SI TI, I PA EDUKATE)

Nuk eshte e nevojeshme per advokat ne raste te tilla, dhe jo qe merrem une por do merren vete keto gocat, me shpifjet qe ju beni aq me pak ne forume ''studentash'', MJAFTOJNE QE TA SHOHIN KETE QE KENI POSTUAR, DHE DO TA SHIHENI, SHPIFES.

Nga je i sigurt ti qe kjo video u publikua nga vete vajzat, mund te kete qene video personale e nje grupi shoqesh e qe eshte ra ne dikujt qe nuk duhej dhe e publikoj, nga e di ti?!

Turp, ta etiketosh dike ''kucke'' duhet te kesh fakte, bile edhe faktet nuk kane cka te duhen se nuk guxon te nderhysh ne ceshtje personale te njerezve, po keto femije jane , nxenese, logjiko pak, hajde keto paskan gabuar qe qeshin e vallezojne ne mes vete por jane TEEN, ti sigurisht je i rritur dhe ke pergjegjesi kur i drejtohesh dikujt me ''kucke''.
Ne vend se te kerkosh falje me thua mua te "ftohem'', ore zotri je Administratore i kesaj faqe ke pergjegjesi te dyfishte, une jo nuk i njohe, dhe as nuk kam bere you tube ne moshe tyre dhe as kohe per argetim, per arsye te angazhimeve te shumefishta, dhe as qe kam moshen per te qene ndonjera nga to vajzat e mija, por i mbroje se jane gjak i ime shqiptar dhe jane bashkvendase te mijat, kete mundesi kisha ti mbroja virtualisht, po t'ma besojne rastin i mbroj edhe juridikisht, mjafte me NA I LINI FEMIJET E QETE, MOS SHPIFENI, NE RADHE TE PARE DUHET TE KESH AQ EDUKATE SA TI RRESPEKTOSH FEMIJET NESE PER ASGJE TEJTER PER PA PJEKURIN PSIKO-FIZIKE. Po kaq di ti edhe shoket tuaj. Mekat.


trandafilko

S'me mbetet gje tjeter vec te besoj ne ate qe me binde. E ke personale!

Une thashe KUCKA jane keto ne kete video, keto qe prekin gjinjte e vithet e njera tjetres, keto qe po bejne keso video provokuese dhe i vene ne YouTube. Une nuk fola per femijet e Kosoves, prandaj mos u mundo t'i gjeneralizosh gjerat sepse vetem po i ben dem "kauzes" tende. Duke i pergjithesuar kesisoji, ti vet i fut ne thesin e ketyre KUCKAVE edhe ato tjerat qe s'jane si keto, dhe une jam shume i sigurte se pjesa me e madhe e vajzave ne Kosove jane shume te mira, te mencura dhe te edukuara.

P.S.
S'te thashe FTOHU - te thashe FLLADITU se je nxehur. Dhe nese vazhdon me ofendime ndaj meje apo ndaj cilitdo anetar tjeter ketu, do te jap une biletin per t'u flladitur. Thuaj ate qe ke per te thene per temen, dhe mos kruaj "menderen" me tjeret qe s'jane te nivelit tend dhe qe KUCKAT i shohin si KUCKA. smil3dbd4e398ff7b.gif----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
1-shi
Postuar nė: 22.10.2011, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (Cusack @ 22.10.2011, 01:18)

trandafilko

S'me mbetet gje tjeter vec te besoj ne ate qe me binde. E ke personale!

Une thashe KUCKA jane keto ne kete video, keto qe prekin gjinjte e vithet e njera tjetres, keto qe po bejne keso video provokuese dhe i vene ne YouTube. Une nuk fola per femijet e Kosoves, prandaj mos u mundo t'i gjeneralizosh gjerat sepse vetem po i ben dem "kauzes" tende. Duke i pergjithesuar kesisoji, ti vet i fut ne thesin e ketyre KUCKAVE edhe ato tjerat qe s'jane si keto, dhe une jam shume i sigurte se pjesa me e madhe e vajzave ne Kosove jane shume te mira, te mencura dhe te edukuara.

P.S.
S'te thashe FTOHU - te thashe FLLADITU se je nxehur. Dhe nese vazhdon me ofendime ndaj meje apo ndaj cilitdo anetar tjeter ketu, do te jap une biletin per t'u flladitur. Thuaj ate qe ke per te thene per temen, dhe mos kruaj "menderen" me tjeret qe s'jane te nivelit tend dhe qe KUCKAT i shohin si KUCKA. smil3dbd4e398ff7b.gif


Me fal qe te nderhy po po sic duket se keta njerez si kjo trendafilja nuk e duan se pari veten e jo me njerzit tjer te nje kombi te nje feje andaj KUSCAK definitivisht me ka humbur oreksi per debat te ketill se kjo zonjusha se hecka para pampurit andaj naten e mire edhe pse zdo mundi te flej duke e analizuar ate cka tha ajo se akoma ka shqiptar qe kete e shohin si civilizim edukim etj etj por gjithsesi do largohem i pieklluar.
Dhe me e keqja e se keqes thote TURP tash kam ra ne hall definitivisht kesaj zonjushe ti them TURP apo e pa moralshme, apo pa fe apo cka, sepse nga ajo qe ka bere apo qe tha pak me para e verteton ate:
SE METEVERTET I PRITEM KRAHET HAPUR KUR KISHIN NEVOJ, DHE PERSERI AZGJE NUK MESUAN NGA NE, sepse jemi te vetmit SHQITPAR ne te gjithe trojet shqiptare qe e kemi ISLAMIN si parim e SHQIPTARIZMIN dytesore sepse te dyja te barabarta smund te jene, po kjo trendafilja sell shqiptarizem amen me ISLAM a zateket be deniher tkijem ta dij, a ben bajrem me vitin deniher ose a ka boe ma sakt!!!!!

ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOZOTI NA NDIHMOFT!!!!! FT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!! ZOTI NA NDIHMOFT!!!!!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 22.10.2011, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (Cusack @ 22.10.2011, 01:18)

trandafilko

S'me mbetet gje tjeter vec te besoj ne ate qe me binde. E ke personale!

Une thashe KUCKA jane keto ne kete video, keto qe prekin gjinjte e vithet e njera tjetres, keto qe po bejne keso video provokuese dhe i vene ne YouTube. Une nuk fola per femijet e Kosoves, prandaj mos u mundo t'i gjeneralizosh gjerat sepse vetem po i ben dem "kauzes" tende. Duke i pergjithesuar kesisoji, ti vet i fut ne thesin e ketyre KUCKAVE edhe ato tjerat qe s'jane si keto, dhe une jam shume i sigurte se pjesa me e madhe e vajzave ne Kosove jane shume te mira, te mencura dhe te edukuara.

P.S.
S'te thashe FTOHU - te thashe FLLADITU se je nxehur. Dhe nese vazhdon me ofendime ndaj meje apo ndaj cilitdo anetar tjeter ketu, do te jap une biletin per t'u flladitur. Thuaj ate qe ke per te thene per temen, dhe mos kruaj "menderen" me tjeret qe s'jane te nivelit tend dhe qe KUCKAT i shohin si KUCKA. smil3dbd4e398ff7b.gif


cusack lere qiken se ka probleme , kam informacione se ka probleme psiqike, ose nga ana tjeter me jep te dishoj se kjo eka moter ose vajz ndo njeren nga keto lezbikat ose kucka klasike qe e prekin gjoksin njera tjetres.... edhe bothet i lemojn njera tjetra,, cka eshte me e keqja se edhe bothet i nxjernin nga pak ti tregojn lere me gjoksin


kjo trandafilka eshte definitivisht nje grue e deshtuar ne gjitha aspektet, ose ose ja ka len ne gjys naj kush nga maqedonia qe eshte tranu total,,, asnje vajz nga forumi nuk nxefet siq nxefet kjo, ka nje fjal popullore , KUCKA DON ME I MBROJT KUCKAT E VOGLA

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ArIaNiTii nė 22.10.2011, 00:36
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 22.10.2011, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Trendafile, mos u merzit se edhe ne Maqedoni ka kesi lloj manifestimesh neper shkolla,,,personalisht nuk shoh gje te keqe ne kete video veē nje reakcion pak te shliruar te nxenseve nepe shkolla.
Jane te reja le te zbaviten pak,,mos harro se hapesi i temes Princo me duket se eshte Kosovar dhe temes deshte ti japi nje tjeter konotacion. Une kesi lloj atmosfere dhe kete lloj zbavitje e kam pare edhe ate nga vajza Arabe studente edhe ate muslimane te dehura b**h,,me nder,,mjerisht nuk kam video,,,

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Uskana2006 nė 22.10.2011, 00:43
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 22.10.2011, 00:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009ihaaaaa qfarė fembrra tė forta , ani qysh po i dredhojka b**hėt qajo kacurrelja, uhaaaa, smil3dbd4e5e7563a.gif
kalle kalle, jasha jashaaaaa smil3dbd4e5e7563a.gif
vėrtet kėto fembrra prej moti nuk paskan hangėr suxhuk smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
1-shi
Postuar nė: 22.10.2011, 00:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (Uskana2006 @ 22.10.2011, 01:41)
Trendafile, mos u merzit se edhe ne Maqedoni ka kesi lloj manifestimesh neper shkolla,,,personalisht nuk shoh gje te keqe ne kete video veē nje reakcion pak te shliruar te nxenseve nepe shkolla.
Jane te reja le te zbaviten pak,,mos harro se hapesi i temes Princo me duket se eshte Kosovar dhe temes deshte ti japi nje tjeter konotacion. Une kesi lloj atmosfere dhe kete lloj zbavitje e kam pare edhe ate nga vajza Arabe studente edhe ate muslimane te dehura b**h,,me nder,,mjerisht nuk kam video,,,

PA KEQKUPTIME!!!

NUK E KAM QELLIMIN QE TA NENCMOJ POPULLIN SHQIPTAR NE KOSOVE, JO KJO NUK ESHT IDEJA IME
SIKUR EDHE MOTER TA KEM KETE NUK DO E PERKRAHJA ASNJEHERE ASNJEHER PO GJITHMONE DO TE ISHA KUNDER DHE DO TE KONTRIBUOJA QE KJO MOS TE NDODHTE.
Eshte me se e vertet se keshtu sendesh ka kudo qe te shkosh ne bote jo vetem ne Kosove, po duhet te jemi KUNDER ketyre veprime anormale per mendimin tim.

sa per informat ne kohen e luftes 13 veta kan qendru ne shtepin time shqiptar te kosoves po te gjithe dhe asnjeher se kam bere dallimin ndermjet tyre dhe antareve te familjes sime andaj:

STOP VEPRIMEVE TE KETILLA NE BOTEN ISLAME, nuk duhet ta kuptojme ket si veprim normal apo dicka te rastesishme, sa per at se a ndodh ne femrat arabe, turke, uzbekistaneze, nuk esht ne regull po ja qe ndodh, mirepo ketu qe mundemi ta ndalim pse mos e ndalim, nese tek arabet, turqelikat uzbekistanezet smundemi me ndiku tek FAMILJA,FEMIJA JONE ma pret mendja se kemi ndikim edhe keta sende mundemi me i ndali a nese na duket mire kjo apo si veprim normal ateher NO COMMENT

E GJITHE KJO VLEN PER ATA QE DINE TE LOGJIKOJNE DHE TE MENDOJNEZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!ZOTI NA NDIHMOFT!!!!
ZOTI NA NDIHMOFT!!!!
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 22.10.2011, 07:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008fajin me te madh e ka inēizuesi pastaj ket ēka e ka shpernda ne net, aty ku ska perzierje gjinore ska te keqe, por edhe vallzimi ka kufirin e vet jo neper shkola edhe vende publike se keqperdoren.,,


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
Trishtimi
Postuar nė: 22.10.2011, 08:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (trandafile @ 22.10.2011, 00:35)
Veper penale eshte edhe krimet virtuale, sic jane shpifja, e deri te krimet ekonomike, ju garantoj qe ky forum ''studentash'' seriozisht ka per te pasur problemi..!

Kush je ti qe femijet e Kosoves i etiketon si''kucka'', KUSH?!
Ku ke ndegju ti qe femija nen 18 eshte ''kuck'', a ke nje fije se paku pak vetedije per kete qe deklarohesh, e dine ti se kush jane keto vajza(qe te gjitha nen 18 vjec).. Turp..turp..turp... aq me shume TURP KUR JE ADMINISTRATOR.

Ju te Maqedonise mos i fusni hundet me flliqe, femijet e Kosoves, shikoni per rreth juve, do gjeni sa te doni lavire meshkuj e femra, aq shume sa maqedonet luajn me juve si te duan''maca e miu'', e Ju merreni guximin ti etiketoni vajzat e Kosoves, lereni te qete, MOS NDERHYNI NE PUNE TE BRENDESHME TONAT, MOS U PERPIQENI TE NA FLLIQENI TE GJITHE JUVE QE VETE JENI TE FLLIQUR ( Nderime, dhe respekt per te gjithe ata qe dine te respektojne Kosoven, keto vajza jane te Kosoves, dhe Kosova nuk lejon ti quan dikush ''kucka'' kur ende jane femije te brishta, dhe te pa fajeshme ..!)

Vetem per nje gje me vjen keqe per keta FEMIJE KOSOVE, QE NJEREZT E FLLIQUR SI JU, I SHIKOJNE DHE PERPIQEN TI ETIKETOJNE SI"KUCKA'' POR KUCKA JANE VETE JO VETEM KUCKA PO FUNDRRINA... DINE NJEREZIT KETU AKOMA ME SHUME PER JUVE , ANI PSE NUK LODHEN MU MARRE ME JUVE, JENI APLIKUS TE PROSTITUCIONIT, VIZITUES TE KABAREVE, DHE DISA PREJ JUVE EDHE NARKOMAN...

Prandaj, mos hapni gojen e flliqur, dhe mos na beni te biem ne nivelin tuaj, neve mbrojme femijet tone dhe do ti mbrojme me cdo kusht QE ASKUSH TJUA PRISH LUMTURINE, DHE SDO JUA PRISH LUMTURINE KUSH, ASNJEHERE ME, KURRE ME.

Ti vertet ke probleme serioze pse hap front luft mes Kosovareve dhe Maqedonasve siq po na quan a ty te paska mbet me pas te mbrosh qeshtjen shqiptare aaaaaaaaaaaaaaa..

A din cka po hajt bre dil fshi Oborrin mos hyn n`tripa t`modernizimit e t`civilizimit se mjafton qe jeton n`kosov mos me flit per civilizim dihet niveli i Kosoves po dhe i gjith shqiptarve mos me qaj drasa ketu me shit mend se po te kishe aq mend sa pretendon qe ke s`ishe marr me njerz qe per ty s`kan nivel nuk di cka kerkon nje femer aq e ngritur pra e nivelit tend n`ket forum , se di pse s`te kan emru ne postin e Jahjages ose te Hillari klintonit ose Angela merkelit se femrat si ti aty kan vendin jo me provoku neper tema vazhdimisht a thua e vetmja femer je ti n`kosove qe ju del krah ketyre KUCKAVE ose Lesbikeve Jam i bindur i thell se po t`mos kishin frigen nga rrethi ku jetojn keto KUCKAT ne video edhe Porno Film kishin gjiru i binudur jam se kishin be ket po te kishin jetu ne nje vend siq esht Amerika...MI REKLAMOJKE (.)-(.) ..........


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Princo
Postuar nė: 22.10.2011, 09:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (Uskana2006 @ 22.10.2011, 01:41)
Trendafile, mos u merzit se edhe ne Maqedoni ka kesi lloj manifestimesh neper shkolla,,,personalisht nuk shoh gje te keqe ne kete video veē nje reakcion pak te shliruar te nxenseve nepe shkolla.
Jane te reja le te zbaviten pak,,mos harro se hapesi i temes Princo me duket se eshte Kosovar dhe temes deshte ti japi nje tjeter konotacion. Une kesi lloj atmosfere dhe kete lloj zbavitje e kam pare edhe ate nga vajza Arabe studente edhe ate muslimane te dehura b**h,,me nder,,mjerisht nuk kam video,,,

O ti "Patriot" nese edin mire se cfar kuptimi ka kjo fjal Patriot ..NESE edhe kjo budallaki qe po ndodh ne shoqerin tone , ne shkollat tona me adhmerin Tone ne Popullin tone !! NUK te shqetson ather mar te drejten qe tju them qe ju qe po e arsyetoni keto gjeste nuk jeni Shqiptare e as ma pak" Ptriota" qe po mundoheni te tregoni se po ja deshironi te miren keti Populli.. smil4a8aceb829c5f.gif

dhe kjo te duket Zbavitje pfffffff vertet e ke treguar veten..

-Nji gje duhet ta kesh parasysh se keto dukuri qe po ndodhin neper shkolla pamar parasysh se ne cilen shoqeri apo popullat. te arabt , te turket , te amerikanet, apo diku tjeter kjo menyr e "Zbavitjes" eshte e shemtuar dhe FUNDIN e kan shuum keq....


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 22.10.2011, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010hahahsmil3dbd4d4e4c4f2.gif


kjo me tregumen e gjoksit , ket e kan pa nfilma edhe ne mtv , askund tjeter , e ndoshta ato gocat e vogla jan mbledh nje nate edhe e kan shiku american pie se bashku , edhe ne klase kan qene gjitha femra edhe prej disponimit e kan bo ket foren , ama per fat tkeq incizimin ka qellu ta bone kuqka e klases smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

ndoshta jan vajza tmira per ndryshe ,po adrenalina e bon tveten smil3dbd4ddd6835f.gif ,
edhe ket skam mund ta kuptoj si fenomen , pse si mundet vajzat tvallzojn njona me tjetren tpreken edhe tkalojn mire , ne smundemi lol


eeeee FAJI te shkolla dihet , gjith ajo muzik ,po arsimtaret e shkollave mesme shum rafsh e cojn npergjithsi , ka tshkojsh njejt
ka proferora tmoshum qe sdin cfar ndodh ,menzi presin tkalone dita , edhe profesora te rij debila qe knaqen ne prezencen e gocave edhe e humbin orientimin ( sjan te gjith ashtu dihet )
ni edukim fetar , edhe nje profesor i mire ndoshta kishin qene ma te nevojshme tfol realisht.


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
bukuroshi1
Postuar nė: 22.10.2011, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 67
Antari Nr: 26920
Bashkangjitur: 29.09.2011 Citim (trandafile @ 21.10.2011, 17:35)
Veper penale eshte edhe krimet virtuale, sic jane shpifja, e deri te krimet ekonomike, ju garantoj qe ky forum ''studentash'' seriozisht ka per te pasur problemi..!

Kush je ti qe femijet e Kosoves i etiketon si''kucka'', KUSH?!
Ku ke ndegju ti qe femija nen 18 eshte ''kuck'', a ke nje fije se paku pak vetedije per kete qe deklarohesh, e dine ti se kush jane keto vajza(qe te gjitha nen 18 vjec).. Turp..turp..turp... aq me shume TURP KUR JE ADMINISTRATOR.

Ju te Maqedonise mos i fusni hundet me flliqe, femijet e Kosoves, shikoni per rreth juve, do gjeni sa te doni lavire meshkuj e femra, aq shume sa maqedonet luajn me juve si te duan''maca e miu'', e Ju merreni guximin ti etiketoni vajzat e Kosoves, lereni te qete, MOS NDERHYNI NE PUNE TE BRENDESHME TONAT, MOS U PERPIQENI TE NA FLLIQENI TE GJITHE JUVE QE VETE JENI TE FLLIQUR ( Nderime, dhe respekt per te gjithe ata qe dine te respektojne Kosoven, keto vajza jane te Kosoves, dhe Kosova nuk lejon ti quan dikush ''kucka'' kur ende jane femije te brishta, dhe te pa fajeshme ..!)

Vetem per nje gje me vjen keqe per keta FEMIJE KOSOVE, QE NJEREZT E FLLIQUR SI JU, I SHIKOJNE DHE PERPIQEN TI ETIKETOJNE SI"KUCKA'' POR KUCKA JANE VETE JO VETEM KUCKA PO FUNDRRINA... DINE NJEREZIT KETU AKOMA ME SHUME PER JUVE , ANI PSE NUK LODHEN MU MARRE ME JUVE, JENI APLIKUS TE PROSTITUCIONIT, VIZITUES TE KABAREVE, DHE DISA PREJ JUVE EDHE NARKOMAN...

Prandaj, mos hapni gojen e flliqur, dhe mos na beni te biem ne nivelin tuaj, neve mbrojme femijet tone dhe do ti mbrojme me cdo kusht QE ASKUSH TJUA PRISH LUMTURINE, DHE SDO JUA PRISH LUMTURINE KUSH, ASNJEHERE ME, KURRE ME.

dakordohem me ty,mi rrufsh vot
si po duket je e krisur
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio