Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Peticion Vendeve Islame !
Foks_Ecc
Postuar nė: 29.03.2008, 03:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Selam

Ju ftoj qe te nenshkruani peticionin drejtuar Botes Arabe dhe Islame per njohjen e shtetit tė Kosoves.
Shperndajeni sa te mundni, qe te mblidhen sa me shume nenshkrime, qe t'ia dergojme TV Al Jazeera dhe institucioneve te Vendeve Arabe dhe Islame.

Adresa e peticionit:

http://www.kosovateam.net
https://petitiononl ine.securesites.com/17kv----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Altruisti
Postuar nė: 29.03.2008, 03:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 848
Antari Nr: 14614
Bashkangjitur: 27.03.2008Gjynah per ju.


Asnjehere s'na kane ndihmu shtetet islamike rreth ceshjtes kombetare bile bile edhe dem na kene be.

Kurse ju i lutni.

Turp , turp, turp
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 29.03.2008, 14:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007po more zoteri shkove e lute Europen rospi qe te ndau ne 7 shtete...

.....shpendajeni me shume kete peticion,...


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Altruisti
Postuar nė: 29.03.2008, 15:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 848
Antari Nr: 14614
Bashkangjitur: 27.03.2008 Citim (Foks @ 29.03.2008, 14:04)
po more zoteri shkove e lute Europen rospi qe te ndau ne 7 shtete...

.....shpendajeni me shume kete peticion,...

Nuk i lutem ne, vet na pranuan. Permisuan gabimin e tyre historik dhe vazhdojne akoma ta permisojne.

Rroft Amerika poshte vehabistet , talibancit dhe fundamentalistet islam.
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 29.03.2008, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007hej fmij je pasha Zotin...----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
urani
Postuar nė: 29.03.2008, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 114
Antari Nr: 14156
Bashkangjitur: 06.03.2008Pse me i lute me na njoft shtetin tone nese don le ta njohin pa i lute,por edhe nese nuk e njohin nuk eshte shum me rendesi sna duhen gje te na njohin ata
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 29.03.2008, 17:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Qenkan budallenj qeveria e Kosoves qe paska nxjer kete peticion ne bashkepunim me Al Jazira...----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Altruisti
Postuar nė: 29.03.2008, 17:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 848
Antari Nr: 14614
Bashkangjitur: 27.03.2008 Citim (Foks @ 29.03.2008, 17:38)
Qenkan budallenj qeveria e Kosoves qe paska nxjer kete peticion ne bashkepunim me Al Jazira...

Ti kujton qe cdo gje qe servohet me termin Kosova eshte qeveritare eshte ne korniza institucionale. Nejse, de mesohesh i ri je.

p.s Thjesht nje grup vehabistesh dhe fundamentalistesh musliman e taliban.
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 29.03.2008, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007

Foks , une e nenshkrova , por nuk di pse adresa e dyte nuk hapet.(e para po). A e ke shkruar sakte adresen e dyte ?
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 29.03.2008, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007 Citim (DARDANI_40 @ 29.03.2008, 18:05)
Foks , une  e  nenshkrova , por  nuk  di  pse  adresa  e  dyte  nuk  hapet.(e  para  po). A  e  ke  shkruar  sakte  adresen  e  dyte ?

provo ne kete menyre

https://petitiononline.securesites.com/17kv

Ky postim ėshtė ndryshuar nga v3rbatim nė 29.03.2008, 18:08


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 29.03.2008, 18:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007 Citim (v3rbatim @ 29.03.2008, 18:07)
provo ne kete menyre

https://petitiononline.securesites.com/17kvPo Verbatim , kjo ishte e sakte.....U krye.....firmosa.

Faleminderit per linkun.
PM
Top
senadi
Postuar nė: 29.03.2008, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 14312
Bashkangjitur: 13.03.2008selam
e pse nuk kerkuat ju nje peticion te tille kur kosova ne bashkpunim me unmikun i ncorren te gjitha shoqatat islame nga kosova d.m.th. i perzun e cka edhe me e keqja nuk i lan as qe t'i marrin me veti veturat dhe pajisjet tjera qe i kishin sjell. por i nxorren me falni per shprehjen banale me "brek ne dore".
selam nga une
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 29.03.2008, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (Altruisti @ 29.03.2008, 17:53)
Ti kujton qe cdo gje qe servohet me termin Kosova eshte qeveritare eshte ne korniza institucionale. Nejse, de mesohesh i ri je.

p.s Thjesht nje grup vehabistesh dhe fundamentalistesh musliman e taliban.

eh more injorant, nese deshiron te dijsh kjo qe me eshte servuar ne email vjen nga instituti per perpilimin e kushtetutes se kosoves, e cila ka bere nje reklame per antaresim virtuel ne kete institucion. dhe per cdo ndryshim lajm apo dicka tjeter informohen anetaret....


shko meso pak ma shume, lexo edukohu per debat dhe pastaj eja dhe shkruaj dic....

e pasi te lexosh mire e te shikosh reth teje cka, e sheh a jam vehabist a tungziste, a budist, a i ri ne moshe apo me i pjekur se ti...

me te mira....

nese je i ri ne moshe te falet por nese je i moshuar eshte turp te etiketosh dhe te paragjykosh(edhe pse paragjykimi vjen prej injorances )...----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 29.03.2008, 23:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (DARDANI_40 @ 29.03.2008, 18:05)
Foks , une e nenshkrova , por nuk di pse adresa e dyte nuk hapet.(e para po). A e ke shkruar sakte adresen e dyte ?

kerkoj falje Dardan se me vonese por skam qene ne internet,

besoj se ke kry pune,
se tash duhet qe per te bere anetare e Kombeve te bashkuara duhen 120 shtete te pranojne si shtet kosoven, ishallah ritet numri i ketyre vendeve dhe i lehtesohet me shume puna per diplomacine e me tutjeshme kosoves dhe shqipetareve ne ballkan...

me te mira


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Victoria
Postuar nė: 29.03.2008, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1103
Antari Nr: 14258
Bashkangjitur: 11.03.2008Foks,
e nenshkrova edhe un tani peticionin...

Respekte,


----------------------------------------
ALBANIA - LAND OF SUPERIOR NATION

PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio