Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (191) « E para ... 189 190 [191]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pershkruani gjendjen tuaj!
Trishtimi
Postuar nė: 02.09.2014, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008N`pergjithsi mire ka dhe me mire po duke e dit qe ka dhe me kaq un jam shum super , neyse me than drejt kam zan mu plake pakezzz po cka me boo de


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 03.09.2014, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Trishtimi @ 03.09.2014, 00:18)
N`pergjithsi mire ka dhe me mire po duke e dit qe ka dhe me kaq un jam shum super , neyse me than drejt kam zan mu plake pakezzz po cka me boo de

Si e kinii Rexhailin a i duhen kova me akull smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 03.09.2014, 22:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (babarekes @ 03.09.2014, 01:08)
Si e kinii Rexhailin a i duhen kova me akull smil3dbd4d6422f04.gif

Ha ha ha ha Mire esht mir epo si te kruhet dhe te shkruhet smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 03.09.2014, 22:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Trishtimi @ 03.09.2014, 23:29)
Ha ha ha ha Mire esht mir epo si te kruhet dhe te shkruhet smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 05.09.2014, 10:31
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Gjendja " NO COMENT".

A ka ma mire se te motra mekry pushimin e mu knaq? smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
festina
Postuar nė: 14.09.2014, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008smile52349823423jk.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 15.09.2014, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (festina @ 14.09.2014, 15:17)
smile52349823423jk.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

A tastatura tu ka prishe a smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 16.09.2014, 18:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Tmerresisht i lodhur keto dite dhe me grip afrikan ...


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
emmy
Postuar nė: 01.11.2014, 13:31
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Kohe e gjate pa hyre ne kete forum,vertet nostalgjike...


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 02.11.2014, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (emmy @ 01.11.2014, 14:31)
Kohe e gjate pa hyre ne kete forum,vertet nostalgjike...

Ku ijee mi loqk teej je hupp kejtt nisee, xhi bojsh si ijee smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 02.11.2014, 22:23
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (babarekes @ 02.11.2014, 16:56)
Ku ijee mi loqk teej je hupp kejtt nisee, xhi bojsh si ijee smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

hahahaha,taj hala ie xhall? valla,u bonen do vjet nuk kom hy,ama ce rastesisht tu lyp ni teme me dul forumi en thash tshof g ka,krejt u konan zhduk njerzia smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 03.11.2014, 15:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (emmy @ 02.11.2014, 23:23)
hahahaha,taj hala ie xhall? valla,u bonen do vjet nuk kom hy,ama ce rastesisht tu lyp ni teme me dul forumi en thash tshof g ka,krejt u konan zhduk njerzia smil3dbd4d99c6eaa.gif

ce mu mkije per ni DINJO smil3dbd4dbc14f3f.gif xhi duhent qerret smil3dbd4e5e7563a.gif
tkisha ne fb niher shoce shaum e heshme ishe ene mu hupee, bom prap ADD smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (191) « E para ... 189 190 [191]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio