Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topic

> Postimi i temave nė gjuhė tė huaj!
Gazetari
Postuar nė: 10.11.2006, 14:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Pershendetje

Ju informojme se stafi ka vendosur qe ne te ardhmen te mos lejohet publikimi i materiale ne gjuhe te huaj ne faqen e STUDENTET.INFO. Gjuha zyrtare e faqes eshte gjuha shqipe dhe ajo eshte rregull e pandryshuar!

Per temat/materialet qe ne te kaluaren kane qene ne gjuhe te huaj, gradualisht do te pastrohen nga forumi dhe do te mbeten vetem temat ne gjuhen shqipe.

PS:
Asgje nuk kisha me temen e VECERIT, ne lidhje me UT-ne, por eshte pak e palogjikshme nje artikull maqedon te jete ne forum. Ju lutem po deshet te postoni artikullin ne fjale, mund t'a perktheni dhe askush nuk jua leviz nga vendi asnje shkronje.


Flm per mirekuptimin!
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topic

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio