Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Life of an Outlaw(albanian) -Dokumentar."video"
Princo
Postuar nė: 28.11.2011, 16:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009
http://www.youtube.com/watch?v=gUWz3u42JLw&feature=related


Islami eshte fe e madhe ! , e faljes,e meshires, e paqes.. smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif

Ato qe perqafojn ket fe ,dhe praktikojn , nuk ka dyshim se kan SHPETUAR, dhe kan gjet LUMTURIN e vertet smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


Kende e udhzon All-llahu ska kush qe mund ta devijo !!...... eshte lajm i mire per ta pershendtur.... inshalla ket rug e zgjedhin edhe shum te tjer. ...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Princo nė 28.11.2011, 16:52


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 28.11.2011, 18:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006A bre ju islamistet a keni ndonje njeri tamam, te prezentueshem te na paraqitni, nje njeri normal, me pamje ashtu si na jane mesuar syte ne keta treva ku jetojme.
PM
Top
want3d
Postuar nė: 28.11.2011, 19:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Mashallah, Mashallah smil4a8acec9ecea0.gif


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Trishtimi
Postuar nė: 28.11.2011, 19:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (Uskana2006 @ 28.11.2011, 19:00)
A bre ju islamistet a keni ndonje njeri tamam, te prezentueshem te na paraqitni, nje njeri normal, me pamje ashtu si na jane mesuar syte ne keta treva ku jetojme.

Ja per qefin tend taman si e kerkon ti esht pa l**h


http://www.youtube.com/watch?v=W3waen73aig


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio