Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 2 [3] 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Azis Pollozhani KODOSH, Jo rektor!
babarekes
Postuar nė: 02.11.2011, 22:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009hmmmmmm
ket gjee Menduh Thaciii e ka then MOOOOOOOOTI
per Mahi Nesimin dhe Naser Ziberin edhe do tjerr.
Bile e ka than me Fakte dhe u tha ME HUDHNI NE GJYQ nese sjan te verteta.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 02.11.2011, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (babarekes @ 02.11.2011, 23:53)
hmmmmmm
ket gjee Menduh Thaciii e ka then MOOOOOOOOTI
per Mahi Nesimin dhe Naser Ziberin edhe do tjerr.
Bile e ka than me Fakte dhe u tha ME HUDHNI NE GJYQ nese sjan te verteta.

eshte e vertete kjo e ka thene ne seli ka qen tv alb duke mar intervisten


babarekes ka edhe tjer ama i kushtezojne ju thojne punoni per ne rrini me bdi nuk ju nxjermi ne mejdan, naser zyberin, edhe shum tjere edhe agron buxhakun, edhe gzim ostrenin edhe shum tjer por i mshef alija, dote vije koha qe dote dalin ne sheshe edhe ate shume shpejte
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 02.11.2011, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ArIaNiTii @ 02.11.2011, 23:56)
eshte e vertete kjo e ka thene ne seli ka qen tv alb duke mar intervisten


babarekes ka edhe tjer ama i kushtezojne ju thojne punoni per ne rrini me bdi nuk ju nxjermi ne mejdan, naser zyberin, edhe shum tjere edhe agron buxhakun, edhe gzim ostrenin edhe shum tjer por i mshef alija, dote vije koha qe dote dalin ne sheshe edhe ate shume shpejte

PO te ALBI kur isht ne Seli te PDSH.
Bile edhe me fakte i lute qe ta hedhin ne gjyq.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 02.11.2011, 23:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (babarekes @ 02.11.2011, 23:58)
PO te ALBI kur isht ne Seli te PDSH.
Bile edhe me fakte i lute qe ta hedhin ne gjyq.

ju tha bujrum dalmi ne gjygj nese nuk e them te verteten, ato miniher nesrit iken neper pushime kinse jan ne pushime tash smundin me then asgje

edhe me pas e harun ate gje se ju djegi

sidomos alsati e mbuloj e humbi kete gje
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 02.11.2011, 23:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ArIaNiTii @ 03.11.2011, 00:07)
ju tha bujrum dalmi ne gjygj nese nuk e them te verteten, ato miniher nesrit iken neper pushime kinse jan ne pushime tash smundin me then asgje

edhe me pas e harun ate gje se ju djegi

sidomos alsati e mbuloj e humbi kete gje

PORDHEN mund ta mbulojsh por eren smund tja humbesh.
Nuk e dy tash me SA FTYRR Mahia do te jap ANALIZA POLITIKE si ka dhen gjer tash.----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 02.11.2011, 23:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (babarekes @ 03.11.2011, 00:11)
PORDHEN mund ta mbulojsh por eren smund tja humbesh.
Nuk e dy tash me SA FTYRR Mahia do te jap ANALIZA POLITIKE si ka dhen gjer tash.

tash de dale djali atij de thote e ka lon mo se i bejn shpifje

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
STOP
Postuar nė: 02.11.2011, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007dmth JO rASTESISHTE bdi DJALIN E TIJ paR NJE muAJ E LARGOJ NGA PoZITA DREJTOR NE TELEKOMIN E MAQEDONIS... BRAVOS PER BDI DMTH E PASKAN DITUR SE MAHIA ESHTE SPIUN DHE MOS FAJSOHEN SE DJEMT E KODOSHAVE JANE DREJTORA E LARGUAN KET PARA 10 DITEVE ...
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 02.11.2011, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (STOP @ 03.11.2011, 00:53)
dmth JO rASTESISHTE bdi DJALIN E TIJ paR NJE muAJ E LARGOJ NGA PoZITA DREJTOR NE TELEKOMIN E MAQEDONIS... BRAVOS PER BDI DMTH E PASKAN DITUR SE MAHIA ESHTE SPIUN DHE MOS FAJSOHEN SE DJEMT E KODOSHAVE JANE DREJTORA E LARGUAN KET PARA 10 DITEVE ...

Qeni e njeh Qenin.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
juristi19
Postuar nė: 03.11.2011, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 947
Antari Nr: 13517
Bashkangjitur: 08.02.2008Ska nevoj qe disa postime ne kete teme te jene prezente, sdi pse adminat nuk i fshin me kohe por i lene ... sa do kudo jeni nje forum studentor e jo nje lagje ku te gjith tallen me ndonje ... prandaj keni pak miresi dhe mos lejoni qe te tallen forumistat njerri me tjetrin, ose hapeni nje teme ku te tallen te gjith me njerrin ...
Mahi Nesimi sigurt ka me thene se dosjen fallco ma ken be ... spiunat e UDB-se edhe sot e kesaj dite po ua pijne gjakun shqiptareve por fshehurazi ... do kaloje nje kohe e pastaj shqiptaret do mbushen me mend se sa dem kan pasur prej spijunave se ende sjemi te vetedijshem se sa dem bejn ato ne shoqerine shqiptare
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 03.11.2011, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Gjate gjithe jetes se tije politike pluraliste ne Maqedoni personi ( ish-ambasadori , gazetari dhe keshilltari i Ali Ahmetit ) i quajtur Mahi Nesimi ka vjelle vrere kunder liderit te PDSH-se Menduh Thaci por ja qe me ne fund drejtesia doli ne shesh dhe u pa fytyra e vertete e njerit nder njerezit me te afert te Ali Ahmetit.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 03.11.2011, 00:46
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (STOP @ 03.11.2011, 03:23)
dmth JO rASTESISHTE bdi DJALIN E TIJ paR NJE muAJ E LARGOJ NGA PoZITA DREJTOR NE TELEKOMIN E MAQEDONIS... BRAVOS PER BDI DMTH E PASKAN DITUR SE MAHIA ESHTE SPIUN DHE MOS FAJSOHEN SE DJEMT E KODOSHAVE JANE DREJTORA E LARGUAN KET PARA 10 DITEVE ...

Hahahahaha, na shkrive me kete fjaline e fundit.

Po BDI ka ministra, zv ministra, deputete KODOSHA, e i paska plasur dikujt menderja per nje drejtor, e zv/drejtor e keso gjerash te parendesishme.

S'e di kush eshte ky Mahi Nesimi, por nese Siteli thote qe e bardha eshte e bardhe, une s'do e besoja kurre ate qenin serb Dragan Pavloviq...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
AsgjeSikurDielli
Postuar nė: 03.11.2011, 00:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1106
Antari Nr: 1128
Bashkangjitur: 10.05.2006 Citim (EDi.RAMA@ @ 02.11.2011, 22:04)
de    vije  koha  ne  kete  forum  kinse  edi  rama  esht  kodosh

....ska per tu cuditur ketu iq fare :D duket shkrimet dhe idet e tija ne favor te DRZHAVES.Mua sdo te me vij surprize fare nese del ndonje lajm.
E po tashi kush e ka mizen nen kesul pergjigjet smile5u87yu45y.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga AsgjeSikurDielli nė 03.11.2011, 01:02


----------------------------------------
WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 03.11.2011, 09:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Kush o Mahi Nesimi ??!! smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
al8va
Postuar nė: 03.11.2011, 12:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 134
Antari Nr: 26981
Bashkangjitur: 03.11.2011edi.rama ti je kodoshhhhhhhhh si gezim oostreni kodoshhhhhhhhh
PM
Top
STOP
Postuar nė: 03.11.2011, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007 Citim (AeRtOn @ 03.11.2011, 10:23)
Kush o Mahi Nesimi ??!! smil3dbd4d6422f04.gif

Mahi Nesimi ambasador nė Kroaci

Shkup - Qeveria e Maqedonisė nė mbledhjen e fundit emėroi katėr ambasadorėt e rinj tė cilėt do tė kryejnė misionin e tyre nė nė Angli, Rumani, Ukrainė dhe nė Kroaci. Nga radhėt e partisė shqiptare BDI pėr ambasador nė Kroaci ėshtė emėruar gazetari Mahi Nesimi, ish-zėdhėnės i PPD-sė dhe aktualish pėrfaqėsues i BDI-sė.

Ambasador nė Britaninė e Madhe ėshtė Gjorgji Spasov, sekretar i deritanishėm i pėrgjithshėm i LSDM-sė. Ai mė parė ishte ambasador nė Bullgari.PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio