Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> URIME DITILINDJE JETAH
EDI.RAMA1
Postuar nė: 22.10.2011, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 26912
Bashkangjitur: 27.09.2011URIME DITILINDJE MOTER JETAH TE PASKAN HAROJ PER DITILINDJE POR EDI RAMA NUK TE HARON URIME DITILINDJE JU DESHIROJ SUKSES
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 22.10.2011, 17:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18006
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Mos me kan qykyyyyyyyyy EDI PIK RAMA NUMER 1 hor hor ishum bo a smil3dbd4d75edb5e.gif

URIME,FAT,LUMTURI DHE DASHURI NE JET smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
festina
Postuar nė: 22.10.2011, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Urime.


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 22.10.2011, 20:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Gjithe te mirat!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 22.10.2011, 21:11
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Urime, gjitha te mirat! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 22.10.2011, 22:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9382
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Urimee Urimee


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
kombi
Postuar nė: 22.10.2011, 22:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Urime, gezofsh edhe shume te tjera! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
cesc
Postuar nė: 22.10.2011, 23:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Urime ! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
venere19
Postuar nė: 22.10.2011, 23:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 103
Antari Nr: 26881
Bashkangjitur: 10.09.2011Urime!!:*


----------------------------------------
'' All this we can do,all this we will do ''

Barack Obama

I <3 Ibiza!
PM
Top
1-shi
  Postuar nė: 22.10.2011, 23:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010Urime Urime gjitha te mirat ne jete
PM
Top
Anika
Postuar nė: 23.10.2011, 09:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Urimet e pėrzemėrta edhe prej meje dhe nė ēdo ditė, javė, muaj, vite, decenie dhe njė shekull tė plotė tė pėrcjelltė lumturia, gėzimi, harmonia, suksesi, shėndeti dhe dashuria.

smile52349823423jk.gif smile52349823423jk.gif smile52349823423jk.gif


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 23.10.2011, 21:47
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010Urime dhe i hongsh me t'shnoshė... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
jetah
Postuar nė: 24.10.2011, 09:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009FLM edi.rama qe nuk m ke harruarrr.... smil3dbd4dbc14f3f.gifFalemderit te gjithve per urimet edhe pse pak me vones e kthej... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Trishtimi
Postuar nė: 24.10.2011, 09:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Urime gjitha te mirat ne jete jetah


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio