Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime festa e Kurban Bajramit
dasaaa
Postuar nė: 05.11.2011, 21:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (ArIaNiTii @ 05.11.2011, 22:03)
ateher zoti kabull jau beft kurbanet vella, ty dhe gjith ata qe kan be nijet me sakrifiku per zot

Amin flm inshalla te gjithve smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Hoxha_D
Postuar nė: 05.11.2011, 21:30
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 26987
Bashkangjitur: 05.11.2011Urime te gjitheve Festen, gjithe Shqipetarve kudo qe jane...
PM
Top
festina
Postuar nė: 05.11.2011, 21:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Hoxha_D @ 05.11.2011, 22:30)
Urime te gjitheve Festen, gjithe Shqipetarve kudo qe jane...

Falemnderit Urime edhe tye, dhe njėkohėsisht mirė se je ardh...uroj tė kalofsh mirė kėtu...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
njeri
Postuar nė: 05.11.2011, 21:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007njeherit ju falemenderoj qe ma keni uru festen.... smil3dbd4e398ff7b.gif

urime edhe per ju....


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Cusack
Postuar nė: 05.11.2011, 22:43
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Gezuar per shume vjet Kurban Bajramin.
Shendet e mbaresi te gjitheve.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
kombi
Postuar nė: 05.11.2011, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Gezuar dhe me fat Festen e Kurban Bajramit te gjithe shqipetarve musliman!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
venere19
Postuar nė: 05.11.2011, 23:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 103
Antari Nr: 26881
Bashkangjitur: 10.09.2011Urime Festa ..!! smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
'' All this we can do,all this we will do ''

Barack Obama

I <3 Ibiza!
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 05.11.2011, 23:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Urime Kurban Bajrami per gjithe besimtaret musliman.
Allahu kabull kush agjeroi keto dite e ne veqanti diten e Arafatit.


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 05.11.2011, 23:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010Urime Kurban Bajrami per gjithe muslimanet smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
Informata
  Postuar nė: 05.11.2011, 23:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 462
Antari Nr: 25740
Bashkangjitur: 08.12.2010Urime kjo Fest e Madhe

InshAllah me suksese e sa me shumė punė tė mira nė tė ardhmen... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
-Kjo botė i ngjan njė plake e cila ėshtė fshehur nėn vellon e nuseris...!>?
_____
PMUsers Website
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 06.11.2011, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Urime kjo feste e bajramit njerez smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 06.11.2011, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Fotografi e jashtme

smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 06.11.2011, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Ju uroj Festen e Kurban Bajramit te Gjithe Besimtareve Mysliman.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 06.11.2011, 03:23
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Urime te gjitheve


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 06.11.2011, 07:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
. . . . . . . . . . . ...Urime Festa e Kurban Bajramit . . . . . . . . . .
. . . . . . . ..Te Gjithe Besimtareve Muslimanė! ♥. . . . . . . . . . .
.Shėndeti, paqja e begatia qofshin me Ju dhe familjet Tuaja! .
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Ky postim ėshtė ndryshuar nga babarekes nė 06.11.2011, 08:03


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (7) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio