Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topic

> kerkoj publikisht te lirohet niku edi rama
EDI.RAMA1
Postuar nė: 26.10.2011, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 26912
Bashkangjitur: 27.09.2011UN KISHA KERKOJ TE LIROHET NIKU IM I PERSHTATSHME EDI RAMA ME KETE EMER JAM MESO MA SHUM JU ANETARE TE STAFI DUHET TA KUPTONJ KERKESE TE QDO ANETAREVE

Ky postim ėshtė ndryshuar nga EDI.RAMA1 nė 26.10.2011, 17:02
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 26.10.2011, 17:03
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (EDI.RAMA1 @ 26.10.2011, 20:23)
UN KISHA KERKOJ TE LIROHET NIKU IM I PERSHTATSHME EDI RAMA ME KETE EMER JAM MESO MA SHUM

Te kam thene disa here qe s'duhet te besh kerkesa te ketilla. Je perjashtuar shkaku i KERKESAVE te njapasnjeshme, biles ne menyre urdherore, dhe shkaku i mesazheve private me te cilat po bezdis anetaret per t'i ftuar ne nje forum tjeter.

Ja dhe EDI.RAMA1 bllokohet!

Je i perjashtuar!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 26.10.2011, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9382
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Shaum i DOSADET ijee cncncncnc


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 27.10.2011, 08:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18005
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008KUSART BONE ZEMREN GURI EDHE KET HER FALJA EDIT,BESOJ MA NUK KAME GABU KY


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
ardiani25
Postuar nė: 27.10.2011, 13:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1562
Antari Nr: 18935
Bashkangjitur: 07.12.2008Burgu esht per burra.
rri ne burg edi rama se ma mir e ki,nuk paguan as taxa,lobime,hajen pijen gratis e ki,edhe je i clodhur dhe mushesh men.
pas do kohe kur do lirohesh dote shpallim mandela i forumit smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
bukurije19
Postuar nė: 28.10.2011, 17:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 109
Antari Nr: 23754
Bashkangjitur: 17.11.2009 Citim (ardiani25 @ 27.10.2011, 14:04)
Burgu esht per burra.
rri ne burg edi rama se ma mir e ki,nuk paguan as taxa,lobime,hajen pijen gratis e ki,edhe je i clodhur dhe mushesh men.
pas do kohe kur do lirohesh dote shpallim mandela i forumit smil3dbd4e5e7563a.gif

KUSART PO BEN SHUM PA DREJTESI NDAJ EDI RAMA
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.10.2011, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9382
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (bukurije19 @ 28.10.2011, 18:32)
KUSART PO BEN SHUM PA DREJTESI NDAJ EDI RAMA

SHAAAAUM FORT ta bon KUSARTI TEJ


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 28.10.2011, 19:01
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (bukurije19 @ 28.10.2011, 21:02)
KUSART  PO  BEN    SHUM  PA  DREJTESI    NDAJ  EDI  RAMA

Edhe femer qenke bo ti a?

P.S. Perdore kete nofken per te postuar ndonje lajm e rri larg telasheve. Nese vazhdon me kerkesa TE LIROHET EDI.RAMA, te lirohet njeri e tjetri, do t'a bllokoj edhe bukurijen smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Tema mbyllet!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Cusack nė 28.10.2011, 19:38


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topic

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio