Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vjeshta dhe dhembja ime....
Foks_Ecc
Postuar nė: 24.10.2014, 15:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (Zedka @ 23.10.2014, 00:42)
CODE
Ēfarė flisja unė pėr dorė mike ! Njė epėrsi e kėndshme, pėr kėtė mund tė qesh me dashuritė e vjetra mashtruese, e tė fshikulloj me turp kėto ēifte mburravecėsh, - unė kam parė ferrin e femrave kėtu; e do tė ishte e mundur pėr mua qė tė zotėroja tė vėrtetėn e njė shpirti dhe njė trupi.
[B]E then qart dhe bukur. me pelqeu ky paragrafi ,edhe pse ne mes rreshtave hasa shum pak optimizem . Urim per shkrimin Sukses ne vazhdim

Po, ka pak optizem, pak pesimizem dhe shume realizem smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio