Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (80) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Videoteka Islame
Kamikaze
  Postuar nė: 12.08.2011, 20:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 26275
Bashkangjitur: 15.03.2011Ndegjim te kendshem Vllezer


http://www.youtube.com/watch?gl=SE&v=4QxwGvuLDD4


----------------------------------------
NoSpam!
PM
Top
Lexo
Postuar nė: 12.08.2011, 21:09
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008
http://www.youtube.com/watch?v=4pWORYBvDLM&feature=related


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Lexo nė 12.08.2011, 21:10


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Lexo
Postuar nė: 12.08.2011, 21:23
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008
http://www.youtube.com/watch?v=M9dJ6tcoX44&feature=related


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Lexo
Postuar nė: 12.08.2011, 21:24
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008
http://www.youtube.com/watch?v=-j7EeJS2gTw&feature=related


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 12.08.2011, 22:34
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010I pa zevendesushem mbetet Jakup Hasipi.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Lida
Postuar nė: 12.08.2011, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 345
Antari Nr: 22582
Bashkangjitur: 14.06.2009Selamu Alejkum We Rahmetullah!


http://www.youtube.com/watch?v=JryokIrm9NY


----------------------------------------
"...Zoti im, me ben nje vend prane meshires Sate ne Xhennet..."

- Sidoqofte, miremengjesi jete!
PM
Top
x-man
Postuar nė: 12.08.2011, 23:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 833
Antari Nr: 16283
Bashkangjitur: 06.07.2008 Citim (trandafile @ 12.08.2011, 19:41)
Duhet me pyet ndonje hoxhe, se nuk guxon ndryshe kush te thote, po ose jo smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Tani eshte hoxha kompetent ose jo, per ēėshtjen e notave muzikore etje, eshte muhabet tjeter ai smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
P.s, une per vetem time s;po theme gje ne kete rast po mendoj qe duhet ta pyes edhe une hoxhen, se cka te mendoj ne kete rast smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo jo Trendafile tlutem mos ta devijojm temen.. mos tperzihen hoxhollart ketu sepse nuk kan tbejne asgje me kete ata...

Kjo ilahi shfaqet gati thuajse ne te gjitha klipet e ''mashtrimit te madh'' ndersa eshte komplet kopje e muzikes qe me se shumti luhet ne kisha ''hallelluja'' prandaj sme pelqen tani, sepse si ilahi mpat pelqy shum, fjalet qe kendohen aty mpelqejn mirpo tani qe e zbulova me ndihmen e nje shoqeje thjesht u qudita.

Mos osht edhe kjo ndonje mashtrim apo si, thjesht jom hutu shum se pse bash ajo keng qe kendohet neper kisha te huazohet dhe te perdoret per tu kenduar ilahi.. KJO NUK BON KSHTU, tpakten un mendoj ashtu.

PM
Top
man.utd.
Postuar nė: 13.08.2011, 00:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 678
Antari Nr: 21336
Bashkangjitur: 01.03.2009Hoxhe me plotkuptimin e fjales.
PM
Top
R666
Postuar nė: 13.08.2011, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 478
Antari Nr: 26359
Bashkangjitur: 01.04.2011 Citim (x-man @ 13.08.2011, 00:19)
Jo jo Trendafile tlutem mos ta devijojm temen.. mos tperzihen hoxhollart ketu sepse nuk kan tbejne asgje me kete ata...

Kjo ilahi shfaqet gati thuajse ne te gjitha klipet e ''mashtrimit te madh'' ndersa eshte komplet kopje e muzikes qe me se shumti luhet ne kisha ''hallelluja'' prandaj sme pelqen tani, sepse si ilahi mpat pelqy shum, fjalet qe kendohen aty mpelqejn mirpo tani qe e zbulova me ndihmen e nje shoqeje thjesht u qudita.

Mos osht edhe kjo ndonje mashtrim apo si, thjesht jom hutu shum se pse bash ajo keng qe kendohet neper kisha te huazohet dhe te perdoret per tu kenduar ilahi.. KJO NUK BON KSHTU, tpakten un mendoj ashtu.

X-man a mundesh me ma dergu linkun ne privat sepse une nuk po mundem me e hape videon,nuk po e di a eshte problemi tek une apo tek linku


----------------------------------------
.¤ *ØØ*¤.øø...ø.¤\
\♥ All-llahu Ekber ♥\
.\ø.¤ *ØØ*¤.øø.ø.¤*
..\
☻/
/▌
/ \
PM
Top
Kamikaze
Postuar nė: 13.08.2011, 01:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 26275
Bashkangjitur: 15.03.2011
http://www.youtube.com/watch?v=SqGxJY8PBws...nel_video_title


----------------------------------------
NoSpam!
PM
Top
Une...
Postuar nė: 13.08.2011, 01:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 261
Antari Nr: 24323
Bashkangjitur: 19.01.2010 Citim (x-man @ 13.08.2011, 00:19)
Kjo ilahi shfaqet gati thuajse ne te gjitha klipet e ''mashtrimit te madh'' ndersa eshte komplet kopje e muzikes qe me se shumti luhet ne kisha ''hallelluja'' prandaj sme pelqen tani, sepse si ilahi mpat pelqy shum, fjalet qe kendohen aty mpelqejn mirpo tani qe e zbulova me ndihmen e nje shoqeje thjesht u qudita.

Mos osht edhe kjo ndonje mashtrim apo si, thjesht jom hutu shum se pse bash ajo keng qe kendohet neper kisha te huazohet dhe te perdoret per tu kenduar ilahi.. KJO NUK BON KSHTU, tpakten un mendoj ashtu.

Vertete nje 'koincidence' interesante...
Nuk dua ta komentoj a ben a s'ben qe kjo ilahi te kendohet keshtu apo gjera te ngjashe, por thjesht dua te dal pak te Mashtrimi i Madh. Ne fakt, un kam nje mendim ndryshe nga sa pretendohet, sa u perket te gjitha teorive te konspiracionit te cilat gjoja jane fakte qe deshmojne veprimtarite e shoqerive sekrete me ane te te cilave keto shoqeri po instalojne Rendin e Ri Boteror. Natyrisht se me kete qe do ta them, nuk po pretendoj qe edhe ti nxjerr si fare te pafuqishem dhe te pamundeshem ne realizimin e planeve e projekteve te tyre, por vetem se kam pershtypjen se arritjet e tyre i sterzmadhojne shume dhe kete mendim, pra, po e ndaj me ju!
Dua te them, pavaresisht 'fakteve' qe mund te na paraqiten per te na deshmuar fuqine dhe pushtetin e tyre mbi qeverite boterore, pra edhe mbi me te fuqishmet, kam bindjen se ata, ne fakt, armen dhe lojen me te madhe e bejne me mashtrimin e dyfisht. Po c'eshte mashtrimi i dyfishte? Sipas meje, ngjarjet te cilat kane ndodhe qofte edhe pa dijen e pa ndikimin edhe me te vogel te tyre, ata e shfrytezojne ne menyra te ndryshme, duhet pranuar - ne menyra te shkelqyeshme, duke i lidhur me ca pretendime a projekte qe koincidojne me ngjarjet gjegjese, duke pretenduar se e gjitha ajo ishte ne saje te projekteve te tyre - shoqerive sekret. Po ku eshte ketu mashtrimi i dyfishte? Tani si nje supozim apo hipoteze po e them, ja per shembull ky rasti i Mashtrimit te Madh. Duke e shfaqur kete si nje dokumentar i cili synon demaskimin e ketyre shoqerive, ne fakt me ane te ketyre projekteve ata futin frike, inferioritet dhe madje edhe nenshtrim te njerezimit ndaj tyre, duke treguar, megjithate, forcen, aftesine dhe instalimin e pushtetit te tyre ne cdo shtet te botes, madje edhe ne cdo sfere te jetes se secilit popull. Keshtu, thene shkurt, ata pra na thone se gjithcka qe ndodhe ne bote, ndodhe vetem ne saje te palneve e projekteve te tyre te koordinuara mire dhe te gjitha ato i sherbejne instalimit te Rendit te Ri Boteror.
PM
Top
R666
Postuar nė: 13.08.2011, 01:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 478
Antari Nr: 26359
Bashkangjitur: 01.04.2011Une nuk e perjashtoj mundesin qe keta te Mashtrimit te madh te na mashtrojm neve dhe ndoshta vet keta jane mason. Ndoshta eshte politike e tyre kjo fushat e qe une nuk mund ta kuptoj.
Por sa i perket ngjashmeris mua nuk mu duk te ket ngjashmeri (ose ka mundesi qe une nuk kam vesh per muzik dhe nuk mund ta bej dallimin).


----------------------------------------
.¤ *ØØ*¤.øø...ø.¤\
\♥ All-llahu Ekber ♥\
.\ø.¤ *ØØ*¤.øø.ø.¤*
..\
☻/
/▌
/ \
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.08.2011, 09:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Nuk me bon linku i dyt mu smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.08.2011, 10:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Hoxh ballkani
Allahu na bashkoft ne xhennet me te smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Princo
Postuar nė: 13.08.2011, 11:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009
http://www.youtube.com/watch?v=rQLnLJRcjLQ...embedded#at=131


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top

Topic Options Faqe: (80) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio