Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dell: Ndėrkombėtaret si Millosheviqi
GAZETARI23
Postuar nė: 01.11.2011, 19:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Prishtinė, 1 nėntor - Ambasadori amerikan, Christopher Dell, ka lėshuar akuza tė rėnda nė adresė tė ndėrkombėtarėve, kryesisht tė prezantuar nga UNMIK-u.

Duke folur nė njė konferencė tė organizuar nga British Council nė bashkėpunim me Institutin e Prishtinės per Studime Politike, PIPS dhe organizata tė tjera, ai ka thėnė se bashkėsia ndėrkombėtare ka dėahtuar nė Kosovė dhe nė disa momente ėshtė sjell si Millosheviqi.

Sipas tij, ka qenė pikėrisht bashkėsia ndėrkombėtare ajo qė e ka bėrė politikėn kosovare tė papėrgjegjshme.

"Bashkimi Evropian nė UNMIK nė kuadėr tė shtyllės sė katėrt nuk ishte e suksesshme. I ka mundėsuar politikės kosovare tė jetė e papėrgjegjshme" ka thėnė Dell.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
packs
Postuar nė: 01.11.2011, 19:52
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008I pershendes Hashim Thacin edhe Kris Dellin me cit kangehttp://www.youtube.com/watch?v=5Euw406YQV8Se "djali" para dy dite i tha cito fjale, tash i ka thene "baba". smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio