Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Azis Pollozhani KODOSH, Jo rektor!
STOP
Postuar nė: 03.11.2011, 21:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007Te perkujtojm NJe KOLUMN te MAHI NESIMIT KUR ka qen "Patriot" para 4 viteve :

http://bdi.org.mk/analiza.asp?lID=1615&nev=
PM
Top
triumfi1
Postuar nė: 05.11.2011, 14:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011 Citim (babarekes @ 02.11.2011, 16:53)
hmmmmmm
ket gjee Menduh Thaciii e ka then MOOOOOOOOTI
per Mahi Nesimin dhe Naser Ziberin edhe do tjerr.
Bile e ka than me Fakte dhe u tha ME HUDHNI NE GJYQ nese sjan te verteta.

po edhe per Menduhin,Pavle Trajanovi tha se eshte njeri i sherbimit sekret maqedon dhe i tha me hudh ne gjyq,e Menduhi e mbylli gojen,apo?
PM
Top
triumfi1
Postuar nė: 05.11.2011, 14:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011 Citim (babarekes @ 02.11.2011, 16:58)
PO te ALBI kur isht ne Seli te PDSH.
Bile edhe me fakte i lute qe ta hedhin ne gjyq.

Menduhi e ka dijte se vet eshte i tille dhe ata normal njihen mes veti
PM
Top
triumfi1
Postuar nė: 05.11.2011, 14:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26758
Bashkangjitur: 19.07.2011 Citim (babarekes @ 02.11.2011, 18:26)
Gjate gjithe jetes se tije politike pluraliste ne Maqedoni personi ( ish-ambasadori , gazetari dhe keshilltari i Ali Ahmetit ) i quajtur Mahi Nesimi ka vjelle vrere kunder liderit te PDSH-se Menduh Thaci por ja qe me ne fund drejtesia doli ne shesh dhe u pa fytyra e vertete e njerit nder njerezit me te afert te Ali Ahmetit.

haha,ska qen kurre keshilltar i Aliut.kurse ju e keni Hisen Musliun kershilltar per ceshtje sigurie ne PDSH,qe edhe femija ne djep e din se ai ka qen dhe eshte udbash den babaden,
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 05.11.2011, 14:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (triumfi1 @ 05.11.2011, 15:26)
haha,ska qen kurre keshilltar i Aliut.kurse ju e keni Hisen Musliun kershilltar per ceshtje sigurie ne PDSH,qe edhe femija ne djep e din se ai ka qen dhe eshte udbash den babaden,

Me vin shuuum keqqq qe je kaq i PRAPAMBETUR vallahi bilahi TY dhe DO TJER.

Kur e ke fjalen per Hysenin UN nuk dua ta mbroj at POR aj ska qen Shpijon porr i PUNSUAR NE UDBA.
E SHPIJON jam UN,TY,dhe aj Tjetrri qe JAPIM INFO per dikend.e jo te punsuarit ne at Sektor.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDi.RAMA@
Postuar nė: 05.11.2011, 14:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011 Citim (babarekes @ 05.11.2011, 08:49)
Me vin shuuum keqqq qe je kaq i PRAPAMBETUR vallahi bilahi TY dhe DO TJER.

Kur e ke fjalen per Hysenin UN nuk dua ta mbroj at POR aj ska qen Shpijon porr i PUNSUAR NE UDBA.
E SHPIJON jam UN,TY,dhe aj Tjetrri qe JAPIM INFO per dikend.e jo te punsuarit ne at Sektor.

aziz polloxhan esht akademik si mundet ai te jete kodosh ken argument


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 05.11.2011, 14:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (EDi.RAMA@ @ 05.11.2011, 15:53)
aziz polloxhan esht akademik si mundet ai te jete kodosh ken argument

Rej tej mos u perzi se smaresh vesht kurxho smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDi.RAMA@
Postuar nė: 05.11.2011, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011 Citim (babarekes @ 05.11.2011, 08:55)
Rej tej mos u perzi se smaresh vesht kurxho smil3dbd4daabd491.gif

aty nuk mere vesh per asgje


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 06.11.2011, 00:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (babarekes @ 05.11.2011, 15:49)
Me vin shuuum keqqq qe je kaq i PRAPAMBETUR vallahi bilahi TY dhe DO TJER.

Kur e ke fjalen per Hysenin UN nuk dua ta mbroj at POR aj ska qen Shpijon porr i PUNSUAR NE UDBA.
E SHPIJON jam UN,TY,dhe aj Tjetrri qe JAPIM INFO per dikend.e jo te punsuarit ne at Sektor.

Sipas kesaj del se Rrahman Morina, Ali Shukrija dhe soji i tyre, nuk kane qene te keqij, dhe u dashka t'u ngreme permendore, apo??!!! smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio