Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Al-Jazeera sot fillon transmetimin nė Ballkan
EDi.RAMA@
Postuar nė: 12.11.2011, 17:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011- Sot nė orėn 18:00 do tė fillojė transmetimin rrjeti Al-Jazeera nė Ballkan.

Selia qendrore e kėtij rrjeti do tė jetė nė Sarajevė, ndėrkaq zyrat rajonale tė tij do tė jenė nė Zagreb, Beograd dhe Shkup. Transmetimet do tė jenė tė disponueshme nė Slloveni, Bosnjė, Kroaci, Serbi, Kosovė dhe Mal tė Zi.

Deri mė tash Al-Jazeera ka pasur programe vetėm nė gjuhėn arabe dhe angleze. Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio