Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Afati i dhjetorit ne USHT
Inxhinjeri
Postuar nė: 24.11.2011, 18:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 93
Antari Nr: 26328
Bashkangjitur: 24.03.2011Pershendetje student te nderuar,

Nese dikush posedon ndonje informat ne lidhje me afatin e dhjetorit ne USHT, edhe pse ndegjova se e kan hjekur kete afat dhe me sdo kete afat dhjetori. Pra ju kisha lut qe nese dikush ka ndonje informat ne lidhje me kete le te tregoje dic me teper.

Me duhet te di se kete vit a do kete afat dhjetori apo jo...

Flm dhe rrespekte.
PMAOLYahooMSN
Top
eneum-te
Postuar nė: 24.11.2011, 19:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 567
Antari Nr: 24319
Bashkangjitur: 19.01.2010 Citim (Inxhinjeri @ 24.11.2011, 19:57)
Pershendetje student te nderuar,

Nese dikush posedon ndonje informat ne lidhje me afatin e dhjetorit ne USHT, edhe pse ndegjova se e kan hjekur kete afat dhe me sdo kete afat dhjetori. Pra ju kisha lut qe nese dikush ka ndonje informat ne lidhje me kete le te tregoje dic me teper.

Me duhet te di se kete vit a do kete afat dhjetori apo jo...

Flm dhe rrespekte.

Jo ska afat dhjetori, ce 2 vjet ska pas kesisoj afati :)


----------------------------------------
DeleDonia
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio