Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (80) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Videoteka Islame
ALbeXtra
Postuar nė: 09.08.2011, 01:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 336
Antari Nr: 22058
Bashkangjitur: 08.04.2009
http://www.youtube.com/watch?v=KJl1tL_3-_E


----------------------------------------
Islam it's not only a religion. but a complete way of life.
PMUsers Website
Top
Lexo
Postuar nė: 10.08.2011, 11:22
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008
http://www.youtube.com/watch?v=JpH3iLMAX-w&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=GhqVm_aywYA&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=k3aPsHDbFCY&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=ml3d9Enf_8k&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=e2Fi-BwwMj8&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=GqdNSPY873E&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=m5of0ZO8VpA&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=_lGbtPS1ZYc&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=mOQhHK6FfhQ&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=UDb_rHKv6Xc&feature=related


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Lexo nė 10.08.2011, 11:23


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 10.08.2011, 11:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Sa arsyetim i mirė! Me ca fjalė e gjitha u argumentua!
Sa lojė e mirė me mjekrrėn! Me ca lėvizje (e pamje) mė gėrditi! smil3dbd4e1748cc9.gif
PM
Top
kot.e.kot
Postuar nė: 10.08.2011, 12:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 26052
Bashkangjitur: 06.02.2011 Citim (Ermedin @ 10.08.2011, 12:33)
Sa arsyetim i mirė! Me ca fjalė e gjitha u argumentua!
Sa lojė e mirė me mjekrrėn! Me ca lėvizje (e pamje) mė gėrditi! smil3dbd4e1748cc9.gif

Vehabit jane e keqja me e madhe...zoti na ruajt nga ata dhe ato qe u ngjajn atyre.
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 10.08.2011, 12:43
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Ermedin @ 10.08.2011, 12:33)
Sa arsyetim i mirė! Me ca fjalė e gjitha u argumentua!
Sa lojė e mirė me mjekrrėn! Me ca lėvizje (e pamje) mė gėrditi!  smil3dbd4e1748cc9.gif

hahhaa ket desh dhe un te them me beri nervoz me ate mjekerr se luan ky smil3dbd4d8676346.gif

per temen: me pelqeu si e ka spjegu


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 10.08.2011, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Yusut Esteti ka qene prift dhe asht ba musliman. Asht i hatashem. Me heret kam ndegju ligjerata te tij, por kete s'mund ta shoh.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
serious
  Postuar nė: 10.08.2011, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 260
Antari Nr: 26772
Bashkangjitur: 23.07.2011
http://www.youtube.com/watch?v=F4bwxXQeCuQ&feature=youtu.be


----------------------------------------
Islami-sistem i jetes
PMUsers Website
Top
pato
Postuar nė: 10.08.2011, 18:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 287
Antari Nr: 20411
Bashkangjitur: 05.02.2009Te gjitha keto ligjerata te shejh Umran Husein i kam pa dhe degju por ne boshnjakisht. Cte them tjeter pervec se njeriu eshte fantastik.
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 10.08.2011, 18:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011meka habitur ki ne nje ligjerat vitit 2002 ku e ka parapa qe dote behen proteste per rezimin e shum pushteteve vendeve arabe, dhe qe izraili dote hap nje medium arab, si al jezira, edhe kete e ka then para se mu qel al jezira, dhe shum gjera tjera i tregon ki mashtrime dhe plane te jehudve

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ArIaNiTii nė 10.08.2011, 18:49
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 11.08.2011, 03:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.20082:48 minuta humbje kohe, e kane qejf keta te luajn me fjale!!!


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 11.08.2011, 12:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Shum talenta jan disa n`ket forum nuk di mundeni me gjyku per Islam kur shumica ketu jem lens te Namazit , shumica ketu jan ne Minica, shumica ketu ....

Mos i akuzoni ata te cilet nuk e len namazin sepse keta qe ju po i thoni Vehabi shum me preciz dhe pershkushtim e kan fen.. e tash qe un s`mund ti bej keto qe i kerkon feja te dal dhe te akuzoj dike pse ka mjekerr dh fal namaz ti them ti je Vehabi ju jeni te paugar nga Lodra per te perca islamin etj etj kto jan hiq me shum se Blla blla nga disa qe fen e kan per bajram dhe ndonje te xhumaje tradicionalitet...


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
---OXO---
Postuar nė: 11.08.2011, 14:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008Analiz fenomenale

,,,, me beri pershtypje vjedhja e pasaportave te shtetaseve Saudit ne Shba smil3dbd4e7853679.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 11.08.2011, 15:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008
E kush ėshtė mė fjalė mirė se sa Ai qė thėrret nė rrugė te All-llahu, vepron (punė) tė mira dhe thotė: "Unė jam prej Muslimanėve?" Fussilet:33

Per mu problem eshte etiketuesit, aspak selefit..----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
Boss76
Postuar nė: 11.08.2011, 15:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008
E kush ėshtė mė fjalė mirė se sa Ai qė thėrret nė rrugė te All-llahu, vepron (punė) tė mira dhe thotė: "Unė jam prej Muslimanėve?" Fussilet:33

Per mu problem eshte etiketuesit, aspak selefit..----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
serious
Postuar nė: 11.08.2011, 15:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 260
Antari Nr: 26772
Bashkangjitur: 23.07.2011 Citim (Trishtimi @ 11.08.2011, 06:57)
Shum talenta jan disa n`ket forum nuk di mundeni me gjyku per Islam kur shumica ketu jem lens te Namazit , shumica ketu jan ne Minica, shumica ketu ....

Mos i akuzoni ata te cilet nuk e len namazin sepse keta qe ju po i thoni Vehabi shum me preciz dhe pershkushtim e kan fen.. e tash qe un s`mund ti bej keto qe i kerkon feja te dal dhe te akuzoj dike pse ka mjekerr dh fal namaz ti them ti je Vehabi ju jeni te paugar nga Lodra per te perca islamin etj etj kto jan hiq me shum se Blla blla nga disa qe fen e kan per bajram dhe ndonje te xhumaje tradicionalitet...

smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Islami-sistem i jetes
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (80) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio