Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (191) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pershkruani gjendjen tuaj!
Cusack
Postuar nė: 16.11.2011, 21:07
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Dora qe pata lenduar para nje viti e gjysem po me dhemb tani. smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
festina
Postuar nė: 16.11.2011, 21:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Dredheza @ 16.11.2011, 21:52)
Suksese smil3dbd4d6422f04.gif

Falemnderit, megjithse deri nė fund tė dhjetorit i kam edhe 4 gjithsejt!
Punė punė natė e ditė qė tė shofim pakes dritė!

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 16.11.2011, 21:38
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Cusack @ 16.11.2011, 21:07)
Dora qe pata lenduar para nje viti e gjysem po me dhemb tani. smil3dbd4d75edb5e.gif

Mos e keqperdoro shume smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 16.11.2011, 21:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Mir me than amo pom dhem kejt trupi bre smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
tigresha
Postuar nė: 16.11.2011, 21:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 25681
Bashkangjitur: 28.11.2010ska me keq kur te dhemb dhemballa smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Njerėzit briliant flasin pėr ide.
Njerėzit e mesėm flasin pėr gjėra.
Njerėzit e ulėt flasin pėr njerėz tjerė
PM
Top
amorja
Postuar nė: 17.11.2011, 13:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011mir mir si isha dje sot jam mir shum se spo em ka hije mu mu kon keq gjithmon gzushem kshtu qe sju shkoj as tjerve per nerva...

aman mund mu bo edhe ma mir sdo kisha asgje kunder po te ndodhte nje gje e till...


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 17.11.2011, 13:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Dredheza @ 16.11.2011, 22:38)
Mos e keqperdoro shume smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

-Duke e njohur sado pak,ky ėshtė goxha "dembel"dhe mendojė se atė qė mendon ti e bėn pėr tė dikush tjetėr smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 17.11.2011, 13:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008I merzitur mos te them i zbrazet...


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Dredheza
Postuar nė: 17.11.2011, 18:09
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Mbinjeriu @ 17.11.2011, 13:42)
-Duke e njohur sado pak,ky ėshtė goxha "dembel"dhe mendojė se atė qė mendon ti e bėn pėr tė dikush tjetėr smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nuk e di une cfare mendon ti se isha duke menduar une, por jam e sigurte qe spo mendojme te njejten gje.


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 17.11.2011, 18:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Dredheza @ 17.11.2011, 19:09)
Nuk e di une cfare mendon ti se isha duke menduar une, por jam e sigurte qe spo mendojme te njejten gje.

-Ndoshta,ndoshta,por unė ju referova "dashurisė"sė parė tė Cusackut smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 17.11.2011, 18:41
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010Po i gėzohem kėsaj fundjave - Rome I'm coooooooooooming! smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 17.11.2011, 20:49
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Hey Dredheza dhe Mbinjeriu... Kujdes ca flisni per doren time. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nje mousepad ergonomic (vdeksha per ergonomine e ketij) me ka lodhur me shume doren se sa qe m'a ka pushuar. Plus edhe kalova ne nje kategori pak me te larte ne dumb-bells (ngritje peshash) dhe prandaj me dhemb.

Sa i perket asaj punes qe thote Mbinjeriu - ka te drejte ai. S'merrem une me aso punesh! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
packs
Postuar nė: 17.11.2011, 21:19
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Nuk mbaj mend kur kam qene kaq e lodhur. Andaj do dal ta festoj se nuk besoj qe me ndodhe me ne jete me kane kaq e lodhur.
smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 17.11.2011, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Krejt i cuditur krejt i habitur si mundet tema qe ka pas mbi 700 faqe shkrime sot i ka vetem di....


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 18.11.2011, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-U zgjova nga gjumi i turnit tė parė,ika prapė natėn smil3dbd4d4e4c4f2.gif----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Faqe: (191) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio